Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak to huczy na Q5. Potem będę myślał ;)

---------- Post dopisany 19-07-2013 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 13:09 ----------

Mam czarny wzmak z A6.

Podłączyłem Q5 równolegle do suba w boczku. Efekt? d*py mi nie urwało. Boczek dalej nakurwia, a Q5 ledwo podryguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to huczy na Q5. Potem będę myślał ;)

---------- Post dopisany 19-07-2013 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 13:09 ----------

Mam czarny wzmak z A6.

Podłączyłem Q5 równolegle do suba w boczku. Efekt? d*py mi nie urwało. Boczek dalej nakurwia, a Q5 ledwo podryguje.

to coś nie halo z ta z q5 u mnie ogromna różnica jest :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff a moze poprostu jedni sa bardziej wymagajacy od innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupujac srebry wzmak z audi a3 trzeba jakos szczegolnie sprawdzac jego wersje? Czy wszystkie te wzmaki niezaleznie czy w a3 czy a4 maja wyjscie na 10 glosnikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem równolegle z głośnikiem bassowym w boczku. Dolutowałem się do tych dwóch kabelków. Coś pominąłem? Z Q5 gra tak samo. Nie ma zależności czy podłącze głośnik z boczku czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej pisałem miałem problemy z subwooferem, grał jak by na pół gwizdka. Wymieniłem wzmacniacz na srebrny (wcześniej czarny) i teraz gra dobrze. Jeszcze muszę zrobić porównanie z ori instalacją i będę wiedział na 100%. Ale różnica już jest odczuwalna na plus.

Także wygląda na to że miałem uszkodzony wzmak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam mały problem z dzwiekiem w aucie. załozyłem bose i mam drazniące brzeczenie w gwizdkach drzwi tylnych a najlepsze jest to ze jak naciskam pedał hamulca brzeczenie ustaje... co moze być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwizdki Bose czy zwykłe? Dziwne to trochę że zakłócenia są w samych gwizdkach i z tym hamulcem to jeszcze lepsze czary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie mi jak zakodowac przednie syki w drzwiach nie graja prawie wcale i najprawdopodobniej jest kodowanie ustawione na cabrio podkreslam ze nie sa podlaczone pod bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies zwarcie, obstawiam, ze masz problem z tylna lampa strona prawa, wyjmij zarowke to sie upewnisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na allegro kupilem. Musisz poszperac, bo akurat jest to towar deficytowy i ciezko cos takiego znalezc w normalnym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie coś się nada...wiem że 6x0.5 ale chodzi mi bardziej o ekran...zawsze moża się do niego dolutować i wpiąć do masy

Link Przewód ekranowany UNITRONIC LiYCY 6x0,5 na metry (3525539689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przeglądam ten temat już od kilku godzin, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie.

Kupiłem komplet bose z sedana b6 wraz z wiązką, po 1 gdzie wiązka z sedana się znajduje, czy lepiej wyciągnąć starą wiążke czy po prostu gdzieś z boku poprowadzić nową z bose ?

Gdyby była gdzies jednoznaczna rozpiska który kolor gdzie, też bym był wdzięczny.

Mam też pytanie co do kodowania, przez vaga nigdy nie potrafie połączyć się z radiem, co może być powodem ? RNS był dokładany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązka idzie od bagaja i pod srodkowym tunelem:wink: rozpiski kolorów chyba nigdzie niema , ale jesli masz kostke to w pierszym poscie jest rozpiska który pin do czego idzie , więc na spokojnie sobie obczaisz:naughty: co do połaczenia sie z rns-e ktoś poprostu nie podpioł lini-k:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przewody obczaiłem na wtyczce rns-a, ale w wiązce którą posiadam mam jeszcze kilka przewodów, które sprzedający już mi opisał, widziałem tam moduł komfortu, car interface itp, rozumiem, że mógłbym wszystko podpinać bezpośrednio ale podejrzewam, że we w wiązce zestawu nokii już te przewody będą w kostce czy źle rozumiem ?

Ogólnie jak mam podpiąć pozostałe przewody które nie wychodzą bezpośrednio z wtyczki wzmaczniacza bose, no i skąd wziąć linie k ?

Pozdrawiam

Gdyby ktoś jeszcze napisał jak najsprawniej poprowadzić okablowanie od tunela do drzwi, pod podłogą ? trzeba wyciągać fotele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przewody obczaiłem na wtyczce rns-a, ale w wiązce którą posiadam mam jeszcze kilka przewodów, które sprzedający już mi opisał, widziałem tam moduł komfortu, car interface itp, rozumiem, że mógłbym wszystko podpinać bezpośrednio ale podejrzewam, że we w wiązce zestawu nokii już te przewody będą w kostce czy źle rozumiem ?

Ty masz wiązkę razem z przewodami do zestawu telefonicznego? Co masz też podłączać do MK? Czy przed założeniem RNS-E było inne fabryczne radio? Masz poprowadzone CANy (znaczy czy wyświetla Ci info z radia na FIS)?

Ogólnie jak mam podpiąć pozostałe przewody które nie wychodzą bezpośrednio z wtyczki wzmaczniacza bose, no i skąd wziąć linie k ?

Pozdrawiam

Jakie przewody masz jeszcze? A linia diagnostyczna to raczej będzie zielony z niebieskim paskiem kabelek (ewentualnie z czerwonym)- przy fabrycznej instalacji 100% ona jest.

Gdyby ktoś jeszcze napisał jak najsprawniej poprowadzić okablowanie od tunela do drzwi, pod podłogą ? trzeba wyciągać fotele ?

Tylko pod podłogą, a bez wyciągania foteli nic nie zrobisz. Niestety jest z tym zabawy.

A instalację do głośnika centralnego też będziesz ciągnął? Prawie nie możliwe ale da się bez wyciągania deski, po kilku godzinach. Różnica grubości kabla Bose tego głośnika jest znaczna w porównaniu do Audi Sound System - więc mimo wszystko warto się pomęczyć.

A tu rozpiska pinów w RNS-E i radiach fabrycznych (chyba to już ktoś w temacie podawał):

piny_radio.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...