Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziecięce foteliki do samochodów


Guregoru

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie taki miałem plan , "podotykać" sobie :whistling: nie to że jestem sknerą ale mam tylko 1tyś na fotelik.

coś znajdę dobrego w tej cenie ?

większość fotelik z górnej półki masz w tej cenie:wink:, bynajmniej w jej okolicy, ja dałem 1,1K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 w tą czy w tamtą nie robi różnicy . Mam jeszcze trochę czasu. Pierwsze dziecko i człowiek się nie bardzo orientuje. Nie chce kupić jakiegoś badziewia i pózniej kląć. Czyli na te dwie firmy się pytać w razie czego - roemer, cylex ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 w tą czy w tamtą nie robi różnicy . Mam jeszcze trochę czasu. Pierwsze dziecko i człowiek się nie bardzo orientuje. Nie chce kupić jakiegoś badziewia i pózniej kląć. Czyli na te dwie firmy się pytać w razie czego - roemer, cylex ?

yes:wink:, ale niema też co negować recaro bo niektórzy mają dobre doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , którzy kupili fotelik Roemer King Plus możecie napisać czy jesteście zadowoleni lub jakie wady wykryliście ? przymierzam się do zakupu tego fotelika.

Użytkuje rok i szczerze nie wykryłem żadnych wad w eksploatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć za nie długo czeka mnie kupno fotelika z przedziału 15-36 co polecicie głównie interesuje mnie z isofix ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , którzy kupili fotelik Roemer King Plus możecie napisać czy jesteście zadowoleni lub jakie wady wykryliście ? przymierzam się do zakupu tego fotelika.

Mam 2 szt od prawie roku inie mam większych zastrzeżeń za wyjątkiem tego że jeśli będzie przekładany często za auta do auta lub ogólnie wyjmowany to styropiany są delikatne i trzeba uważać co by nie ich połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, posiadam w swojej audi skorzana tapicerke i nie mam systemu isofix a potrzebuje kupic fotelik dla syna 15-36kg i teraz podpowiedzcie czy kupic normalny fotelik i zamocowac go pasem? Czy dokupic system mocowan isofix ale wtedy pewnie od szyn odksztalci sie kanapa! jak to macie rozwiazane u siebie podpowiedzcie cos. Nie chce sie pchac w koszta bo nie wiem czy za jakis czas nie bede zmuszony sprzedac auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam skóry...ale dokupilem/załatwiłem mocowanie isofix by jednak bezpieczeństwo było spełnione w 100 % z mojej strony ...to żadne koszta......

wysłane z one v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie fotel przez rok non stop był przypięty przez iso, wczoraj zmieniłem młodemu na styropian i śladu na kanapie nie ma (edit:oczywiście mam skórę)

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra się odkształca od fotelika, ale po pewnym czasie wraca do swojej formy. A przynajmniej tak jest w przypadku regularnego czyszczenia/nawilżania skóry. Ja nie mam z tym problemu w drugim już aucie ze skórą.

Co do bezpieczeństwa, to ostatnie modele fotelików mają ten sam poziom bezpieczeństwa bez względu na mocowanie - wg. testów ADAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Romera King plusa, użytkuje drugi miesiąc ,dziecko ma 10 miesięcy narazie wszystko super, chyba Jej wygodnie bo na długich trasach nie marudzi:) aha kupiłem używany po roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ma ktoś może do sprzednia grupy 0 z podkarpacia lub okolic>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje fotelik z grupy 9-18, to ja mogę z czystym sumieniem polecić MaxiCosi Tobi. Użytkuję od połowy roku i spisuje się rewelacyjnie, wykłada się do spania, zagłówek można przesuwać razem wiekiem dziecka, i szelki, które można bez trudu poluzować przy odpinaniu dziecka.

Tobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ma ktoś może do sprzednia grupy 0 z podkarpacia lub okolic>?

Młody zaczyna wyrastać, więc za niedługo będę chciał sprzedać Maxi Cosi Cabro Fix warz z bazą EasyBase2 (baza przypinana tylko pasami). Baza jest o tyle fajna, że nie trzeba się męczyć z przypinaniem fotelika pasami, a montaż fotelika na bazie jest dziecinnie prosty.

Zastanawiam się nad Romer King Plus, Maxi Cosi Priori XP albo Maxi Cosi Rubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem małemu Maxi Cosi Priori XP, według mnie godny polecenia, mały siedzi stabilnie, do spania mocno się wykłada, zapinanie również nie stanowi problemu, dodatkowo ma tą opcję napinacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...