Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

mam w mojej a4 b5 licznik z pełnym fisem, ale niestety nic na nim nie widać... kupiłem okazyjnie licznik z a6 c5 lift. i tu mam pytanie jakie problemy napotkam, aby go dostosować do a4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale w poliftach A6 sa liczniki crypto wiec wgranie wsadu od A4 pieknie uwali licznik :)

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu , mowimy o liczniku z elektronicznym zegarkiem - Arkadiushowi wrzuciłem wsad z A4 do takiego licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. podejdzie do mnie manetka tempomatu od A6 o numerze 8L0953513H?

Oczywiście, że nie. Popatrz, że Twoja manetka od kierunków ma również zintegrowany włącznik świateł pozycyjnych i mijania. Szukaj od a4 b5 i to po lifcie.

Wysłane z terenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos juz odkryl zaleznosc dzialania zegarka radiowego w liczniku polliftowym? Bo kurcze dzialala mi palemka i ustawial sie sam przez caly czas odkad go mam, a dzisiaj ustawilem sobie wlasciwy przebieg commanderem, zrobilem reset ecu i od rana nie ustawia sie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to czy dziala jak sobie chce czy mozna jakas to wywolac. Wczesniej przez caly czas palila sie palma a teraz wcale, dlatego pytam :P

Edytowane przez Chadury89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od siły sygnału.

Poczytaj o DCF. To ten sam system.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palemka sie pojawila:)

Mam teraz inny problem. Wlasnie zapalila sie rezerwa ale milimetr od czerwonego pola. Mam licznik od 2,5 tdi, domyslam sie ze tam jest inny zbiornik na paliwo, jak zmienic zeby pokazywalo wlasciwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kanałach adaptacji nie pamietam który mozna poprzez zmianę wartości delikatnie wyregulować położenie wskazówki paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsampierw zrób OUTPUT TEST licznika abyś był na 100% pewien, że to nie wskazówka jest źle osadzona jeśli nie to:

Kodowanie silnika chyba na xxx40 dla pewności, że widzi 1,9TDi no i kanał 30

-> Channel 30 (tank sensor characteristic) (from MY 1998)

The base value is 128 now you can adjust in 1 ohm steps, the respective maximum values are 120 and 136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że fachowcy na pokładzie, zamontowalem FIS zmieniłem miske na ta z czujnikiem podłączony i konewka znikła ale zegarek od temp nie działa, czy trzeba zrobić jakas adaptację. Bo czujnik ok skoro konewka znikła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...