Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

poprawilem tyl i teraz jest elegancko, zabieram sie jutro za przod bo poki co to musze tyl wyciszac sporo bo przodu u mnie teraz to malo co slychac no ale myslse ze po zabiegu bedzie juz tak jak powinno byc

podlanczal ktos z was moze tez pod ten wzmacniacz telefonu co jest tez montowany na plytce razem z subem ?

a tak btw to mam kostke ta 25 pinow na zbyciu jakby kogos interesowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie z tylu glosniki zawsze beda troche gorzej graly one po prostu sa tak skonstruowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli ? Blutetooth'a pod ten system ?

chodzi mi o to cos

imag0002l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat tego nie podłączałem, bo to raczej do zestawu BT telefonu z uchwytem do którego pewnie ten wzmacniacz jest podłączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy gwizdki bose mają oznaczenia bose?? jak montowana jest wtyczka do gwizdków, tylko wcisk?? bo siedzi mocno a nie chce się z tym szarpać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam w ori instalacji pinu BOSE gdzie go trzeba podpiąć

Jeśli chodzi Ci o pin Bose w radiu, to podłączasz go do masy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ,chodzi o pin bose bo z nie mam wogóle go w instalacji auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się za Bose i mam pytanie odnośnie podłączenia samych wooferów w drzwiach. Czy nie mając na razie wzmaka mogę podmienić stare głośniki na te z Bose? Czytam, że woofery Bose mają impedancje 2 Ohm, a fabryczne bodajże 4 Ohm. Nie poleci mi końcówka mocy w RNS-E?

---------- Post dopisany 10-10-2012 at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2012 at 08:08 ----------

Nikt nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie podmieniałem najpierw same głośniki w drzwiach, a dopiero później podmieniałem wzmaczniacz z tubą na Bose.

Jeździłem tak jakiś czas i nic się nie działo, nawet jak robiłem dużo hałasu :wink:

U mnie wtedy siedział Concert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem bose sam tył i jak otwieram dzwi to sa 3 pikniecia w głosnikach da rade to jakos wyłaczyc

:facepalm:

poczytaj cały wątek, gdzieś jest napisane, które piny trzeba połączyć we wzmacniaczu... ja tego nie pamiętam, bym musiał szukać... A Ty też możesz...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki :

Założyłm u siebie bose "stage 1" , 4 głośniki z końcówką "B" oraz 4 gwizdki "Herz " i dziś właśnie zapodałemori płytę AC/DC no i jak to mówią opór na 28 w skali do 30 i w połowie utworu radio się wyciszyło (concert 2 ) o co kaman ?

Zagotowałem radio i jakieś zabezpieczenie zadziałało ???

Po kilku sekundach dżwięk "rosnąco" wrócił do ustawień przed wyciszeniem .... ale od razu przyciszyłem obawiając sie że coś spier*ole zaraz ....

Podpowiedzcie proszę co jest grane - bo nie po to wyrezałem bose ,żeby słuchać muzy na tzw. "pół gwizdka"

..... Oczywiście chcę wyrezać "stage2" :kox: jak czegoś nie spalę :grin: , no i pewnie zmiana radia by się przydała :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki :

Założyłm u siebie bose "stage 1" , 4 głośniki z końcówką "B" oraz 4 gwizdki "Herz " i dziś właśnie zapodałemori płytę AC/DC no i jak to mówią opór na 28 w skali do 30 i w połowie utworu radio się wyciszyło (concert 2 ) o co kaman ?

Zagotowałem radio i jakieś zabezpieczenie zadziałało ???

Po kilku sekundach dżwięk "rosnąco" wrócił do ustawień przed wyciszeniem .... ale od razu przyciszyłem obawiając sie że coś spier*ole zaraz ....

Podpowiedzcie proszę co jest grane - bo nie po to wyrezałem bose ,żeby słuchać muzy na tzw. "pół gwizdka"

..... Oczywiście chcę wyrezać "stage2" :kox: jak czegoś nie spalę :grin: , no i pewnie zmiana radia by się przydała :dziura:

Przy ostrzejszym słuchaniu, po jakimś czasie tak się dzieje, miałem to samo, pewnie radio za mocno się grzeje.

Zdarzyło mi się tak kilka razy i nic padło. :wink:

Po zmianie tuby i wzmacniacza na Bose, nie mam już takiego problemu.

Hałas do końca skali na radiu, i do tego czysto. :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie tuby i wzmacniacza na Bose, nie mam już takiego problemu.

Hałas do końca skali na radiu, i do tego czysto. :smiley:

No właśnie u mnie ten problem pojawił się po zmianie suba , wzmaka i głośnika na Bose ... przed zmianą nie miałem takich problemów ponieważ nie dało się tak głośno słuchać na seryjnych gratach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale problem występuje tylko w przypadku, jak głośniki są zasilane z radia, jak wszystkie zasilane są ze wzmacniacza to problem znika, bo radio nie ma już od czego się przegrzewać. :wink:

Nie dopisałem tylko wcześniej, że po zmianie tuby i wzmacniacza, przepiąłem też przednie głośniki, i wtedy dopiero zniknął problem ze ściszaniem się radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...