Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziecięce foteliki do samochodów


Guregoru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W niedługim czasie musimy zmienic fotelik z maxi cosi pubble na cos w przedziale 9kg i wiecej

Otóż mamy z isofix i tylko z isofixem chce. Bazę, która mamy pasują rownież do maxi cosi pearl, jednak moja Zona zauważyła, ze za bardzo nie ma zaglowka albo czegoś co podtrzymuje główkę i dlatego rozważamy sprzedać sprzedać ten, który mamy razem z baza i właśnie

Znacie i możecie cos powiedzieć na temat

Recaro 9-18 kg oczywiście plus baza

Ewentualnie moze cos polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ma ktoś może do sprzednia grupy 0 z podkarpacia lub okolic>?

Młody zaczyna wyrastać, więc za niedługo będę chciał sprzedać Maxi Cosi Cabro Fix warz z bazą EasyBase2 (baza przypinana tylko pasami). Baza jest o tyle fajna, że nie trzeba się męczyć z przypinaniem fotelika pasami, a montaż fotelika na bazie jest dziecinnie prosty.

Zastanawiam się nad Romer King Plus, Maxi Cosi Priori XP albo Maxi Cosi Rubi.

ile za to zaplaciles? ile bys chcial wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyszedł u mnie czas na zakup kolejnego fotelika po 9-18 kg.

Co teraz jest na "czasie" z fotelików powyżej 18 kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poszukuje aktualnie fotelika 15-36. Zastanawiam nad kolejnym Romera czyli Kidfix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to już było tu poruszane ale zapytam. o przepisy ... A mianowicie córka ma 4 latka 22 kg sądzą ją na foteliku który razem z nią jest przypinany pasami z auta. Czy taki fotelik mogę montować z 4-ro latką na przednim siedzeniu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można dołożyć. Z tą poduszką chodzi o to że czasem nogi dziecka są akurat w miejscu gdzie poduszka - zależy od fotelika

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem drugi cybex pallas 2 fix. Polecam ten fotelik i jest do 36kg

Edytowane przez hornet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas by zacząć się rozglądać za fotelikiem dla noworodka. Będę chciał mieć w Audi Isofix. Możecie coś doradzić co wybrać bo w tej kwestii jestem zielony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw nosidełko zapięte w aucie przez jakiś czas spokojnie Tobie i Brzdącowi wystarczy ;)...co do isofixa poszukaj a allegro bądź na forum również się zdarzają w ofercie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy ktoś używa maxi cosi tobi w A4 b6? Jakie wrażenia i opinie, fotelik mocowany będzie pasami nie mam isofixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dużo ostatnio się mówi, że pięciokrotnie większe bezpieczeństowo dają foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy. Ma ktoś taki fotelik? Da się to wcisnąć do ciasnej z tyłu B5 w sedanie? Co z fotelem pasażera z przodu?

Widziałem ostatnio taki fotelik w Ibizie i muszę powiedzieć, że pasażer z przodu może jechać jak ma nie więcej niż 150 cm wzrostu, 60 kg wagi i lubi trzymać głowę na podszybiu :)

Zastanawiam się nad tego typu fotelikiem dla syna, bo wyrasta już z "nosidełka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostaje tylko opcja przodem do kierunku jazdy :-(

Jakie foteliki możecie polecić? Chodzi o przedziały wagowe. Najkorzystniej byłoby zakupić 9 - 36 kg ale czy najbezpieczniej?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem co juz pisałem wcześniej - 9-18 Romer King Plus , a potem 15-36 Romer Kidfix , ale był w planach drugi brzdąc i to w takim czasie że i tak potrzebowałbym dwóch fotelików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Roemer Britax King II ATS 9 - 18 kg. Później kupimy 15 - 36 kg. Fotelik przymierzony do syna i do auta. Młody nie narzeka a i ja jestem zadowolony - nigdy nie wiedziałem jak bardzo należy napisać pasy a teraz fotelik sprawdza to za mnie :-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam po nosidelku kupic jeden dotelik. Mlody ma cybex pallas 2. Wystarczajaco duzo regulacji. Moj mlody ma juz 3 lata i smiga w nim po przekroczeniu 9kg. Oczywiscie ma isofix.

Kwestia czy dziecko przyzwyczai sie do poduszki nakladanej z przodu.

Moj nie marudzil na nia a wrecz przeciwnie wykorzystywal jako stolik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Moja córcia zaczyna wyrastać z pierwszego fotelika. Co możecie polecić albo jakich fotelików używacie w przedziale 9-18 kg? Zastanawiamy się nad Maxi Cosi TOBI. Używacie takich, jakieś opinie? tylko chyba bez bazy bo nie będzie często demontowany... Fotelik do auta jak w opisie po lewej :hi:

Edytowane przez karolasterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...