Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

ja też niedawno z niemiec wróciłem ale to właśnie jest życie praca rodzina i przyjemności :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjemy :)

ale co to za życie :no: dopiero z roboty wróciłem :thumbdown:

ale za to co ty będziesz z kasą robił,ściany wyklejał, pakował w poduszki :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to co ty będziesz z kasą robił,ściany wyklejał, pakował w poduszki :naughty:

podobno teraz jest kryzys, a w kryzysie trzeba inwestować, bo rynek nisko stoi, tak mówią :D więc na ścianę kupię tapetę :cool1:

a tak poza tym to siemanko :hi: temp na szafie skacze mi jak głupia, chyba czujnik temp czas wymienić, bo ori termostat siedzi już od roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to co ty będziesz z kasą robił,ściany wyklejał, pakował w poduszki :naughty:

podobno teraz jest kryzys, a w kryzysie trzeba inwestować, bo rynek nisko stoi, tak mówią :D więc na ścianę kupię tapetę :cool1:

a tak poza tym to siemanko :hi: temp na szafie skacze mi jak głupia, chyba czujnik temp czas wymienić, bo ori termostat siedzi już od roku

:bicz3: dawno powinieneś wymienić :bicz: :bicz3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siema, siema albo sie niema :naughty: Dobrze że do galerii nie trafiła ta fotka mojego radia bo siara na całej linii....bynajmniej jak dla mnie:P ale kto widział to wie :P a ten kto nie wie niech żałuje;) Pozdro 4All :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siema, siema albo sie niema :naughty: Dobrze że do galerii nie trafiła ta fotka mojego radia bo siara na całej linii....bynajmniej jak dla mnie:P ale kto widział to wie :P a ten kto nie wie niech żałuje;) Pozdro 4All :tongue4:

Eee no hubi, jaka siara. To jest nasz regionalny ewenement i należy być z niego dumnym, dlatego umieszczam radyjko w galerii. Z szacunkiem :good: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Tak więc stało się fotka trafiła do galerii :wallbash: no trudno niech więc będzie (na następny spot wlece w kominiarce co byście nie widzieli jak będe się czerwienił ze wstydu :embarrassed: przez ten mój wynalazek :cool1: a dla tych co nie wiedzą o co biega z tym radyjem to już tłumaczę...a wiec jest to radio firmy (wszyscy widzą jakiej) co by nie reklamować :decayed: z celowo zaklejonym taśmą izolacyjną wyświetlaczem który ma na celu nie oślepiania mnie podczas jazdy nocnej (jak dla mnie plusy są tego takie ,że polepszyła mi się widoczność w ciągu nocy a tak oślepiał mnie ten kolor niebieski :kox: a,że więcej śmigam w nocy jak w dzień to z mojego wynalazku z którego wszyscy się śmieją jestem zadowolony :naughty: ot tak mała rzecz a cieszy(wszystkich w koło hehe) :wink4: Pozdro 4ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubi

przestań wcale się z ciebie nie śmiejemy

tylko prosty a skutechny pomysł miałeś

panowie i panie może żeby Hubi się tego nie wstydził w akcie solidarności też sobie przykleimy taśmę na wyświetlaczu od radia na następny spot:)

pozdrawiam

co złego to nie ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

Alina - rzeźbiłaś coś z rozrządem?

Hubi :good: ja oklejam panel łącznie z klimatronikiem na następny spot (już mnie wk... te oślepiające czerwone światło :decayed: )

Do wszystkich - zna ktoś skuteczny sposób na kaca po burbonie? Łeb mi pęka i mam telepkę a do końca dnia trzeba przetrwać :thumbdown:

pzdr, umęczony monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...