Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:blink:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 19:07_________________________________________________ploft 3

:blink::polew:

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w Polsce co drugi klient Izby Wytrzezwien ma przekroczoną dawkę smiertelną

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niestety nie jest to zart tylko statystyka :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

w Polsce co drugi klient Izby Wytrzezwien ma przekroczoną dawkę smiertelną

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niestety nie jest to zart tylko statystyka :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Oglądałeś Uwagę :naughty:
Opublikowano

tak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kilkanście lat temu mieszkałem obok IW i widziałem wszystko z balkonu

ale były cyrki, baby latał nago, faceci tez, bili sie, całowali, wrzeszczeli, tarzali sie po trawniku

najlepiej było z piątku na sobotę i z soboty na niedziele

cały blok kibicował z balkonów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Tutaj więcej o tym aucie

Opublikowano

dobry jest jeszcze motyw w opisie

Nigdy nie jeżdżone na zimnym silniku!!!
:gwizdanie: :polew:
Opublikowano

dobry jest jeszcze motyw w opisie

Nigdy nie jeżdżone na zimnym silniku!!!
:gwizdanie: :polew:

Ogulnie autko na drogach zwraca uwagę!!![br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:46_________________________________________________szkoda, ze nie mozna dodawac komentarzy na allegro :naughty:

Opublikowano

dobry jest jeszcze motyw w opisie

Nigdy nie jeżdżone na zimnym silniku!!!
:gwizdanie: :polew:

Ogulnie autko na drogach zwraca uwagę!!![br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:46_________________________________________________szkoda, ze nie mozna dodawac komentarzy na allegro :naughty:

naprawdę brakuje mi takiej możliwości komentowania. Czesto ludziom by zaoszczędziło kilometrów. Ktoś obejrzał dałby opinie i luzik. Z tym że po wprowadzeniu takich komentarzy 3/4 okazji by się nie sprzedało :decayed:

Opublikowano

A najlepsze jest to:

ASTRA Posiada dowód rejestracyjny!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobry jest jeszcze motyw w opisie

Nigdy nie jeżdżone na zimnym silniku!!!
:gwizdanie: :polew:

oj tam pewnie ma webasto i zapomniał dopisać do wyposażenia a ty się czepiasz :wink4:

Opublikowano

A najlepsze jest to:

ASTRA Posiada dowód rejestracyjny!!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nic tylko brac :good:

Opublikowano

" Asterke mam od 2008r. sprowadzałem ją sam z Niemiec a nie kupowałem od jakiegoś chandlarza."

no ludzie nie wiedza co to word i laduja takie gnioty w siec :))

Opublikowano

" Asterke mam od 2008r. sprowadzałem ją sam z Niemiec a nie kupowałem od jakiegoś chandlarza."

no ludzie nie wiedza co to word i laduja takie gnioty w siec :))

chyba sie ortografia cos zmieniła- wczoraj ze dwa takie ogłoszenia widziałem :polew: :polew:
Opublikowano

no chyba kurde musze sie poduczyc bo cos sie chyba zawiesilem na starej pisowni :))

Opublikowano

całą ta stronę można by przenieść do jakiegoś innego działu, bo z przesłaniem wyświetlanym na początku każdej strony ma niewiele wspólnego :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.