Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawy test 4x4

Audi vs. BMW vs. Mercedes vs. Subaru part 2:

I real

Multi-vehicle crash on Highway 41/45 at Lannon Rd.:

Mikołaj jednak jest. [emoji12]

Santa Claus Caught On Camera!:

I z Audi d*pa. Trza Merola.

http://www.rzeszowiak.pl/ja-katarzyna-lat-22-na-z-zdjeciu-6050170

Ach te... Baby

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3696114,zostaw-mnie-a-cie-zniszcze-porzuceni-mszcza-sie-na-bylych-malzonkach,id,t.html?cookie=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten pustak od Porshe :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe to z Rzeszowa lool ciekawe czy jakiej jaja czy panna ma serio takie ambicje

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe to z Rzeszowa lool ciekawe czy jakiej jaja czy panna ma serio takie ambicje

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

He he pewnie w ten sposób szukają poprzez ogłoszenia w prasie frajerów do skubnięcia...

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie mi że takie puste Lale istnieją na tym świecie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam nawet jednego takiego tłuka, Koles sie z nią prowadza :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

ale ma noworoczne postanowienie: kopnie ją w d.... :D:D:D:D:D

a jak go znam to tak zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam nawet jednego takiego tłuka, Koles sie z nią prowadza :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

ale ma noworoczne postanowienie: kopnie ją w d.... :D:D:D:D:D

a jak go znam to tak zrobi

Najwidoczniej modzenie w aucie wychodzi o wiele taniej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tylko dlatego ze ma oko na moją kuzynkę, która ma na karku 3 dychy, panna , jest zdrowa i co najwazniejsze ma mocno poukładane w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tylko dlatego ze ma oko na moją kuzynkę, która ma na karku 3 dychy, panna , jest zdrowa i co najwazniejsze ma mocno poukładane w głowie

Co nie mówiłeś bym się nie hajtał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez Ci mówiłem ostatnio jak byłem u Ciebie że Ci na głowe padło :polew::polew::polew::polew::polew:

gdyby to nie była moja osobista, prywatna kuzynka to już dawno bym sie nia odpowiednio zaopiekował

ale jak to u nas mówią: "...kto kuzynki nie prze...ie ten nie bedzie nigdy w niebie...." wiec jeszcze mam czas :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tylko dlatego ze ma oko na moją kuzynkę, która ma na karku 3 dychy, panna , jest zdrowa i co najwazniejsze ma mocno poukładane w głowie

Kobieta... 30 na karku... Panna... Poukładane w głowie... Takie kobiety jeszcze istnieją??? Nie może być :mysli:

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trwała w jakim toksycznym zwiazku i w koncu sie uwolniła

jak zaczeła mówic o slubie i dzieciach to gosc dostał jakiegos obłedu

szkoda w ogóle gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha odpowiedz dla panienki jak się ktos nudzi.

W skrócie: loszka miała podobne aspiracje jak nasza dziewczyna z ogłoszenia, więc spytała na jakimś forum, gdzie spotykają się faceci, którzy spełniają jej wymagania, bo chciałaby jakiegoś poznać.

Odpisał jej James Dimon, CEO JPMorgan Chase, jednego z wielkiej czwórki banków USA: jestem bogatym facetem, który spełnia pani wymagania, ale z mojego punktu widzenia - ślub z panią nie byłby dobrym pomysłem. proponuje pani wymianę: uroda za kasę. tyle, że moja kasa stale rośnie, i nie zniknie, jeśli nie wydarzy się nic szczególnego. natomiast pani uroda z każdym dniem traci. i to w tempie wykładniczym, a wiem to, bo jestem finansistą i znam się na aktywach. za 10 lat nie będzie pani nic warta. takich dóbr trzeba się pozbywać i nabywać inne, gdyż długoterminowa inwestycja w coś takiego jest bardzo złym pomysłem. ludzie, zarabiający 500k USD to nie są ludzie głupi: mogą się z panią spotykać, ale na pewno się z panią nie ożenią. większą szansę ma pani na to, żeby samodzielnie tyle zarobić, niż na to, że ktoś o dochodzie 500k USD okaże się idiotą.

Proste.

[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, ze tez wczesniej tego nie zapodałeś, wysłałbym ten liscik temu pustakowi od "Porshe" :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide sprawdzic czy moja spi :polew::polew::polew::polew::polew:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tylko dlatego ze ma oko na moją kuzynkę, która ma na karku 3 dychy, panna , jest zdrowa i co najwazniejsze ma mocno poukładane w głowie

Co nie mówiłeś bym się nie hajtał :decayed:
Jeżeli kobieta jest ładna i samotna...............z pewnością jest tez pierdolnieta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...