Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1265983490_by_Apex777_500.jpg
  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Popek i jego BMW

Nie wiem tylko, czemu on jedny kołem palił gumy. Ale i tak najlepsze jest na końcu (0:44-0:50) :evil:

Szybcy i śmońcy - wieśniaki w podartych ciuchach i Calibra :>

Szybcy i śmońcy 2 - 1 filmik jeszcze raz, tylko z innego ujęcia. Na JM napisali, że wygląda trochę jak Avatar w 3D :decayed::naughty:

"Poszła opona w ch***j, POSZŁA!!!!"

"Adam wyjedź Audicom... gume przypalić tutej, bo my chcemy na komputer wrzucić"

"Krzychu, Kadetem tera!"

"Szybcy i wściekli"

"to skutera mi pożycz!"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

. Na JM napisali, że wygląda trochę jak Avatar w 3D :decayed::naughty:

rozwaliło mnie to dzisiaj :polew:

po oglądajcie sobie filmy tego użytkownika

http://www.youtube.com/user/leicester1111

ponoć w tej fabryce są jakieś szkodliwe substancje w powietrzu

Opublikowano

Nie wiem tylko, czemu on jedny kołem palił gumy. Ale i tak najlepsze jest na końcu (0:44-0:50) :evil:

no jak czemu? nie ma szpery i tyle... zaspawa most i beema łapie booka jak siemasz

doczytaj co to deferenecjał i jego blokada, mechanizm różnicowy itd itp...

end offtopic...

coś na kształt hummera z wcześniejszych postów
Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano

I zaraz prosze Panstwa : stuk puk !! :D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Opublikowano

moze malo smieszne ale zobaczcie sobie od czego tam silnik lezy 1:16 :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

(w mieście otwarto agencje towarzyską)

12 -letni synek, pyta ojca

- Tato, a co właściwie robi sie w agencji towarzyskiej?

Ojciec mocno zaklopotany odpowiada:

-Synku, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam człowiekowi dobrze za pieniądze. Synek jest ciekawy. Raz dostaje od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film biegnie do owej agencji i dzwoni do drzwi.

Otwiera mu zdziwiona pani:

- A co ty chłopczyku chciałes?

-No, chciałem, żeby mi zrobić dobrze, mam nawet pieniądze! Pani poprosiła chłopca do środka, następnie zaprowadziła do kuchni, ukroiła trzy duże pajdy świeżego chleba, posmarowała masłem, miodem i podała chłopcu. Chłopiec wpada do domu i krzyczy;

- Mamo, tato byłem w agencji towarzyskiej. Ojciec o mało co nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły.

-I co?! - pytają nieśmiało rodzice

- Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem...

................Matka zemdlała.

Opublikowano

BrdSS.jpg

Opublikowano

> > - Ile będę zarabiał? - pyta młody człowiek podejmujący pierwsząw życiu

> > pracę.

> > - Na początek dostanie pan sześćset złotych, ale później będzie pan mógł

> > zarobić dużo więcej.

> > - Doskonale - ucieszył się młodzieniec - to ja przyjdę później.

> >

> > ***************

> > Wczesny ranek, jezioro spowite mgłą... niezmąconą taflę wody przecina

> > łódka. Na łódce wieszcze: Adam Mickiewicz i Aleksander Puszkin recytują

> > wymyślone

> > na poczekaniu fraszki. Wtem ich oczom ukazuje się łódka, w której siedzą

> > dwie cudowne białogłowy. Puszkin widząc tę piękną scenę mówi:

> > - Cud nad cudami, dziw nad dziwami, łódka płynie z dwiema dziurami.

> > Na to wieszcz Adam: - Szybko wiosłuj mości panie, my są kołki na zatkanie.

> >

> > ***********

> > Na ławce w parku siedzi chłopaczek i zajada cukierek za cukierkiem.

> > Siedzący obok starszy jegomość mówi:

> > - Chłopcze, jak będziesz jadł tyle słodyczy, to bardzo szybko powypadają

> > ci zęby.

> > Malec popatrzył na gościa i odpowiedział:

> > - Mój dziadek dożył 105 lat i miał wszystkie zęby.

> > - Tak? A też jadł tyle cukierków?

> > - Nie, on się po prostu nie wpierdalał w nie swoje sprawy.

> > **************

> >

> > Przychodzi pacjent do doktora:

> > - Panie doktorze czy można wyleczyć owsiki ?

> > - A co? Kaszlą

> >

> > ********

> > Policjant zatrzymał blondynkę jadącą motorem w wełnianej czapce

> > i się pyta:

> > - Dlaczego pani nie ma kasku ?

> > - Bo ja proszę pana zrobiłam wczoraj eksperyment: z 3 piętra zrzuciłam

> > czapkę ikask. Kask pękł a czapka nie.

> >

> > ********

> > Mały, biały niedźwiadek dryfował na krze lodowej.

> > I pewnie umarł by biedaczek z pragnienia i głodu gdyby przepływający

> > statek

> > nie wkręcił go w śrubę...

> >

> > ********

> >

> > Pewna młoda dziewczyna eskimoska postanawia spędzić noc z narzeczonym.

> > O świcie stwierdza, że jest w szóstym miesiącu ciąży.

> >

> > ********

> >

> > Blondynce dzwoni telefon w torebce.

> > Grzebie, grzebie i po chwili niepowodzeń mówi:

> > - No tak, pewnie zgubiłam

> >

> > *********

> >

> > Kobieta ma w życiu trzy okresy: w pierwszym działa na nerwy ojcu, w drugim

> > mężowi, w trzecim zięciowi.

> > *********

> >

> > - Policja?! Chciałem zgłosić zaginięcie teściowej!

> > - Tak, oczywiście. Czy może pan podać rysopis zaginionej? To

> > przyspieszyłoby

> > poszukiwania...

> > - Jakoś nie mam pamięci do twarzy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.