Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego nie?

jaka jest roznica we wsadzie jesli skala obrotow ta sama skala predkosci ta sama?

ma byc PB i eu i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GB aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

great britain :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mam graty do emula sensor.ale to pewnie przesylka wiecej wyjdzie niz to warte

A jak by to rozkminic zeby w tym emulku oszukac tylko cisnienie i poziom a temp,podpiac w ten sam pin z czujnika 1pin hmm to trza by flaszke wypic i kminic ale chyba sie nie da?

sensor jest tylko poziomu i temp. oleju... ten emulator zamienia sygnał analogowy z czujnika temp oleju z chłodnicy oleju (jak kto go oczywiście ma) na sygnał cyfrowy i kompiluje go z sygnałem emulowanym poziomu oleju

ja się też przymierzam do złożenia tego emulatora ale na razie brak czasu i kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GB aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

great britain :grin:

Czyli już wiesz, co ćpiemy :grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Daje po nozdrzach, co?! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe ot

Ostatnio w pubie kolega mnie w h*ja zrobił bo zawsze ma tabake to mowie daj za***ac a on tam k**wa nasypal soli po orzeszkach myślałem ze mnie z butów wyiebie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Jak by co to mam graty do emula sensor.ale to pewnie przesylka wiecej wyjdzie niz to warte

A jak by to rozkminic zeby w tym emulku oszukac tylko cisnienie i poziom a temp,podpiac w ten sam pin z czujnika 1pin hmm to trza by flaszke wypic i kminic ale chyba sie nie da?

A jaki tranzystor masz? Taki jak ze schematu czy jakiś zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe ot

Ostatnio w pubie kolega mnie w h*ja zrobił bo zawsze ma tabake to mowie daj za***ac a on tam k**wa nasypal soli po orzeszkach myślałem ze mnie z butów wyiebie :banan:

:shock3: ja jestem na co dzień spokojny i opanowany, ale za tą sól, to przypierdoliłbym mu piątke wprost proporcjonalnie do ilości nasypanej soli :decayed: EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak sobie myśle... Tu myślisz, że jakiś nowy towar w mieście się pojawia, aż tu nagle h*j, drogową ciągniesz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nas tam z 15 gliniarzy i jakbym bójkę wywołał to by się odbilo dalekim echem

dla nas wszystkich :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nas tam z 15 gliniarzy i jakbym bójkę wywołał to by się odbilo dalekim echem

dla nas wszystkich :thumbdown:

To kolega za przeproszeniem w mendowni na chleb zarabia? Żona mówi, że manete posłała dopiero dzisiaj, za co przepraszam najmocniej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pełen szacunek za to co robisz na co dzień :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby do po poniedziałku doszła ;-)

No tak dlatego pisałem ze jazda cywilnym autem nie robi ma mnie wrażenia dlatego mam 1,6

Jazda na sygnałach po 3 pasmowej jezdni pod prąd to jest życie albo po 3 pasmowym rondzie pod prąd , widok rozjezdzajacych się aut na boki jak morze czerwone nieopisany widok a panika w oczach innych bezcenne

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Dzięki kaju

a i nie pytajcie mnie czy jest tak jak w filmie drogówka bo mamy oficjalny zakaz komentowania:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby do po poniedziałku doszła ;-)

No tak dlatego pisałem ze jazda cywilnym autem nie robi ma mnie wrażenia dlatego mam 1,6

Jazda na sygnałach po 3 pasmowej jezdni pod prąd to jest życie albo po 3 pasmowym rondzie pod prąd , widok rozjezdzajacych się aut na boki jak morze czerwone nieopisany widok a panika w oczach innych bezcenne

Mam tylko nadzieję, że nie należysz do tych, co za byle drobne przybijają kilka złotych :whistling: chociaż jak mus, to mus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby do po poniedziałku doszła ;-)

No tak dlatego pisałem ze jazda cywilnym autem nie robi ma mnie wrażenia dlatego mam 1,6

Jazda na sygnałach po 3 pasmowej jezdni pod prąd to jest życie albo po 3 pasmowym rondzie pod prąd , widok rozjezdzajacych się aut na boki jak morze czerwone nieopisany widok a panika w oczach innych bezcenne

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Dzięki kaju

a i nie pytajcie mnie czy jest tak jak w filmie drogówka bo mamy oficjalny zakaz komentowania:kox:

Skoro sam zacząłeś ten temat, to już chyba wszystko jasne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę w tak zwanym pogotowiu policji w szczecinie czyli głównie interwncje domowe awantury lub publiczne, szczury po bramach, trupy rozboje zabójstwa etc, mandaty w wolnym czasie rzadko kiedy drogowe, normalnych ludzi się za głupoty nie czepiamy bo nawet nie ma na to czasu, poziom przestępczości i chuligaństwa w szczecinie jest bardzo wysoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bediks, coś dla Ciebie i jeszcze raz szacun za tą robotę w tym chorym kraju :hi:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Jeżdżę w tak zwanym pogotowiu policji w szczecinie czyli głównie interwncje domowe awantury lub publiczne, szczury po bramach, trupy rozboje zabójstwa etc, mandaty w wolnym czasie rzadko kiedy drogowe, normalnych ludzi się za głupoty nie czepiamy bo nawet nie ma na to czasu, poziom przestępczości i chuligaństwa w szczecinie jest bardzo wysoki

Tym bardziej szacun. Szczecin powiadasz... Chyba będziesz w stanie mi bardzo bardzo pomóc, ale to już tylko i wyłącznie PW, bo to grubsza sprawa... :whistling: już stukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kaju uprzedzam tylko pytania w razie w hehehe:decayed:

Nie szyba nie boje się bo nie mam czego ;-) jak dzwonki nad glowa nie dzwonią to jakoś brak podniecenia za kierownica i noga lekka ;-)

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Ze 2 razy ktoś tu podał stronę gdzie były podane nr liczników fis które analog cyfra radio pb ropa , proszę o podanie jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...