Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

stare, dobre :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzy koleżanki umówiły się na babski wieczór i poszły na drinka wspominać dawne czasy. Po imprezie, będąc mocno pod wpływem, postanowiły wrócić do domu spacerem. Jak to czasami bywa zachciało im się siusiu i gdy zobaczyły jakiś betonowy mur postanowiły wejść przez uchyloną bramę za potrzebą. Siusiają w spokoju, gdy nagle zorientowały się, że weszły na cmentarz, a z oddali słychać czyjeś kroki...

Przerażone, uciekły w pośpiechu przedzierając się przez pobliskie gęste krzaki, w obawie aby nikt ich nie zobaczył...

Na drugi dzień w barze spotykają się ich mężowie. Pierwszy mówi:

-Wasze żony też się dziwnie zachowywały po powrocie, bo moja majtek nie miała i nie wiem co mam sobie o tym pomyśleć? Chyba mnie zdradza!

Na to drugi:

-Moja nie dość że nie miała majtek to jeszcze całą pupę miała podrapaną i też do takich wniosków doszedłem. No chyba ma kogoś!

Na to trzeci:

- To jeszcze nic, moja nie dość że wróciła bez majtek, a cała pupa była podrapana, to jeszcze miała szarfę między nogami: "nigdy cię nie zapomnimy koledzy z Wałbrzycha". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chcesz robić tu politykę? Po co? To było w poście #13047 w innym kontekście i to było śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu kogoś tu cycki bolą :grin:

To tak jak Ciebie wyzej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje poczucie humoru, ja nie oceniam Czyjegoś więc i Wy nie dyktujcie Komuś co ma Go śmieszyć a co nie :decayed:.

Wolny Kraj - wolne obyczaje.

p.s. żart z monologiem Tuska i Norrisem - jedno pasuje do drugiego idealnie :yes2:

a propos mojego żartu z Feliksem i Ś.P. "Magikiem" - Facet skoczył z okna ponieważ chciał uniknąć zasadniczej służby wojskowej - mam Mu za to współczuć ? :kwasny:

Najpierw radzę poczytać co i jak a później zwracać mi uwagę na "niestosowny" żart :whistling:

"26 grudnia 2000[19] roku, osiem dni po premierze płyty Kinematografia, rankiem o godzinie 6.15 Łuszcz wyskoczył przez okno ze swojego mieszkania w Katowicach-Bogucicach[20]. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala, gdzie około godziny 6.45 zmarł[7]. Domniemaną przesłanką jego działania była próba uniknięcia zasadniczej służby wojskowej poprzez symulowanie złego stanu zdrowia psychicznego, które w konsekwencji doprowadziło do rzeczywistego uszczerbku na zdrowiu[8]. O śmierci rapera wypowiedzieli się (kolejno) jego przyjaciele: Sebastian "Rahim" Salbert i Wojciech "Fokus" Alszer w następujący sposób:

[TABLE]

[/TD]

[TD]20px-Quote-alpha.png

Magik należał do osób, które bardzo dużo myślą o życiu. To po pierwsze... Po drugie – nałożyła się na to sprawa dotycząca jego powołań przez Wojskową Komisję Uzupełnień. Miał już wtedy żonę i dziecko, a ponadto był to okres, gdy wreszcie chcieliśmy nagrać krążek. I Magik zaczął tak kombinować, że sobie zszargał psychikę. Obrał taktykę udawania osoby kompletnie niepoczytalnej. Dwa razy go odraczali, ale tylko na rok. To wmawianie sobie, że ma świra, że nic mu nie wychodzi, doprowadziło do tego, iż przemęczył organizm. Gdzieś w podświadomości zakodował sobie, że jest źle i to doprowadziło do osłabienia psychiki. Powiedział mi kiedyś: "Rahim, wiesz co? Przez to WKU pojebało mi się. To, co sobie kiedyś wmawiałem, żeby tylko grać niepoczytalnego przed komisją, teraz mną zawładnęło. Czuję, że kompletnie świruję"[18]."

Szacunek to ja mam do Osoby chorej lub utyranej Życiem a nie do Pana Który popełnił samobójstwo żeby uniknąć Wojska :facepalm:.

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest strefa smiechu a nie wylewania żali kto jakie poczucie humoru ma.

SIXU nie znałeś człowieka i nie wierz w to co piszą na wiki czy w innych źródłach. To jest tylko oficjalny powód. Jak był naprawdę wiedzą tylko jego najbliżsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...