Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Do frimusia :decayed:

Ja wiem ze wskazowki :grin: ale są dwa rodzaje ze tak powiem przedliftow

ze na skali zegarka albo są cyferki 3, 6 , 9 , 12 albo nie ma i jest zamiast tego dużo kreseczek

ten z cyferkami jest 97-99 a bez 94-97

I jeśli masz ten pierwszy z cyferkami to trzeba wsad zmieniać , a jeśli bez cyferek to na 99 % nie bo widziałem gdzies w necie fotę angielskiego budzika 94-97 i też jest wyskalowany na 110 w pionie

Pytanie jaki masz Ty

o wybacz :facepalm: niezle pojechalem :grin:

mam wskazowek wiele i bez cyferek

dostalem wlasnie info od kolegi,ma licznik z ropniaka z zegarkiem z cyferkami :polew: i pogonic chce za 70zl chyba bo fis lipa,ale ma tez kolege ktory mu lutowal taki wyswietlacz. Ma sie dowiedziec czy jest jakas sztuka przelutowanie i gdzie mozna same lcd-ki dostac

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukaj licznika z fisen bez cyferek i tyle może być angolski albo europejski bez różnicy obejdzie się bez zmiany wsadu chyba bo masz u siebie teraz 110 w pionie ?

Opublikowano

Nie mow tylko ze licznik za 70zl z cyferkami na zegarku tez mam sobie odpuscic f97327792c3a7f41.jpg

Opublikowano

Nie znam się na pinologii tych liczników ale jest chyba inna poprostu , ja bym na twoim miejscu szukał ze swojego przedziału rocznikowego zeby nie było niespodzianek , a 70 zł to nie jest żadna rewelacja bo za wymianę wyświetlacza zapłacisz 300 zł

Opublikowano

Zdajesz sobie jak ciezko cos wyrwac.

A gosciu gadal ze dostal wyswietlacz za 100 i wlutowal i abla do dzis

wyslal mi fote licznika z a4 automat

DSC03103.jpg

Opublikowano

Na przedliftach się nie znam i nie wiem czy taj da rade zamienić , musisz pytać kogoś kto ma pinologie obu liczników

Opublikowano

Jak z tą zmianą przelift na polift bo zawrotu głowy idzie dostać przeglądając stronę za stroną. Ile z tym roboty?

Opublikowano
Na przedliftach się nie znam i nie wiem czy taj da rade zamienić , musisz pytać kogoś kto ma pinologie obu liczników

dobra czekam na informacje i szukam dalej zobaczymy ja sie ulozy.

Opublikowano
Jak z tą zmianą przelift na polift bo zawrotu głowy idzie dostać przeglądając stronę za stroną. Ile z tym roboty?

Jest to do ogarnięcia

Opublikowano
Jak z tą zmianą przelift na polift bo zawrotu głowy idzie dostać przeglądając stronę za stroną. Ile z tym roboty?

Jest to do ogarnięcia

Bidzio a Ty co sie nie odzywasz??

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano

kto ogarnia wymiany wyswietlaczy u nas na forum? jakies info ktos poda?:) ceny i co to za wyswietlacze sa wsadzane

Opublikowano

Odpisalem ci.

Opublikowano

Na glownej str batalionu zamieszczone sa bezposrednio linki do firm itd.

Masz tam kazda odpowiedz

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano
kto ogarnia wymiany wyswietlaczy u nas na forum? jakies info ktos poda?:) ceny i co to za wyswietlacze sa wsadzane

Ja wymieniłem u cwiary

Opublikowano
Odpisalem ci.

Ta ;)

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano
Na przedliftach się nie znam i nie wiem czy taj da rade zamienić , musisz pytać kogoś kto ma pinologie obu liczników

dobra czekam na informacje i szukam dalej zobaczymy ja sie ulozy.

Operacja bezsensu, bo rozumiem ze kolega ma pelnego lifta tak?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A4 przedliftowa bez fisa zegarek analogowy bez cyfr

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano
A4 przedliftowa bez fisa zegarek analogowy bez cyfr

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

I na jaki chcesz zmienic? Taki sam tylko z fisem?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No wlasnie dostalem info.choc musze je potwierdzic ze moze byc z zegarkiem cyfrowym pelny fis ale licznik eu

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

chlopaki musze sie ogarnac i zaczynam kpl.czesci do fisa POMOZECIE :kwasny:

zaczalem sie zstanawiac jak wyglada temat czujnika oleju w misce ktorego nie ma w przedlifcie tdi

Opublikowano

No musisz założyć miske z czujnikiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.