Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot w Rosji - na bogato :)


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

attachment.php?s=b700a41952c20394ab4e9a0d1c98e5bd&attachmentid=45380&stc=1&d=1241939305

Takiemu ryjowi to nawet RS6 nie pomoże :gwizdanie:

Co prawda to prawda Malik :good: może moja facjata nie jest dobra , ale ten gość to lekkie przegięcie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda Malik :good: może moja facjata nie jest dobra , ale ten gość to lekkie przegięcie :polew:

A i tak pewno d*py za nim sikają :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czysta zazdrość przez Was przemawia :polew: A gośc się facjata nie przejmuje, tylko panny rwie :> i przy....ć też jest czym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ten wątek myślałem, że będziecie komentować auta ale się pomyliłem.

Chyba większość forumowiczów komentujących ten temat woli opisywać wrażenia związane z mężczyznami...

To Ty nie wiedziałeś....no co Ty?? :naughty:

Cóż tu komentować - auta :kox:, wypasione rosyjskim gazem i kawiorem. Spotkanie bogatej młodzieży w wieku różnym, to i spot obfity w porządne auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiiii, bo Cię Basior za przekonania pro-gejowskie objedzie :polew:

PS - mikrus jest, to fakt :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pochwalić,że zderzaki i błotniki z wlotami na czarnym mercu cls to między innymi mój projekt.Własnymi rękami rzeźbiłem prototypy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pochwalić,że zderzaki i błotniki z wlotami na czarnym mercu cls to między innymi mój projekt.Własnymi rękami rzeźbiłem prototypy.

jeśli mowa o tym

attachment.php?attachmentid=45366&stc=1&d=1241895905

to nie ma się czym chwalić :polew: :polew: :polew: żart oczywiście :wink4: chociaż ten zderzak przedni nie w moim guście :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient( producent) taki sobie zażyczył :kox: na żywo całkiem nieźle wygląda.kwestia gustu, ja bym go lekko zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pochwalić,że zderzaki i błotniki z wlotami na czarnym mercu cls to między innymi mój projekt.Własnymi rękami rzeźbiłem prototypy.

jeśli mowa o tym

attachment.php?attachmentid=45366&stc=1&d=1241895905

to nie ma się czym chwalić :polew: :polew: :polew: żart oczywiście :wink4: chociaż ten zderzak przedni nie w moim guście :sick3:

Ten czarny CLS ma pakiet firmy ASA DESIGN (może pomieszałem nazwę), która robi z mercedesów "BATMOBILE".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASMA DEESIGN. wszystko to dzieło polskich designerów.

Niemiecka firma, a polska myśl techniczna ??

Pracujesz tam tak ?? Niektóre elementy są godne uwagi, a ja chcę pewnego Merola poddać tuningowi, więc liczę na jakieś rabacik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...