Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://moto.allegro.pl/naprawa-aparat-civic-accord-prelude-wieczna-g-ncja-i1959124611.html[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 22:33_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.joemonster.org/filmy/40661/Ned_for_spedd_2_wideorecenzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jarosław Kaczyński w Korei Północnej[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 13:26_________________________________________________Kpiny z TVN Pochanke i Durczok jako ZOBACZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK ZAAPLIKOWAC KOTU TABLETKE

1. Wez kota na rece i otocz go lewym ramieniem tak, jak sie trzyma niemowle. Umiesc palec wskazujacy i kciuk prawej reki po obu stronach pyszczka i nacisnij lekko trzymajac tabletke w pozostalych palcach reki. Gdy kot otworzy pyszczek wpusc tabletke, pozwol kotu zamknac pyszczek i przelknac.

2. Podnies tabletke z podlogi i wyciagnij kota spod tapczanu.

Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtorz caly proces jeszcze raz.

3. Wyciagnij kota z sypialni i wyrzuc rozmemlana juz tabletke.

4. Wyjmij nowa tabletke z opakowania, otocz kota lewym ramieniem jednoczesnie trzymajac lewa reka wierzgajace tylne nogi.

Rozewrzyj pyszczek kota i palcem wskazujacym prawej reki wepchnij tabletke tak gleboko jak sie da.

Przytrzymaj kotu zamkniety pyszczek i policz do dziesieciu.

5. Wyciagnij tabletke z akwarium. a kota z garderoby.

Zawolaj zone do pomocy.

6. Przydus kota do podlogi klinujac go miedzy kolanami jednoczesnie trzymajac wierzgajace przednie i tylnie lapy. Nie zwracaj uwagi na niskie warczace odglosy wydawane w tym czasie przez kota. Niech zona przytrzyma glowe kota jednoczesnie wpychajac mu drewniana linijke miedzy zeby.

Nastepnie wsun tabletke wzdluz linijki miedzy rozwarte zeby i intensywnie poglaszcz kota po gardle co skloni go do przelkniecia.

7. Wyciagnij kota siedzacego na karniszach i rozpakuj nowa tabletke. Zanotuj sobie, zeby wymienic firanki.

Pozbieraj kawalki porcelany z potluczonej wazy, mozesz je posklejac pozniej.

8 . Owin kota w recznik kapielowy, a nastepnie niech zona polozy sie na kocie tak, zeby tylko jego glowa wystawala spod jej pachy. Umiesc tabletke w srodku plastikowej rurki do napojow.

Przy pomocy olowka otworz kotu pysk i wcisnawszy rurke miedzy rozwarte zeby mocno wdmuchnij tabletke do srodka.

9. Sprawdz na opakowaniu, czy tabletki nie sa szkodliwe dla ludzi, a nastepnie wypij jedna butelke piwa zeby pozbyc sie nieprzyjemnego smaku w ustach. Zabandazuj zonie rozdrapane ramie, a nastepnie przy pomocy cieplej wody z mydlem usun plamy krwi z dywanu.

10. Przynies kota z altanki sasiada. Rozpakuj nastepna tabletke. Przygotuj nastepna butelke piwa. Umiesc kota w drzwiczkach od kredensu tak, zeby przez szczeline wystawala tylko jego glowa. Rozewrzyj mu pysk lyzeczka od herbaty i przy pomocy gumki "recepturki" strzel tabletka miedzy rozwarte zeby.

11. Przynies srubokret i przykrec wyrwane zawiasy z drzwiczek na swoje miejsce. Wypij piwo. Wez butelke wodki. Nalej do kieliszka i wypij. Przyloz zimny kompres do policzka i sprawdz, kiedy ostatnio byles szczepiony na tezec. Przemyj policzek wodka w celu zdezynfekowania rany i wypij kolejny kieliszek, aby ukoic bol. Podarta koszule mozesz juz wyrzucic.

12. Zadzwon po straz pozarna, zeby sciagneli tego pie... kota z drzewa. Przepros sasiada, ktory wjechal samochodem w plot probujac ominac kota przebiegajacego przez ulice.

Wyjmij kolejna tabletke z opakowania.

13. Skrepuj tego drania przy pomocy sznurka od bielizny, zwiazujac razem przednie i tylnie lapy, a nastepnie przywiaz go do nogi od stolu. Wez grube skorzane rekawice ogrodnicze. Wcisnij tabletke kotu do gardla, popychajac duzym kawalkiem poledwicy wieprzowej. Juz nie musisz byc delikatny.

Przytrzymaj glowe kota pionowo i wlej mu dwie szklanki wody wprost do gardla, zeby splukac tabletke.

14. Wypij pozostala wodke z butelki. Pozwol zonie zawiezc sie na pogotowie. Siedz spokojnie, zeby doktor mogl zaszyc ci ramie i wyjac resztki tabletki z oka. Po drodze do domu wstap do sklepu meblowego i kup nowy stol.

15. Zadzwon do schroniska dla zwierzat, zeby zabrali tego mutanta z piekla rodem i sprawdz, czy w pobliskim sklepie zoologicznym nie maja chomikow.

JAK ZAAPLIKOWAC PSU TABLETKE

1. Zawin tabletke w plaster szynki i zawolaj psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a6-o-jejku-nie-ma-duzej-navi-C22192098.html

a tutaj opis jakby aukcja zniknela:

" ło Jezu to nie jeden dziewięć tedeji , tylko dwa i pół !

ee to kicha , tak piszą wszyscy na wszystkich forach w necie a sporo tego się naczytałem zanim zasiadłem przy komputerze .

wałki - pompa , pompa - wałki , rozrząd , turbina , termostat , odma , tiptronik Boże ile tego jest i wszystko na pewno jest zje..ne - aż mnie bania boli od tej wiedzy , tyle mądrych słów .

a to w zasadzie co ja tu szukam ?

a nieeeeeee , przypomniało mi się , mi chodzi przecież o coś ważniejszego muszę zobaczyć czy ma dużą nawi ....?

o ku..a nie ma telewizora , to już całkowicie kupa .

nie chcę - absolutnie , jakby miała telewizor to i chyba bym nie patrzał ,że to dwa i pół tedeji i możliwe ,że bym się skusił .

jednak duża nawi to jest bajer , można zaimponować w mroku ,

silnik jest na drugim miejscu no i cena , musi być cena tak koło dychy to bym kupił ale podstawa to nawi , skóra ,srebrne relingi , ksenon , felga , komputer z dużym wyświetlaczem i stan - oczywiście akceptuje tylko "igiełki" . musi "nic nie pukać i nic nie stukać" , nie chcę mieć dzięcioła pod maską .

co ja teraz pocznę , co ja pocznę ?

oo , ale co to !!

sprzedający pisze w anonsie ,że dodaje do auta dodatkowo telewizor 14 cali z płaskim ekranem- tylko szklanym , sony wega srebrna obudowa z pilotem .

dodatkowo doda ( tu zbieżność nazwisk ze śpiewaczką ludową ) przetwornice napięcia z 12 - 220 volt ,żeby ten telewizor włączyć w aucie i delektować się ekranem większym jak ma duża nawi .

muszę się zastanowić .

ok ,dziękuje zadzwonię później jak się zastanowię .

poza tym ,że nie ma "dużej nawi" to jest dwaipółtedeji i wszystko jest ok .

jak dam komendę do jazdy naciskając pedał gazu to pojazd jedzie i czuję ,że oparcie przybliża się do moich pleców . jadąc jedendziewięćtedeji nie zauważyłem podobnego zjawiska , raczej nuda , smutek i nostalgia - tu faktycznie ta duża nawi z telewizorem jest niezbędna , można sobie zerknąć na "m jak masturbacja " zanim się rozpędzimy .

ile pali , dwaipółdedeji ?

niestety nie mam komputera , a on tak mądrze wszystko pokazuje ,że nie trzeba się znać a potem od razu człowiek już wie .

dlatego ja ,jak wleje na cepeenie do pełna tak aż odbije pistolet to ,to co zaleje wypali i jak się zaświeci dystrybutor na tablicy wyników to znowu zaleje do pełna i znowu to wszystko spali i tak w kółko .

nie wiem dlaczego tak się dzieje nie zastanawiałem się jeszcze nad tym ale te paragony z cepeenu trzymam w razie draki . kurcze ,żebym miał komputer poładowy to to wszystko było by takie łatwiejsze , bym mógł popatrzeć ile pali i bym wiedział a tak jest hydrozagadka i trzeba mieć kalkulator cyfrowy .

środek czysty nie zniszczony ,wszystko działa , nie palone .

karoseria bezwypadkowa , oryginalne wszystkie szyby .

od czerwca około 5 tysięcy złotych udowodnie ,że jest ukryte w samochodzie głównie pod maską .

to co miało być zrobione to już zrobiłem a telewizor dla zainteresowanych też mogę dodać .

w przypadku pytań proszę dzwonić na numer 609 499 555 , łączność tylko telefoniczna .

pozdrawiam wszystkich sławek nowa sól. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc jedendziewięćtedeji nie zauważyłem podobnego zjawiska , raczej nuda , smutek i nostalgia - tu faktycznie ta duża nawi z telewizorem jest niezbędna , można sobie zerknąć na "m jak masturbacja " zanim się rozpędzimy .

rozjeb!@#$! mnie ten fragment :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a6-o-jejku-nie-ma-duzej-navi-C22192098.html

a tutaj opis jakby aukcja zniknela:

" ło Jezu to nie jeden dziewięć tedeji , tylko dwa i pół !

ee to kicha , tak piszą wszyscy na wszystkich forach w necie a sporo tego się naczytałem zanim zasiadłem przy komputerze .

wałki - pompa , pompa - wałki , rozrząd , turbina , termostat , odma , tiptronik Boże ile tego jest i wszystko na pewno jest zje..ne - aż mnie bania boli od tej wiedzy , tyle mądrych słów .

a to w zasadzie co ja tu szukam ?

a nieeeeeee , przypomniało mi się , mi chodzi przecież o coś ważniejszego muszę zobaczyć czy ma dużą nawi ....?

o ku..a nie ma telewizora , to już całkowicie kupa .

nie chcę - absolutnie , jakby miała telewizor to i chyba bym nie patrzał ,że to dwa i pół tedeji i możliwe ,że bym się skusił .

jednak duża nawi to jest bajer , można zaimponować w mroku ,

silnik jest na drugim miejscu no i cena , musi być cena tak koło dychy to bym kupił ale podstawa to nawi , skóra ,srebrne relingi , ksenon , felga , komputer z dużym wyświetlaczem i stan - oczywiście akceptuje tylko "igiełki" . musi "nic nie pukać i nic nie stukać" , nie chcę mieć dzięcioła pod maską .

co ja teraz pocznę , co ja pocznę ?

oo , ale co to !!

sprzedający pisze w anonsie ,że dodaje do auta dodatkowo telewizor 14 cali z płaskim ekranem- tylko szklanym , sony wega srebrna obudowa z pilotem .

dodatkowo doda ( tu zbieżność nazwisk ze śpiewaczką ludową ) przetwornice napięcia z 12 - 220 volt ,żeby ten telewizor włączyć w aucie i delektować się ekranem większym jak ma duża nawi .

muszę się zastanowić .

ok ,dziękuje zadzwonię później jak się zastanowię .

poza tym ,że nie ma "dużej nawi" to jest dwaipółtedeji i wszystko jest ok .

jak dam komendę do jazdy naciskając pedał gazu to pojazd jedzie i czuję ,że oparcie przybliża się do moich pleców . jadąc jedendziewięćtedeji nie zauważyłem podobnego zjawiska , raczej nuda , smutek i nostalgia - tu faktycznie ta duża nawi z telewizorem jest niezbędna , można sobie zerknąć na "m jak masturbacja " zanim się rozpędzimy .

ile pali , dwaipółdedeji ?

niestety nie mam komputera , a on tak mądrze wszystko pokazuje ,że nie trzeba się znać a potem od razu człowiek już wie .

dlatego ja ,jak wleje na cepeenie do pełna tak aż odbije pistolet to ,to co zaleje wypali i jak się zaświeci dystrybutor na tablicy wyników to znowu zaleje do pełna i znowu to wszystko spali i tak w kółko .

nie wiem dlaczego tak się dzieje nie zastanawiałem się jeszcze nad tym ale te paragony z cepeenu trzymam w razie draki . kurcze ,żebym miał komputer poładowy to to wszystko było by takie łatwiejsze , bym mógł popatrzeć ile pali i bym wiedział a tak jest hydrozagadka i trzeba mieć kalkulator cyfrowy .

środek czysty nie zniszczony ,wszystko działa , nie palone .

karoseria bezwypadkowa , oryginalne wszystkie szyby .

od czerwca około 5 tysięcy złotych udowodnie ,że jest ukryte w samochodzie głównie pod maską .

to co miało być zrobione to już zrobiłem a telewizor dla zainteresowanych też mogę dodać .

w przypadku pytań proszę dzwonić na numer 609 499 555 , łączność tylko telefoniczna .

pozdrawiam wszystkich sławek nowa sól. "

kto to wymyśla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...