Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

No to targaj szafe, jadaczke i szukaj co tam się wydarzyło, będziemy kminić co począć.

czyli?? podmieniłem splot can kable przedzwoniłem napewno przejscie jest zresztą podswietlenie i logika zapłonu juz idzie po can a dlaczego inf. na fisie nie ma ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś się gryzie. I będzie to CAN w liczniku, concert 2 jest właśnie takim radiem, że tam CANy się gryzą z licznikami sprzed 2002 roku. Szyba właśnie dlatego zmieniał blat, bo miał pojebaną akcję, że mu się wyłączało na sekundę. Spróbuj dorwać inny licznik poliftowy i podłączyć go i dać to samo kodowanie. Bo brakuje mi pomysłu. Nie wiem, może to kac, ale nie sądzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 po drugim lifcie, ale mogą być cyrki jak u Maćka, że radio ożyło (też concert2), ale obroty umarły mimo kodowań i innych pierdół :whistling: ja bym zalecał spróbować podłączyć inny licznik i zobaczyć, a jak nie, to zmiana radia po prostu, co tu dużo kryć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jade po drugi licznik zobaczymy... moze to dlatego ze concert 2 od a6 a nie od a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden pieron, bo to są te same radia. CANy tutaj mogą pierdzielić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kupie ten emulator can to bedzie OK ?? jak nie to jakie radio kupic zeby było CD i fnf. na fis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kupie ten emulator can to bedzie OK ?? jak nie to jakie radio kupic zeby było CD i fnf. na fis ?

1DIN to nie wiem jakie... Chorus? Nie lepiej Ci ciapnąć nawet zwykłego concerta I z kaseciakiem i podpiąć emulator zmieniarki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tarcze od licznika bez FIS beda pasowac do licznika z FIS oba VDO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tarcze od licznika bez FIS beda pasowac do licznika z FIS oba VDO

Trzeba tylko nozykiem wyciac czesc srodkowa gdzie sa kontrolki, nie widoczne z zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kupie ten emulator can to bedzie OK ?? jak nie to jakie radio kupic zeby było CD i fnf. na fis ?

1DIN to nie wiem jakie... Chorus? Nie lepiej Ci ciapnąć nawet zwykłego concerta I z kaseciakiem i podpiąć emulator zmieniarki? :wink:

no tak ale jak poruwnam jakosc grania concert 1 a concert 2 to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to targaj szafe, jadaczke i szukaj co tam się wydarzyło, będziemy kminić co począć.

czyli?? podmieniłem splot can kable przedzwoniłem napewno przejscie jest zresztą podswietlenie i logika zapłonu juz idzie po can a dlaczego inf. na fisie nie ma ;(

a w radiu nie ma opcji w kodowaniu żeby był lub nie zewnętrzny wyświetlacz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego to nie wiem moze tutaj tkwi problem bo dlaczego niektórym działa a niektórym nie. Ale, jak to zakodowac jakie wartosci i gdzie.

na którym kanale i jaka wartosc ? Moze ma ktoś rozpiske ?

a ten emulator can załatwi sprawe ? wole kupic emulator niz wymianiac taki ładny licznik :):):)

takie cos np.

CAN-BUS ADAPTER !! CONCERT 2 CHORUS 2 SYMPHONY (2982846070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o przedmiot LICZNIK ZEGARY Audi A4 B5 LIFT pełny full FIS BENZ (numer oferty: 3036315493)

Treść wiadomości

Powinien Pan napisać zamiast :

Sprawne, z pełnym FISem (komputer pokładowy).

to :

Działający , z niesprawnym FISem (komputer pokładowy)

Głownie liczniki VDO zmienia się własnie na wypalony fis. Rzadko co innego w nich pada. Pytanie po co komu złom wypalony jak takiego ma :)

Przyznać się kto to :facepalm:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tarcze od licznika bez FIS beda pasowac do licznika z FIS oba VDO

Trzeba tylko nozykiem wyciac czesc srodkowa gdzie sa kontrolki, nie widoczne z zewnatrz.

Chodzi mi tylko o tarczke predkosciomierza,bedzie pasowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkością tarczka to samo tylko zależy jak sprawinie operujesz nożykiem do tapet :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...