Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

:gwizdanie: Siemka :hi: tiaaa zwłaszcza ja tuningowałem :notworthy: (reaktywowałem) sprężynkę od klamki wewnętrznej która jak się doczytałem na forum jest dość częstą przypadłością dotykającą użytkowników A4 :tongue4: Następnym krokiem będzie zmiana bodajże Bendix-a w rozruszniku gdyż zaczyna coś fiksować :wallbash::kwasny: Pozdro dla tych wszystkich aktywnych jak i tych którzy zapadli w sen zimowy :rolleyes::wink4:

P.S. Monti mam pytanko: gdzie można znaleźć foto-relacje z ostatniego spota?? :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas dawaj na wątek poznanski - musimy pogadać :naughty:

miałem gości więc wcześniej nie mogłem ... jak coś to pisz na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: Siemka :hi: tiaaa zwłaszcza ja tuningowałem :notworthy: (reaktywowałem) sprężynkę od klamki wewnętrznej która jak się doczytałem na forum jest dość częstą przypadłością dotykającą użytkowników A4 :tongue4: Następnym krokiem będzie zmiana bodajże Bendix-a w rozruszniku gdyż zaczyna coś fiksować :wallbash::kwasny: Pozdro dla tych wszystkich aktywnych jak i tych którzy zapadli w sen zimowy :rolleyes::wink4:

P.S. Monti mam pytanko: gdzie można znaleźć foto-relacje z ostatniego spota?? :mysli::naughty:

Krótka relacja już była, dzisiaj wkleję foty. Weekend przeleciał mi przez palce - sb roboty domowe, nd Kołobrzeg, więc dzisiaj kolej na wieczór z forum. Mamy kolejne b6 w pilskim oddziale. Jak nasz wspólny kolega uzna za zasadne to sie pochwali :naughty: Albo tu albo podczas następnego spota :good:

pozdro, monti

Przypominam - w sb wyjazd na ślubniaka do Marcysia. Jak wyjedziemy o godz. 14 z okolic Piły - spokojnie zdążymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Kutafony co się z Wami dzieję ... nic nie bazgrolicie .... pisać nie spać i nie czytać ...-- MADAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jak ja wygladam na tych fotach jak zombi jakiś

nie jest źle :wink4: przystojna jesteś :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jak ja wygladam na tych fotach jak zombi jakiś

nie jest źle :wink4: przystojna jesteś :decayed:

sama jesteś przystojna :sick3:

ja to jedynie mogę być przystojny

masakra jak ja wygladam na tych fotach jak zombi jakiś[br]

:polew:

Spoko, nie wiedziałem że chcecie foty jak z żurnala. Następnym razem wykorzystam photo shopa :good: to trafią do Pani Domu :>

może lepiej nie bo poprawisz nasze twarze to w ogóle się nie poznamy na fotach

:kox:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema AUDI Maniacy :kox:

hehe ale mam profil do wyklepania na tej fotce buhaha :decayed:

a jak tam z jutrzejszym wyjazdem czy hasło GARNIAK jest aktualne?? :cool1: czy jak?? Pozdro 4ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna niuńka, to moze jednak przejadę się na kerszera :tongue4:

do zobaczenia, monti[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 11:53_________________________________________________Kolejny spot za nami. Tym razem wyjątkowy. W Szczecinku, podczas ślubu naszego klubowego kolegi - Marcysia. Później coś napiszę i wrzucę kilka fot do galerii. Tymczasem jedna fota:

slubmarcysiaq.jpg

Marcyś - gratulujemy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE GRATULACJE MARCYS - WSZYSTKIEGO WAM ŻYCZĘ CZEGO SOBIE ŻYCZYCIE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...