Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Europa da się lubić :shock:

no to chicior, dobre bardzo dobre hahahahah

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W statystycznym pokoju jest 1242 obiektów, które mogą posłużyć Chuckowi Norrisowi do zabicia ciebie, wliczając w to pokój.

[ Dodano: 2006-09-24, 10:26 ]

Lew zwołał naradę:

- Zebraliśmy się tu wszyscy...

A żaba przedrzeźnia:

- Zieplaliśmy siem tu fsiyscy.

LEW: Khm, khm, Zebraliśmy się tu...

Żaba: Zieplaliśmy siem tu..

LEW: ZIELONE, Z WYŁUPIASTYMI OCZAMI WOOOOOOON Z LASU!!!

Żaba: KROKODYL, SPIER.....!!!

Opublikowano

Europa da się lubić

EDIT : to się spóźniłem :) a to pech ;)[/i]

Opublikowano
Europa da się lubić

Spóźniłeś się kolego - Hugo dał to 3 posty wyżej :razz:

P.S. Leżę i kwiczę :mrgreen:

Opublikowano
Europa da się lubić

Spóźniłeś się kolego - Hugo dał to 3 posty wyżej :razz:

P.S. Leżę i kwiczę :mrgreen:

Normalnie hit roku :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

fanta.jpg

pauer_rangers.jpg

Opublikowano
Europa da się lubić :shock:

Ale odlot :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

wlasnie chcialem wstawic:)

Ku..a mu maszyne wyrwalo:)

Opublikowano

szok co za gamon :lol:

Opublikowano

sorry za spam, ale z tego urywka 'europy...' nie moglem wytrzymac ze smiechu przez dobre pol godziny. kozak musi byc, skoro kilkukonnego skutera nie moze utrzymac. jak sie w ta dekoracje wkomponowal i motocykl policyjny przewrocil to musialem sie polozyc zeby z krzesla nie spasc. na dodatek zaczal bluznic. film pierwsza klasa!!

Opublikowano

aap17tas2ed9lu.jpg

aap000283518rj.jpg

aap000283780zv.jpg

Opublikowano

Na spacerniaku we więźniu w Białołęce rozmawia dwóch osadzonych:

- Stefan, ależ u was w pawilonie wczoraj wrzaski były. Kuźwa, kto się tak darł?

- Otóż, Klaudiuszu, zrobili my wczoraj taki skecz. Wzięli my jednego nowego, zdjęli my mu majtasy. Potem nagięli my łacno gostka i przystawili my jego d*pę do celi homosiów-gwałcicieli. Drzwi leciutko uchylone...

- I co, młody się tak darł?

- Nie... Istotą skeczu jest szybkie zamknięcie w drzwi w odpowiednim momencie.

[ Dodano: 2006-09-25, 19:42 ]

Sędzia do skazanego:

- Za co pana aresztowali?

- Za konkurencję.

- Przecież za to się nie karze

- Tak, ale ja robiłem takie same banknoty jak mennica państwowa.

[ Dodano: 2006-09-25, 19:43 ]

Pewien facet pierwszy raz miał trafić za kratki i miał wielkiego stracha przed więziennym życiem i obyczajami. Poradził się więc adwokata, jak ma się zachować w kiciu. Adwokat doradza:

- Wejdziesz śmiało do celi, popatrzysz odważnie i powiesz: "Kopsnij szluga dla pasera, bo cię paser sponiewiera". Wtedy od razu wszyscy nabiorą respektu i będą wiedzieli, że jesteś gość.

Facet postanowił posłuchać adwokata, bo co innego mu pozostało. Wchodzi do celi, strażnik rygluje drzwi, a na pryczach banda oprychów patrzy na niego groźnym wzrokiem. Na to facet rzuca tekst:

- Kopsnąć szluga dla pasera, bo was paser sponiewiera!

Chwila napięcia, po chwili ze wszystkich prycz wyciągają się łapska, a w każdej paczka fajek. Tylko w kącie siedzi jakaś postać i nie zwraca na nowego lokatora celi uwagi. Na to facet już pewny siebie i rozluźniony ciągnie dalej:

- A ty gnojku nie częstujesz? Coś ci nie pasuje?!

- Ja nie częstuję, bo ja tutaj jestem cwelem.

- Taaa?! To zapamiętaj sobie cwaniaczku - od dzisiaj JA tutaj jestem cwelem!

Opublikowano

hajnos30.jpg

hajnos33.jpg

hajnos37.jpg

hajnos39.jpg

Opublikowano

st_maarten_10.jpg

st_maarten_04.jpg

Opublikowano

przeleciałbym......

Opublikowano

przeleciałbym......

Oo Nie zwiało plażowiczów :?: Hehe troche dziwna sytuacja :lol: Gdzie takie rzeczy mają miejsce :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.