Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kuźwa tyle razy pisałem o tym o czujniku. A wy ciągle jedno i to samo matki wiedzą że ćpacie :decayed:

jeszcze raz

licznik przedlift czyli zegarek analogowy musi być pompka która ma w sobie czujnik i ma ona 3 piny działanie jej jest na odwrót niż w przypadku grzybka jak w polifcie z licznikiem cyfowym.

podłączenie jej jest takie przymierzasz starą wtyczkę ze starą pompką i ucinasz przewód który nie ma powiązania z pinem to będzie ten pin który idzie na licznik mam nadzieje że wiecie o co chodzi. Zasada działanie jest taka że jak jest płyn to masa jest rozwarta jężeli spadnie to masa się zwiera i drze ryja na fisie o niskim poziomie.

W liczniku poliftowym z cyfrowym zegarkiem jest na odwrót nie stosuje się pompki z czujnikiem tylko sam grzybek z dwoma bolcami i zasada jest taka że jeden pin z czujnika dajemy na mase a drugi na licznik, działa to tak że jak jest płyn to masa jest zwarta a jak płynu nie ma to masa jest rozwarta. czyli na odwrót niż w liczniku przedliftowym

czy to jest zrozumiałe:decayed:

dla mnie od zawsze :wink: nawet dwa gwoździe jak wsadzisz w zbiornik i podłączysz, to powinno działać :grin:

lo matko tak dawno Cie tu nie bylo i znowu wrociles na stare smiecie? :grin:

:guma:

miałem pisac to samo , ciagnie wilka do lasu

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie szybkie pytanie... pacjent a4 b5 polift... zegary ktore siedza aktualnie to jaeger 1/2 fis... bede mymienial na ful fis VDO... i maly problem nie posiadam starego pinu z jagera.. ?

jest to w takim wypadku do uruchomienia? czy bez pinu moge zapomniec?

w 1999r. wymienialem z pelnego fisa jagera na vdo i tylko pin z vdo mi byl potrzebny :wink:

Opublikowano
Panowie szybkie pytanie... pacjent a4 b5 polift... zegary ktore siedza aktualnie to jaeger 1/2 fis... bede mymienial na ful fis VDO... i maly problem nie posiadam starego pinu z jagera.. ?

jest to w takim wypadku do uruchomienia? czy bez pinu moge zapomniec?

w 1999r. wymienialem z pelnego fisa jagera na vdo i tylko pin z vdo mi byl potrzebny :wink:

no tak ale rozmawialem ze znajomym.. i mowil ze stary pin jest potrzebny w celu dopisania zegaro do ECU?

Opublikowano
Panowie szybkie pytanie... pacjent a4 b5 polift... zegary ktore siedza aktualnie to jaeger 1/2 fis... bede mymienial na ful fis VDO... i maly problem nie posiadam starego pinu z jagera.. ?

jest to w takim wypadku do uruchomienia? czy bez pinu moge zapomniec?

w 1999r. wymienialem z pelnego fisa jagera na vdo i tylko pin z vdo mi byl potrzebny :wink:

no tak ale rozmawialem ze znajomym.. i mowil ze stary pin jest potrzebny w celu dopisania zegaro do ECU?

Kolega Bediks to chyba przerabial... w immo3 trzeba pin jaggera w immo2 nie trzeba

prosze mnie poprawic jak sie myle...

Opublikowano

dobra a jak sprawdzic? odroznic? jakie jest immo?

Opublikowano

Jak wejdziesz do engine to jest vin w polu extra tzn. że jest immo 3

Opublikowano
Jak wejdziesz do engine to jest vin w polu extra tzn. że jest immo 3

z tym sie nie zgodze... w immo 2 tez jest vin w tym polu

Opublikowano
Jak wejdziesz do engine to jest vin w polu extra tzn. że jest immo 3

z tym sie nie zgodze... w immo 2 tez jest vin w tym polu

Nie ma vinu jest tylko immo-id.

Opublikowano

a ten polift to z jakiego miesiaca i roku ??

a najlatwiej rozróznic w taki sposob ze jesli zwykla adaptacja kluczyków nie zadzaiala tzn ze immo 3 , bo zanim zacznie sie dopisywac klucze w kanale 21 to w kanale 50 trzeba wpisac stary pin z zegarów i i nastepuje adaptacja winu do licznika czy jakos tak

cwiara komus zrobil to tak ze zedytowal wsad w liczniku chyba wpisujac tam vin i immo id , nie potrzeba tym samym starego pinu

Opublikowano
Jak wejdziesz do engine to jest vin w polu extra tzn. że jest immo 3

z tym sie nie zgodze... w immo 2 tez jest vin w tym polu

Nie ma vinu jest tylko immo-id.

hmm mozliwe jezeli immo-id jest na vinie...

Opublikowano

czyli bez pinu ze starych zegarow jestem ugotowany :kwasny:

a orientujecie sie w jakis sposob z jagera wyciagnac pin?

Opublikowano

podaj date producji auta pacjenta

bo mozliwe ze masz immo 2 jesli masz auto przed majem 2000 r

ponoc vw toolem niektórzy wyciagali

commanderem moze uda CI sie wyciagnac poszukaj w necie, niektórym ponoc sie udalo

Opublikowano
podaj date producji auta pacjenta

bo mozliwe ze masz immo 2 jesli masz auto przed majem 2000 r

ponoc vw toolem niektórzy wyciagali

commanderem moze uda CI sie wyciagnac poszukaj w necie, niektórym ponoc sie udalo

bez problemu commanderem wyciągnie.

Opublikowano
podaj date producji auta pacjenta

bo mozliwe ze masz immo 2 jesli masz auto przed majem 2000 r

ponoc vw toolem niektórzy wyciagali

commanderem moze uda CI sie wyciagnac poszukaj w necie, niektórym ponoc sie udalo

bez problemu commanderem wyciągnie.

ja z pelnego fisa jaggera ni hu hu... a probowalem na rozne sposoby :whistling:

Opublikowano

Ja tez nie dalem rady z polfisa a 2 Albo 3 Godziny spedzilem

Opublikowano
podaj date producji auta pacjenta

bo mozliwe ze masz immo 2 jesli masz auto przed majem 2000 r

ponoc vw toolem niektórzy wyciagali

commanderem moze uda CI sie wyciagnac poszukaj w necie, niektórym ponoc sie udalo

bez problemu commanderem wyciągnie.

ja z pelnego fisa jaggera ni hu hu... a probowalem na rozne sposoby :whistling:

to to tylko o ściane pierdolnąć...

Opublikowano

Kolejne pytanie: jeżeli mam termometr seryjnie zamontowany w aucie, to które piny podłączyć z jego kostki pod nową? Czytałem o tym wcześniej w tym temacie, ale wyleciało mi z głowy, a nie chce przeglądać znowu dziesiątki stron.

Opublikowano

pin 3 - sygnał z czujnika temperatury

Opublikowano

chlopaki kolejny problem... w skrzynce ECU nie mam zoltego kabla od spalania... fakt ze w niebieskiej kostce jest pin 25... ale spalania nie pokazuje.. tzn 51...... co jest?

Opublikowano

Brak sygnału , lub h*jowy wsad , rozumiem ze to w aucie polifcie gdzie był polfis tak ? Bo jeśli gdzie był polfis to tam jest ori sygnał spalania wiec h*jowy wsad licznika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.