Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niemieckie kawały o Polakach wiem że większość poczuje się ogromnie urażona itd. ale cisną po nas równie dobrze jak my po żydach :polew:

pamiętajcie o dystansie!

Dlaczego David Copperfield musiał odwołać swój występ w Polsce?

Nikt nie był nim zainteresowany. W Polsce nie jest niczym niezwykłym gdy coś znika.

--------------------------

Po czym poznać że w Niemczech jest za wielu Polaków ? Cyganie

ubezpieczają mieszkania...

--------------------------

Dlaczego nie powinieneś potrącać Polaka jadącego na rowerze ?

Możliwe że to twój rower.

----------------------------

Zdanie z 10 wyrazami i 4 kłamstwami ?

Uczciwy Polak jedzie na trzeźwo swoim własnym samochodem do pracy.

---------------------------------

Dlaczego wszyscy sprowadzają do Polski zautomatyzowane Mercedesy?

Bo można je prowadzić w kajdankach.

----------------------------------

Jakie są relacje pomiędzy Funtem, Dolarem i Złotym ?

Dokładnie funt Złotych wart jest dolara.

--------------------------------------

Jaka jest różnica między polskim ślubem, a pogrzebem ?

Na pogrzebie jest o jednego pijanego mniej.

-----------------------------------

Co jest dobrego w zimnej pogodzie ?

Polacy trzymają rece w swoich kieszeniach?

---------------------------------------

Kiedy w Polsce jest Boże Narodzenie ?

Dwa dni po tym gdy w Niemczech jest rozdanie prezentów.

--------------------------------------

Jaka jest pierwsza lekcja w polskiej nauce jazdy ?

Otwierać drzwi przy pomocy klamki.

-------------------------------------------

Jak nazwac Polaka bez rąk ?

Godnym zaufania !

-----------------------------------------

Dlaczego Rosjanie kradną zawsze po dwa samochody ?

Bo wracaja przez Polskę.

--------------------------------------

Rozmawiają dwaj kanibale przy grillu:

- Nie obracaj tak szybko ! Mieso się dobrze nie upiecze !

- Nie ma mowy ! To Polak, jesli będę kręcił wolniej to ukradnie

mi węgiel.

--------------------------------------

Jakie są najbardziej lubiane imiona w Polsce

Klaudia i Klaus ! (klauen to potocznie krasc - przyp. tlumacza)

----------------------------------------

Co sie stanie gdy skrzyżowac Polaka z Rumunem ?

Dziecko będzie za leniwe aby kraść.

------------------------------------------

Dlaczego polskie noworodki dostają dwa klapsy ?

Pierwszy jak zwykle, drugi żeby oddał położnej zegarek.

----------------------------------------

Chcesz jechać do Polski na wakacje?

Dobry pomysł, twój samochód prawdopodobnie tam już jest

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahahahah dobre :D

pierdo.... grubas :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

co wyjdzie z Polaka który viagre popije litrem wódki?

skrzyżowanie neandertalczyka z wiertarka udarową

Opublikowano

Rozmawiają dwaj kanibale przy grillu:

- Nie obracaj tak szybko ! Mieso się dobrze nie upiecze !

- Nie ma mowy ! To Polak, jesli będę kręcił wolniej to ukradnie

mi węgiel.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z serii "niemieckie kawały o Polakach"

Co się stanie gdy Polacy polecą w kosmos?

Od razu koła od Wielkiego Wozu zginą.

Opublikowano

Rozmawiają dwaj kanibale przy grillu:

- Nie obracaj tak szybko ! Mieso się dobrze nie upiecze !

- Nie ma mowy ! To Polak, jesli będę kręcił wolniej to ukradnie

mi węgiel.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

....a propo........JAKI jest szczyt zaufania ???

...jak kanibal ,robi laske kanibalowi.

Opublikowano

to musiałem tu wrzucić bo nigdzie by nie pasowało

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=821617007

koleś szuka frajera

mase części trzeba kupić z aso które kosztują kilka razy wiecej niż to auto :polew:

Opublikowano

Auto posiada caly BodyKit – nie wiem jak to się stalo ale zderzak odpadl wczesniej i się nie połamał , wiec BodyKit jest kompletny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Najlepszy jest tytuł aukcji, przez dobrą chwilę musiałem się uspokajać :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

było ale dosyć dawno

Opublikowano

to musiałem tu wrzucić bo nigdzie by nie pasowało

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=821617007

koleś szuka frajera

mase części trzeba kupić z aso które kosztują kilka razy wiecej niż to auto :polew:

to auto miało rozpórkę podczas dzwonu druga strona też dostała ostro po d*pie ogólnie bał bym się takim autem jeździć po naprawie

1258460560_by_pall04_500.jpg

Opublikowano
nigainabox.jpg
Opublikowano

satysfakcja gwarantowana :rolleyes:... albo zwrot kanapki

Opublikowano

Aśka kanapkę zwróciłem...

Opublikowano

ja nie trafiłem w kibel ..... :no:

Opublikowano

Aśka kanapkę zwróciłem...

ja też :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.