Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

chyba te trzy źródła wała ci wycieły.....najprawdopodobniej AVJ,BFB ma długie wtryski :confused4: Dominik najlepiej zrobisz jak pójdziesz do garażu i wymontujesz.....wszystko będzie jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, ty kiedykolwiek wykręcałeś swoje wtryski? :gwizdanie:

Bo te co pokazałeś na zdjęciu to są krótkie wtryski, a z tego co wiem to AVJ ma długie z taką tulejką :gwizdanie:

nie eeee

ma takie krótkie :wink4:

Poziek,jeszcze jak miał AVJ,tez tam nadłubał na prawie 300BHP,wiec chyba wie ,co mówi... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik, ty kiedykolwiek wykręcałeś swoje wtryski? :gwizdanie:

Bo te co pokazałeś na zdjęciu to są krótkie wtryski, a z tego co wiem to AVJ ma długie z taką tulejką :gwizdanie:

nie eeee

ma takie krótkie :wink4:

Poziek,jeszcze jak miał AVJ,tez tam nadłubał na prawie 300BHP,wiec chyba wie ,co mówi... :wink4:

Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie mam zamiaru poddawać wątpliwości tego co Poziek robił, jednak chodzi o stronkę o wtryskach, ona kłamie bo mówi że AVJ miał długie wtryski, a z autopsji Poźka wynika, że jednak krótkie. Skoro w jednej pozycji tabeli się nie zgadza to nie ma już żadnej pewności że pozostałe pozycję tabeli będą zgodne z rzeczywistością :wink4: Coś na czym nie mogę polegać usuwam po prostu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie mam zamiaru poddawać wątpliwości tego co Poziek robił, jednak chodzi o stronkę o wtryskach, ona kłamie bo mówi że AVJ miał długie wtryski, a z autopsji Poźka wynika, że jednak krótkie. Skoro w jednej pozycji tabeli się nie zgadza to nie ma już żadnej pewności że pozostałe pozycję tabeli będą zgodne z rzeczywistością :wink4: Coś na czym nie mogę polegać usuwam po prostu

no dokładnie o tym samym pomyślałem :wink4: jeśli okaże sie,ze kupiłem takie same wtryski, ktore juz są na listwie-jaki problem sprzedać je znów,lub z kimś zamienić...

info o tym będzie dla potomnych-oczywiście wszystko bedzie jasne,jak tylko pójde do auta :naughty:

godski to jeszcze do kompletu podaj nr seryjny 280cc,te z silnika 170 konnego(USA wersje)zeby i inni wiedzieli ,jakie kupć... :wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 15:08_________________________________________________no i dopisz jeszcze,jaką przepustowość mają wtryski z AVJ i jak to sie ma do 4 barowej listwy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej AVJ,BFB ma długie wtryski

nie ma długich

ma krótkie i nie rozumiem jakim cudem kiedy juz 3 razy o tym napisałem, to nadal twierdzisz ze ma długie ? :blink::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje amerykańskie 170 KM:

AMB (cabrio) 0280156065

AWM 0280156065

Co do przepustowości, to nie mam danych.

czyli z Twoich danych wynika,ze były identyczne,jak w AVJ,wiec czegoś tu nie rozumiem,jak to jest możliwe,zeby były takie same,jak w AVJ jest inny uklad wtryskowy i działa na wyższym ciśnieniu,niz np w AWM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem źle robicie, że sugerujecie się tymi stronami...tam są błędy

a każdy B6 1.8T ma takie samo ciśnienie na listwie czy to europa czy amerykaniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0280 156 065-takie są w AVJ-czyli mam drugi komplet :wallbash: byłem sprawdzic...

czym tu sie kierować w doborze wtrysków? :mysli: skąd będzie wiadomo-jaka przepustowość,kiedy każda strona mówi co innego...

...dla mojego pocieszenia-to tylko moge je podmienic,bo chyba będą w lepszej kondycji,niż te,które mam...no cóż ,człowiek sie uczy całe życie,na błędach...[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 16:08_________________________________________________no ,to jak juz emocje,związane z wtryskami opadły-trzeba sie zabrać za nie od nowa,teraz poszukiwania są skierowane na wtryski z BEXa,ale one mogą być ciut za duze do serii,wiec skąd wziąc rzetelne info o przepustowości wtrysków... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik pytałeś bobra? :gwizdanie: On siedzi już długo w wtryskach, co on na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozmawiałem z bobrem,to tylko mu powiedziałem ,jakie chcę,a nie pytałem sie czy takie są w AVJ...zastanawia mnie tylko jeden fakt tych z AVJ-jaką one maja przepustowosc...na tych stronkach z wtryskami-przeciez nie moze byc takich duzych rozbieznosci... :mysli: wszystko na to wskazuje,ze AVJ ma 320cc @4 bar/EV6 -tylko tak można to logicznie wytłumaczyc...reasumując-potrzeba wtrysków z BEXa,ewentualnie jakieś inne Bosha EV6-o podobnej przepustowości,kiedyś widziałem aukcje z podobnymi od Saaba,co pozostało-szukać,a wynik jest taki,ze wiemy więcej... :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajność wtryskiwaczy podają książki i materiały np. ELSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

już niedługo będe robił program u siebie, modyfikacje jakie mam i jakie będą to k04, tip, fmic, downpipe, czy opłaca się wymieniać w moim silniku wtryski, czy wystarczą spokojnie do takiego zestawu, i jakich wyników moge się spodziewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

już niedługo będe robił program u siebie, modyfikacje jakie mam i jakie będą to k04, tip, fmic, downpipe, czy opłaca się wymieniać w moim silniku wtryski, czy wystarczą spokojnie do takiego zestawu, i jakich wyników moge się spodziewać...

te 280cc co masz za małe ....dawaj 380cc i jakies 230km powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech jaki koszt tych 380 i gdzie można dostać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech jaki koszt tych 380 i gdzie można dostać ??

oj udy allegro nie łaska przejrzeć....a masz tu http://moto.allegro.pl/item939778309_wtryski_regulator_listwa_audi_s3_tt_225ps.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie przejrzałem allegro ale nigdzie nie ma napisane że to są 380cc. znalazłem tylko 440 jakieś ale to za duże, a nie wiedziałem że od ttki to są 380cc.

a te :

http://allegro.pl/item923570931_vw_b5_seat_audi_tt_a3_1_8t_wtryskiwacze_wtryski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...