Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

Mama pyta Jasia

-Jasiu dlaczego nie bawisz się już z Kaziem

Jaś:

-mamo, a czy ty byś chciała się kolegowac się z kimś kto pali, pije przeklina

-Mama:

- nie Jasiu

-Jaś :

- Kaziu też nie chce

Wpada do szkoły Jaś z mp4 i woła:

- Siemaaa ziomki!!

Zszokowana, nowa nauczycielka woła do jasia:

- Jasiu natychmiast wyjdź i wejdź jeszcze raz!! Tym razem zrób to jak robi to twój tato wracając z pracy!

Po chwili jaś udaje pijanego i woła:

- Hehe ty stara ropucho! Nie spodziewałaś się mnie tak wcześnie!!

Upojna czerwcowa noc, para matematyków, świece, wino. On do niej namiętnym szeptem:

- Kochanie, myślisz o tym co ja?

- Taaak!

- I ile ci wyszło?

Opublikowano

No nie , wloty w zderzaku niczym w ursusie, a maska a"la ferrari. Masakra.

[ Dodano: 27-02-2007, 09:20 ]

Wpiszcie w www.google.pl ku tas (tylko bez spacji) i dajcie szczesliwy traf :rotfl:

dobre

Opublikowano

>> Janusz Weiss dzwoni do Miriam:

>> - dzwonię do Pana/Pani w bardzo nietypowej sprawie

>>

>>

>> - Kochanie, znalazłem pod łóżkiem naszego syna takie pisemko sado-maso,

>> wiesz: związani ludzie, maski, pejcze... - mówi żona do męża -

>> - No i co zrobimy? - Nie wiem, ale klaps nie jest chyba

>> najlepszym pomysłem...

Opublikowano

Odurzony narkotykami pirat pędził przez Warszawę

Jechał jak szaleniec. Nie zatrzymywał się na światłach. Nie zahamował nawet wtedy, gdy stracił jedno koło. 36-letni pirat drogowy pędził ulicami Warszawy pod wpływem kokainy. Wydawało mu się, że... ktoś chce go porwać.

To nie historia z amerykańskiej autostrady, a z warszawskich ulic, którymi wczoraj wieczorem radiowozy goniły szaleńca w renault. Mężczyzna gnał na oślep i nie reagował na sygnały, które dawała mu policja. W pewnej chwili wjechał na chodnik. Odpadło mu koło. A on i tak popędził dalej. Na koniec uderzył w zaparkowanego fiata punto.

Odurzony narkotykami kierowca wydostał się z auta i pobiegł... prosto do śródmiejskiej komendy policji. Tam wykrzyczał zdumionemu mundurowemu, że musi go ratować przed porywaczami. Był przekonany, że porywaczami są ścigający go policjanci.

Mężczyzna skończył w policyjnym areszcie. Odpowie za jazdę po kokainie. Grożą mu dwa lata więzienia.

Jest też filmik z tego

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=33269

:rotfl::rotfl::rotfl: Z boxem na dachu :rotfl::rotfl::rotfl:

Na narty się wybierał :rotfl::rotfl::rotfl:

A tak poważnie to niezły hardkor.

Opublikowano

Mini zagadka...

Co blondynka robi na dachu??

Drze pape :lol:

Opublikowano
19.jpg
Opublikowano

Przychodzi facet do lekarza.

- Co się stało? - pyta lekarz.

Na to facet po cichutku:

- Panie doktorze to ja, baba, tylko się tak przebrałam!

Przychodzi baba do lekarza z wielorybem w d*pie i mówi:

- Mam dość tego walenia!

Przychodzi baba do lekarza.

- Panie doktorze, gdy prowadzę samochód zawsze mylę o sexie. Co mam robić?

- Musi pani kupić samochód z automatyczną skrzynią biegów.

Opublikowano

Nie wiem czy było ale znalazłem to sam :D wiec mam nadzieje że nie było ; ]

http://www.youtube.com/watch?v=oHQeNDwRS2o&mode=related&search=

nie da sie nie śmiać.. dobrze że nie śmieje sie jak ten koleś ;)

(poczekać z minutke jak sie rozkręcą ; ] )

Opublikowano
Nie wiem czy było ale znalazłem to sam :D wiec mam nadzieje że nie było ; ]

http://www.youtube.com/watch?v=oHQeNDwRS2o&mode=related&search=

nie da sie nie śmiać.. dobrze że nie śmieje sie jak ten koleś ;)

(poczekać z minutke jak sie rozkręcą ; ] )

było juz :twisted:

Opublikowano

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=167049117

ale debil, popłakałem się :lol:

[ Dodano: 05-03-2007, 23:29 ]

i jeszcze ta kategoria, dla niemowląt :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.