Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

picie w tygodniu :sick3: jeszcze powiedz że jesteś w pracy[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 12:28_________________________________________________spot w tym samym miejscu,jak będzie zimno to wpadamy do montiego na chatę zapraszam wszystkich,zaprosiłbym was do mnie ale daleko mieszkam :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 12:31_________________________________________________a żeby było weselej to może Poznań wpadnie :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 9 jadę do Miastka więc zahaczę o Piłę ale pewnie sam na spocie będę ....... bo jadę w południe a nawet rano :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 9 jadę do Miastka więc zahaczę o Piłę ale pewnie sam na spocie będę ....... bo jadę w południe a nawet rano :naughty:

Piłę i........................ :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj spocik to chyba 9.10 zrobimy pod tesco (wykorzystamy fontannę :evil: ) jak nie przestanie piździć, albo pod innym dachem.

Marcys, daj żyć z tymi łiskaczami, nie mogę tego czytać :P A co do pracy - jasne, że w robocie siedzę. Jak się podniosłem rano z wyra miałem bombkę jeszcze, ale klient przyjeżdżał do biura, więc nie było wyjścia. Jakoś przetrwałem :gwizdanie: Nie wiem tylko co sobie myśleli klienci, wchodząc do biura, bo piłem z kumplem, z którym razem w tym biurze siedzę, więc powietrze z pewnością było naprocentowane :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :naughty:

Monti To czerwone Podświetlenie jest OK :good: gorzej gdybym miał tak jak Leszek Full-blue wtedy to musiałbym użyć magicznej izolacyjnej (bo inaczej bym nie wyrobił) hehe :kox:

P.S.Dzięks za pocieszenie w sprawie radyja :wink4: jednak w Klubowiczach Siła :decayed:

Jeśli chodzi o spota tego 09.10. to niestety mam służbę 24h i nie wydam z moją obecnością :wallbash: tak wiec miłej zabawy w TESCO & Pozdro 4ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostały mi nowe odboje na amory na tył do b6 moge oddać[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 22:13_________________________________________________ :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...