Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

ale taki spot to odpoczynek i relaks :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 17:35_________________________________________________no i całą rodziną można wziąć :)

popieram kolega ma racje

Marcys babcie i dziadka tez możesz wziąć będziemy mieli najstarszych członków spata na forum :decayed:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babci i dziadkowi ósmy nie pasuje, wpadną na następny, ale ja będe, a jak z Wami kto będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajechałbym także, ale wcześniej muszę ako podmienić na nowe bo znów jak padnie to zadyszki dostaniecie.. :polew:

niełam się Cilek kable w bagażniku mam

Spokojnie chłopaki dziś właśnie powędrowała pod mache śliczna żelówka Varty

więc teraz to nawet jak mi gnojówki zabrakinie to na rozruszniku do chaty dojade.. :polew:

więc do zobaczenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze :)

W końcu sie wybiore na pierwszego spota. Mam nadzieje ze tym razem juz nic nie przeszkodzi.

Przypomnijcie tylko o ktorej i gdzie dokladnie.

Paweł, w pierwszym poście masz datę i godzinę :) Dla przypomnienia - tym razem niedziela, 08.11.2009 r. start 17:00 parking przy Kauflandzie, później prawdopodobnie Bar Bieszczadzki (w zależności od pogody i chęci).

:hi: monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcyś też dziękuje za spotkanko, i do następnego, mam nadzieje że razem z POZNANIEM :hi:Madas popilotuj przyjazd do PIŁY :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:37_________________________________________________rozmawiałem z Montim, wstępnie 6.12.2009 na godz. 14tą. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekam na relację ze spota :naughty:

:hi:

Bardzo proszę.

Spota zaczęliśmy tradycyjnie pod Kauflandem. Pomarzliśmy trochę w oczekiwaniu na osoby, które się zapowiedziały, ale niestety nie pojawiły. Zatem w składzie Leszek, Hubi, Marcyś i Pani przyszła Marcysiowa, Gustaff, Młody i Monti, ruszyliśmy do Bieszczadzkiego. Tu kawka, herbatka, foty i pogadanki. Lokal niestety niedogrzany - mam nadzieję, że następnym razem w kominku będzie napalone :gwizdanie: Ogólnie bardzo miłe niedzielne późne popołudnie.

Za dwa tygodnie ślub Marcysia, więc jedziemy do Szczecinka - uroczystość 21.11.2009 godz. 15:30. Swój wyjazd do tej pory zadeklarowały 3 osoby - Hubi, Lechu i moja skromna osoba. Czekamy na kolejnych chętnych.

Doszły mnie słuchy, że Poznaniacy chcą nam zrobić prezent na Mikołajki i przybyć do Piły. Mam nadzieje, że środowisko pilskie dostrzeże szczególne okoliczności i liczniej stawi się na następnego spota czyli wstępnie 06.12.2009 r. na godzinę 14:00.

Pozdrawiam, monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekam na relację ze spota :naughty:

:hi:

Bardzo proszę.

Spota zaczęliśmy tradycyjnie pod Kauflandem. Pomarzliśmy trochę w oczekiwaniu na osoby, które się zapowiedziały, ale niestety nie pojawiły. Zatem w składzie Leszek, Hubi, Marcyś i Pani przyszła Marcysiowa, Gustaff, Młody i Monti, ruszyliśmy do Bieszczadzkiego. Tu kawka, herbatka, foty i pogadanki. Lokal niestety niedogrzany - mam nadzieję, że następnym razem w kominku będzie napalone :gwizdanie: Ogólnie bardzo miłe niedzielne późne popołudnie.

Za dwa tygodnie ślub Marcysia, więc jedziemy do Szczecinka - uroczystość 21.11.2009 po 15:00. Swój wyjazd do tej pory zadeklarowały 3 osoby - Hubi, Lechu i moja skromna osoba. Czekamy na kolejnych chętnych.

Doszły mnie słuchy, że Poznaniacy chcą nam zrobić prezent na Mikołajki i przybyć do Piły. Mam nadzieje, że środowisko pilskie dostrzeże szczególne okoliczności i liczniej stawi się na następnego spota czyli wstępnie 06.12.2009 r. na godzinę 14:00.

Pozdrawiam, monti

15:30 :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:42_________________________________________________żyje tu ktoś :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...