Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,712132,6[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 11:58 _________________________________________________

koleś do kolesia:

- człowieku ile śniegu musiała zjeść twoja matka, żeby urodzić takiego bałwana?

:tongue4:

słyszałem ten tekst w rozmowie kierowców dwóch osobówek na cb

http://www.smog.pl/wideo/16865/spostrzegawczy_kamerzysta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory jak było

PlFhP91LFy4&hl

[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 13:59 _________________________________________________ten też jest dobry :decayed:

iFPzrQ0F_Dk&hl

[br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 14:09 _________________________________________________Wklejam jednego gostka kto był w Kazimierzy Wielkiej wie o kogo chodzi ale pewnie nikt go nie przebije (filmik jest własnością kumpla) tak się u nas bawi :polew: :polew: :polew: :polew:

XruwayjRGW4&hl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31
wstyd sie przyznać, ale ten debil chodził do tego samego liceum co ja, dobre polewki mieliśmy z idioty, śpiewał nam, wróżył i inne pierdoły, był też w idolu, jak go Wojewódzki zobaczył to "Houston mamy problem"

a to nie jest ten sam kolo co ten : http://www.maxior.pl/film/40910/Kedziorek_i_Bulbasek_Szansa_na_Sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg stworzył osła i powiedział do niego:

- Ty jesteś osłem. Będziesz nieprzerwanie od rana do wieczora pracował i na swoich plecach ciężkie przedmioty nosił. Będziesz jadł trawę i będziesz mało inteligentny. Będziesz żył 50 lat.

Na to osioł:

- 50 lat tak żyć jest za dużo, daj mi nie więcej jak 30 lat.

I tak się stało.

Następnie Bóg stworzył psa i tak powiedział do niego:

- Ty jesteś psem. Będziesz pilnował ludzkiego dobytku i ludzkim przyjacielem będziesz. Będziesz jadł to, co ci człowiek zostawi, będziesz tak 25 lat żył.

Pies na to:

- Boże, tak żyć i to przez 25 lat jest za dużo. Daj mi nie więcej jak 10 lat.

I tak się stało.

Następnie Bóg stworzył małpę i tak powiedział:

- Ty jesteś małpa. Będziesz z drzewa na drzewo skakała i się jak idiota zachowywała. Ty musisz być zabawna i tak przez 20 lat żyć.

Małpa na to odpowiedziała:

- Boże, przez 20 lat żyć jak światowy błazen to o wiele za dużo. Proszę daj mi nie więcej jak 10 lat.

I tak się stało.

Ostatecznie stworzył Bóg mężczyznę i przemówił do niego:

- Ty jesteś mężczyzna, jedyna racjonalna istota żywa, która opanuje ziemie.

Będziesz swoja inteligencję używać do podporządkowania sobie innych stworzeń. Będziesz panował na ziemi i 20 lat żył.

Na to odpowiedział mężczyzna:

- Boże, mężczyzną być tylko przez 20 lat to za mało. Proszę daj mi 20 lat, które osioł odrzucił, te 15 lat psa i te 10 lat małpy.

I tak postarał się Bóg, żeby mężczyzna żył jako mężczyzna przez 20 lat, potem się ożenił i następne 20 lat żył jak osioł, który od rana do wieczora pracuje i ciężary dźwiga. Potem ma dzieci i przez 15 lat żyje jak pies, pilnuje domu i je to, co jemu rodzina pozostawi. A potem, na stare lata, żyje przez 10 lat jak małpa, zachowuje się jak idiota i zabawia wnuki.

I tak się stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie:

"Sprzedam dwa drapieżne wróble, trzy mięsożerne kanarki i jednego kolibra - ludojada.

Wiadomość:

Miasto: Czernobyl, ulica Uranowa 235.

Prosić: Iwana Sześciorękiego"[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 08:28 _________________________________________________Małżeństwo po długim dniu pracy siedzi przy stole i jedząc obiadokolację od czasu do czasu patrzą na wiadomości z kraju.

- Świat się wali - mówi mąż - policanci protestują przciwko niskim kwotom podwyżek.

- Ale chyba nie wszyscy?

- No nie!... Bo niektórzy dostali więcej!

- Tak myślałam!... Też jednemu dzisiaj dałam dwie stówki podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...