Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z reguły wybierając prezydenta wybieramy też pierwszą damę, która jest jego prawą ręką....

Musimy uważać żeby nie wybrać prezydenta, którego prawa ręka jest jego pierwszą damą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to porównał do zajebistej laski, długie nogi, piękny cyc, wbita w obcisłą, krótką kieckę a na nogach... trampki.

Jasne, że będzie jej wygodniej ale czy to pasuje? :cool1:

dodaj tylko 50 letniej :gwizdanie: bo to stare RS6 :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie śmieszne ale ciekawe

http://www.funlinx.to/spacepainting_2511m.html

w Krakowie na rynku można podobne kupić :gwizdanie:

jest tu jakiś cwaniak ?? :paker:

http://www.sadistic.pl/scare-tactics-duch-dziewczynki-vt44043.htm

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam klekota i zapalniczke i żyje :good:

warnwarn.gifOT w temacie

Dostalem ostrzeżenie od @chudineze , ze zażartowałem w temacie >>> Strefa Śmiechu<<< ,bo tez posiadam diesla i Lpg ,pierwszy raz spotykam sie z taka sytuacja, wiec prosze o odpowiedz , w jakim temacie na tym forum mozna jeszcze żartowac ???? bo nie kumam , chyba musze isc do lodowy po browara, bo cos mi sie wydaje ze kolega juz wypil i ja dlatego nie moge go skumac :polew:

Ps , a takie zachowanie , napewno nie wplywa przyjazdnie na zrzutę :kox:

I pytam , jak ci z kampani prezydenckiej , Kto dal Ci moda ?? :tongue4: to jest żart , ale ciekawe jak ten żart przyjmiesz w tym Żartobliwym temacie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam klekota i zapalniczke i żyje :good:

warnwarn.gifOT w temacie

Dostalem ostrzeżenie od @chudineze , ze zażartowałem w temacie >>> Strefa Śmiechu<<< ,bo tez posiadam diesla i Lpg ,pierwszy raz spotykam sie z taka sytuacja, wiec prosze o odpowiedz , w jakim temacie na tym forum mozna jeszcze żartowac ???? bo nie kumam , chyba musze isc do lodowy po browara, bo cos mi sie wydaje ze kolega juz wypil i ja dlatego nie moge go skumac :polew:

Ps , a takie zachowanie , napewno nie wplywa przyjazdnie na zrzutę :kox:

I pytam , jak ci z kampani prezydenckiej , Kto dal Ci moda ?? :tongue4: to jest żart , ale ciekawe jak ten żart przyjmiesz w tym Żartobliwym temacie ???

na kilka postów wyzej mod napisal ze za kolejny wpis o gazie bedzie kropka...moze trzeba nauczyc sie czytac w koncu?

cos dla fanow dobrej muzy i wypasionych teledyskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypomnę, że to jest Strefa Śmiechu - a nie strefa pierdolenia i bzdurnych komentarzy do poprzednich postów.

Akurat lubię tu zaglądać, a nie lubię tracić czasu na czytanie śmieci.. mało tego - jeszcze ich usuwanie.. - pewnie nie tylko Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 19:21_________________________________________________
[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 19:34_________________________________________________
[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 19:37_________________________________________________Goło & wesoło - "Masaż erotyczny"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...