Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1261343234bywrobeel500.th.jpg
Opublikowano

1261343234bywrobeel500.th.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
milionowy jubilat na izbie wytrzezwień.
Opublikowano

http://demotywatory.pl/627009/Nie-przechodzmy-obojetnie

Powiekszcie sobie ten artykul i przeczytajcie :D

ja zaczynam prenumerate faktu :P

jak bys chcial az takie glupoty czytac to bys musial zaprenumerowac gazetke faRt hehehe[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 12:36_________________________________________________

Opublikowano

Opublikowano

spotyka sie dwóch polityków

- co tam w polityce panie?

- a nic ciekawego, rząd Kenii upadł

- jak to????

- gałąż sie złamała na posiedzeniu gabinetu...

Opublikowano
http://www.tvn24.pl/12690,1634799,0,1,pokazali-napis-z-auschwitz-szwedzki-trop-w-kradziezy,wiadomosc.html filmik z okazania znalezionego napisu z Auschwitz. Co słyszycie dokładnie w 1.04 minucie filmu? :mysli:
Opublikowano

no co???

bekło mu sie....

Opublikowano

na budowie:

-majstreeeer łopata sie złamała

-to oprzyj sie teraz o betoniarke....

.....

Kowalski niesie dwa worki cementu na plecach,i słyszy Eee Kowalski,nie lepiej jakbyś te worki włożył na taczke????

Kowalski-może i lepiej ale kółko by mnie w plecy gniotło.

.....

Opublikowano

na budowie:

-majstreeeer łopata sie złamała

-to oprzyj sie teraz o betoniarke....

Szczera prawda k**wa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szef szefów wybrał się na jezioro odpocząć. Po zaparkowaniu swojej bmk'i, zdjęciu skóry, wypakowaniu pałki (używanej oczywiście tylko do gry w bejsbola) i posmarowaniu łysej głowy olejkiem położył się na trawce razem z swoim pitbulem. Leżąc sobie smacznie zasnął.

Obudził się i w zdenerwowaniu zaczął szukać pistoletu, świecącego sygnetu i potężnego złotego łańcucha na swoim grubaśnym karku, ale po chwili przestał bo zrozumial, że go ktoś okradł. Gwałtownie wyciągnął komóre, z ktorej przedzwonił do chłopaków

- dawać dawać koorva tu nad jezioro bo mnie szefa nie bali się i obrobili

Po chwili wyskoczyło 40 łysych ze swoich beemek

- tu jest jakaś wioska nie daleko - tam na pewno jest złodziej.

Po przeszukaniu, plondrowaniu i wytarmoszeniu wszystkich mieszkańców nic nie znaleziono. Nagle jeden odzywa się:

- hej tam w lesie jakiś dym widać, to na pewno ten skoorvysyn !

Po sekundzie znalezli się na polanie przed domkiem. Po wejściu do chatki ukazał się gościu, siedzący przy stoliku i czyszczący pistolet. Na jego palcu u dłoni świecił się duży sygnet i zwisał mu na szyji potężny złoty łańcuch.

Szef szefów wściekle ryknął:

- kim jesteś skoorvysynu i skąd masz ten pistolet, sygnet i łańcuch !

- jestem leśniczym - odparł facet. Szedłem sobie lasem przy jeziorze, aż natknąłem się na jakiegoś śpiącego frajera z psem. Wyruchałem psa, wyruchałem tego frajera, a na pamiątkę wziąłem sobie pistolet, sygnet i łańcuch.

Łysy podszedł do leśniczego, swoją ogromną łapą szarpnął za łańcuch i przysunął go energicznie razem z leśniczym do siebie, udając że chce się przyjżeć lepiej rekwizytom:

- NIE, TO NIE MOJE !!! - zabrzmiała odpowiedź.

Opublikowano

<żwirek> stary.. słuchaj, jaka jazda....

<adrzej> dawaj!

<żwirek> byłem wczoraj na imprezie u Krzyśka

<andrzej> no

<żwirek> i on miał jakieś zioło... czy coś takiego

<żwirek> najaraliśmy sie jak świnie...

<andrzej> hehe

<żwirek> a później sie strasznie gorąco zrobiło...

<żwirek> nie wiem, ogrzewanie podkręcili czy coś takiego,

<żwirek> mówie do Krzyśka, żeby okno otworzył albo ogrzewanie przykręcił

<żwirek> a ten do mnie: "Ssssssspierdaaalaaajjjjj"

<andrzej> hehe

<żwirek> mówie, zróbcie coś bo się podusimy!!

<żwirek> no to jeden zrobił... zdjął buta z nogi.. i dawaj, w okno

<andrzej> ale jaja

<żwirek> wiesz jaka ulga...?? norlnie każdy tylko:"Ooo.. nareszcie świerze powietrze..."

<andrzej> ale szyba poszła...

<żwirek> ale najważniejsze było, że mieliśmy czym oddychać... ulga, jakbym pierwszy raz od stu lat oddychał świeżym powietrzem!!

<andrzej> no fakt

<żwirek> ale nie o to chodzi...

<żwirek> budzimy się rano... a tu szyba w meblościance rozbita, but w środku...!!!

<andrzej> ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.