Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziecięce foteliki do samochodów


Guregoru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Moja córcia zaczyna wyrastać z pierwszego fotelika. Co możecie polecić albo jakich fotelików używacie w przedziale 9-18 kg? Zastanawiamy się nad Maxi Cosi TOBI. Używacie takich, jakieś opinie? tylko chyba bez bazy bo nie będzie często demontowany... Fotelik do auta jak w opisie po lewej :hi:

Ja właśnie niedawno skończyłem używać ten fotelik i mogę polecić. Z tego co niedawno patrzyłem, lepszych chyba na razie nie robią.

Jest rozkładany, więc dzieciaki mogą sobie spokojnie pospać w drodze, łatwo ściągnąć poszycie do prania.

Jedyne na co zwróć uwagę podczas użytkowania, to żeby się za dużo ciastek/chrupek itp. nie zbierało pod zapięciem (tym w kroku). Jest ono odchylane, jak się nazbiera ciastek w szparach, to nie może się dostatecznie odchylić i ciężko wyciągnąć szelki na pełną długość wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiada ktoś na sprzedaż mocowanie isofix do a4b6 prawe ?

http://olx.pl/oferta/isofix-audi-a4-b6-b7-CID5-IDcsu9H.html#e0946acef0

Nie moja aukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panie i Panowie, mam takie pytanie czy fotelik Maxi Cosi CabrioFix będzie pasował bez problemów do Avanta B6 do przypięcia pasem? Ma ktoś u siebie taki i zapina pasem? ;)
:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panie i Panowie, mam takie pytanie czy fotelik Maxi Cosi CabrioFix będzie pasował bez problemów do Avanta B6 do przypięcia pasem? Ma ktoś u siebie taki i zapina pasem? ;)

:hi:

podjedź do sklepu autem i przemierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki fotelik polecacie w kategorii wagowej 9-18 kg z mocowaniem isofix do A4 B6?

Czytałeś wątek ,czy po prostu zadałeś pytanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki fotelik polecacie w kategorii wagowej 9-18 kg z mocowaniem isofix do A4 B6?

Czytałeś wątek ,czy po prostu zadałeś pytanie ?

Czytałem wątek.

Zauważyłeś jaka jest data ostatniego posta? Jak masz pisać żeby tylko nabijać posty to lepiej w ogóle nic nie pisz skoro nic to nie wnosi do tematu.

Ktoś ma jakieś pozytywne opinie o Recaro Optia-Fix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czytałem .

3 firmy przewijają się z najlepszymi rekomendacjami od lat ....wniosek ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma, a model to zupełnie dwie inne rzeczy. Poza tym z tego co czytałem to Recaro Optia-Fix to jakaś nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie licz na opinie. Przetestuj sobie i daj nam znać. Ja wziąłem sprawdzone Maxi-Cosi Cabrio Fix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam następujący problem. Syn na chwilę obecną ma 1 rok i 7 miesięcy, ale jest po prostu duży jak na swój wiek. Waży ok. 16,5kg i ma ponad 90cm (wzrostu dokładnie nie pamiętam, a piszę z pracy, więc na szybko nie sprawdzę :) ). Teraz jeździ w foteliku Caretero 0-18kg, ale widzę, że po prostu przestaje się już do niego mieścić ze względu na wzrost. Najbardziej chodzi mi o pasy, które już są dla niego za nisko osadzone (tzn. otwory w "plecach" fotelika), a nie mają możliwości regulacji. W związku z powyższym chciałem zakupić już coś z kategorii 15-36kg, a konkretnie to Recaro Monza Nova 2 seatfix. Z tym, że jak idziemy do sklepu się przymierzyć, to ekspedienci w pierwszej kolejności pytają o wiek i jak słyszą ile ma syn, to jest od razu "Panie, przyjdź pan za rok, bo teraz to syn jest za mały (w sensie - za młody)". No i teraz się zastanawiam, czy tutaj wiek ma cokolwiek do rzeczy? Czy po prostu ja o czymś nie wiem? Jeszcze z miesiąc czy dwa i młody po prostu nie będzie w stanie wejść do obecnego fotelika, a mamy zimę (no teoretycznie... :) ) i ma na sobie grubą kurtkę. Ja wiem, że producent oprócz kategorii wagowej określa również minimalny wiek dziecka, czyli w tym wypadku "od 3 lat", no ale czy naprawdę ma to jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki fotelik polecacie w kategorii wagowej 9-18 kg z mocowaniem isofix do A4 B6?

9-36 nie ma sensu kupować dwóch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z Kolegów miał może taki fotelik i podzieli się opinią

http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-sport-turbofix-z-isofix-9-25kg-i6090103677.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki fotelik polecacie w kategorii wagowej 9-18 kg z mocowaniem isofix do A4 B6?

9-36 nie ma sensu kupować dwóch

Lepiej dla dziecka jest jednak jak ma fotelik 9-18 a pózniej 15-36 [emoji6]

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki fotelik polecacie w kategorii wagowej 9-18 kg z mocowaniem isofix do A4 B6?

9-36 nie ma sensu kupować dwóch
Lepiej dla dziecka jest jednak jak ma fotelik 9-18 a pózniej 15-36 [emoji6]

Wysłane z iPhone

Dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki fotelik polecacie w kategorii wagowej 9-18 kg z mocowaniem isofix do A4 B6?

9-36 nie ma sensu kupować dwóch
Lepiej dla dziecka jest jednak jak ma fotelik 9-18 a pózniej 15-36 [emoji6]

Wysłane z iPhone

Dlaczego?

9-36 to tylko oszczędność dla rodzica. Dziecko (szczególnie zaraz po przesiadce z 0-9) jest bezpieczniejsze w foteliku 9-18. Dużo o tym jest na internecie, raz czytałem nawet artykuł który pisał gość projektujący foteliki w Römer i też wypowiadał się na ten temat. Najbezpieczniej dla dziecka nawet jest jeśli fotelik 9-18 jest ustawiony tyłem do jazdy.

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Fotelik rosnie z dzieckiem. Jest do niego dopasowany. Dla mnie wywiad i opinie w necie nie sa wyznacznikiem poniewaz nie od dzisiaj wiadomo marketing jest wszedzie. Moj mlody jest duzy i majac 5 lata wage ma juz 22kg. Konkurencja nie spi jak.wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...