Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

audihaha.jpg

Dzisiaj zrobione w Białymstoku.. :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem dorywczo w infolinii. Dopiero zaczynałem i pewne rzeczy mi się myliły. Tak też zadzwoniłem pod zły numer. Rozmowa wyglądała tak:

JA: Dzień dobry, tu firma XXX, czy rozmawiam z panem XXX?

KLIENT: Nie, ale nie szkodzi!

J (zmieszany): Ee... w takim razie to pomyłka, przepraszam.

K: Nie, nie! Żadna pomyłka! Mów pan, co jest!

J: Ale ja chciałem pana XXX, to pomyłka.

K: Panie, gadaj pan, bo u teściowej jestem i nie chcę w pokoju siedzieć, bo pi***oli starucha...[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 16:56_________________________________________________(Konsultant): Dzień dobry (...) poproszę numer PESEL.

(Klientka): Jaki numer?

(Konsultant): To jest taki numer w dowodzie osobistym, ma pani stary czy nowy dowód?

(Klientka): Stary.

(Konsultant): To ten numer będzie pod zdjęciem.

(chwila ciszy)

(Klientka): Ja oderwałam to zdjęcie, ale nie ma żadnego numeru.[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 16:58_________________________________________________Za dobrych, pięknych czasów gościłem w domu rodziców mojej przyszłej małżonki. Cieplutko wówczas było, a moi przyszli teściowie lubili w taką pogodę podawać na deser lody (bez skojarzeń).

Teściowa, w trosce o zięcia, stojąc w kuchni, dosyć głośno zagaiła do żony:

- Zrobiłaś mu już loda?

...Konsternacja... Słyszę tylko, jak się szwagier polewa w poduszkę ze śmiechu, a teściu ryczy ze śmiechu. Ja akurat oglądałem telewizję w drugim pokoju i jeśli dobrze pamiętam, to dosyć daleko wyplułem kawałek tosta, który właśnie konsumowałem, a i chusteczka była niezbędna, bo łzy mi ciutek pociekły.

Po chwili teściowa załapała co palnęła i już z jajem w głosie dodała:

- No zrób mu tego loda, najlepiej z polewą.

Popłakałem się wtedy ze śmiechu.[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 18:18_________________________________________________Z rozmowy z kochaną:

[J] - Ale tak ci dziurka zarosła, czy ręce się trzęsą?

- Nie wiem... Booooliii... Wszedł do połowy i dalej nie chce. Chyba mi się tam błonka odnowiła.

Tak. Jest dokładnie tak, jak myślicie.

W weekend wyjęła kolczyk z nosa i próbuje go tam umieścić z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the new technology xphone

xPhone 'Make it true' Commercial HD[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 18:28_________________________________________________Der kleinste Computer der Welt[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 18:33_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarł znany kardiolog i urządzono mu bardzo uroczysty pogrzeb.

Podczas ceremonii za trumną było ustawione olbrzymie serce, całe pokryte kwiatami.

Kiedy skończyły się modlitwy i przemówienia, serce otworzyło się i trumna wjechała do środka. Następnie serce zamknęło się i tak ciało doktora pozostało w nim na zawsze...

W tym momencie ktoś z obecnych wybuchnął głośnym śmiechem. Wszystkie oczy zwróciły się na niego, więc powiedział:

- Bardzo przepraszam, ale wyobraziłem sobie swój własny pogrzeb. Jestem ginekologiem.

Proktolog zemdlał...[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 18:50__________________________________________________________________________________________________

sheswhat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.jpg

3.jpg

14.jpg

13.jpg

najlepsze, ze kaczyńscy śmieszą zawsze - w byle jakim kontekscie - a Tusk czy Komorowski już niekoniecznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwolona prędkość we wstecznym lusterku zobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy swojego

samochodu

ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo

jazdy i powiedział:

- To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, wiec jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie na swoja ucieczkę, pozwolę panu odjechać bez mandatu. Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział:

- W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi ją pan oddać.

- Życzę miłego weekendu - powiedział policjant.

Mezczyzna brzozek91 jest teraz aktywny Raportuj zły post Odpowiedź z Cytatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

powinieneś to wrzucić do "Youtube- filmy warte obejrzenia"

W aptece

- Dwadzieścia prezerwatyw poproszę!

- Torbę dać?

- Aż taka brzydka nie jest.

:decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkola, nauczycielka pyta klase:

- Jesli piec ptakow siedzi na plocie i zestrzelimy jednego z nich, to

ile zostanie?

Do odpowiedzi rwie sie Jasiu:

- Zaden, pani profesor, na dzwiek strzalu wszystkie odleca.

- Poprawna odpowiedz to cztery, Jasiu, ale podoba mi sie twoj tok

rozumowania...

- To teraz ja zadam pani pytanie - mowi Jasiu.

- Na lawce siedza trzy kobiety. Kazda z nich je loda. Pierwsza

delikatnie oblizuje galke, druga ssie go calymi ustami tworzac z loda

stozek, a trzecia odgyza jednym ruchem pol loda. Ktora z nich jest

mezatka?

Pani chwile sie zastanawia i pewnym glosem odpowiada:

- Wydaje mi sie, ze ta, ktora ssie loda calymi ustami tworzac stozek.

- Poprawna odpowiedz brzmi: ta, ktora ma obraczke na palcu, ale podoba

mi sie pani tok rozumowania... [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 22:02_________________________________________________Czym się różnią zakonnice od gwiazd?

Niczym te świecą i te świecą. [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 22:02_________________________________________________Czym różni się polska galerianka od chińskiej galerianki?

polska galerianka mówi

"kup mi spodnie, a zrobię ci l**a"

chińska galerianka mówi

"kup mi loda, a zrobię ci spodnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO praktycznie jeden i ten sam tekst wklejasz juz w 3 watku z kolei :wallbash:

Ten filmik byl popularny, ale wczoraj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO praktycznie jeden i ten sam tekst wklejasz juz w 3 watku z kolei :wallbash:

Ten filmik byl popularny, ale wczoraj :decayed:

Niech go wszyscy zobaczą, bo jest :kox:

Dziwne bo wczoraj go nigdzie nie widziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:

dansli, nie ucz ojca dzieci robic, to jest strefa smiechu,a ten filmik smieszy.

ciekawe filmy youtube to inny watek, do ktorego podany przeze mnie link nie pasuje, no chyba ze umierasz z ciekawosci co tam ten tajlandzki transit ma w gaciach :kox:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...