Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stare, dobre :kox::kox::kox:

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co za poczucie humoru :facepalm:

Opublikowano

Trzy koleżanki umówiły się na babski wieczór i poszły na drinka wspominać dawne czasy. Po imprezie, będąc mocno pod wpływem, postanowiły wrócić do domu spacerem. Jak to czasami bywa zachciało im się siusiu i gdy zobaczyły jakiś betonowy mur postanowiły wejść przez uchyloną bramę za potrzebą. Siusiają w spokoju, gdy nagle zorientowały się, że weszły na cmentarz, a z oddali słychać czyjeś kroki...

Przerażone, uciekły w pośpiechu przedzierając się przez pobliskie gęste krzaki, w obawie aby nikt ich nie zobaczył...

Na drugi dzień w barze spotykają się ich mężowie. Pierwszy mówi:

-Wasze żony też się dziwnie zachowywały po powrocie, bo moja majtek nie miała i nie wiem co mam sobie o tym pomyśleć? Chyba mnie zdradza!

Na to drugi:

-Moja nie dość że nie miała majtek to jeszcze całą pupę miała podrapaną i też do takich wniosków doszedłem. No chyba ma kogoś!

Na to trzeci:

- To jeszcze nic, moja nie dość że wróciła bez majtek, a cała pupa była podrapana, to jeszcze miała szarfę między nogami: "nigdy cię nie zapomnimy koledzy z Wałbrzycha". :)

Opublikowano
423361_347883175319117_470634512_n.jpg
Opublikowano

403707_340520816055353_816973743_n.jpg

<br /><br />

Opublikowano
Opublikowano

fajnie mieć swojego DŻINA:polew:

Opublikowano
Opublikowano

Kolego chcesz robić tu politykę? Po co? To było w poście #13047 w innym kontekście i to było śmieszne.

Opublikowano

Uuuu kogoś tu cycki bolą :grin:

Opublikowano

426974_351062878334480_1865527322_n.jpg

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Polska Dyskoteka 1992 - YouTube

Opublikowano

Każdy ma swoje poczucie humoru, ja nie oceniam Czyjegoś więc i Wy nie dyktujcie Komuś co ma Go śmieszyć a co nie :decayed:.

Wolny Kraj - wolne obyczaje.

p.s. żart z monologiem Tuska i Norrisem - jedno pasuje do drugiego idealnie :yes2:

a propos mojego żartu z Feliksem i Ś.P. "Magikiem" - Facet skoczył z okna ponieważ chciał uniknąć zasadniczej służby wojskowej - mam Mu za to współczuć ? :kwasny:

Najpierw radzę poczytać co i jak a później zwracać mi uwagę na "niestosowny" żart :whistling:

"26 grudnia 2000[19] roku, osiem dni po premierze płyty Kinematografia, rankiem o godzinie 6.15 Łuszcz wyskoczył przez okno ze swojego mieszkania w Katowicach-Bogucicach[20]. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala, gdzie około godziny 6.45 zmarł[7]. Domniemaną przesłanką jego działania była próba uniknięcia zasadniczej służby wojskowej poprzez symulowanie złego stanu zdrowia psychicznego, które w konsekwencji doprowadziło do rzeczywistego uszczerbku na zdrowiu[8]. O śmierci rapera wypowiedzieli się (kolejno) jego przyjaciele: Sebastian "Rahim" Salbert i Wojciech "Fokus" Alszer w następujący sposób:

[TABLE]

[/TD]

[TD]20px-Quote-alpha.png

Magik należał do osób, które bardzo dużo myślą o życiu. To po pierwsze... Po drugie – nałożyła się na to sprawa dotycząca jego powołań przez Wojskową Komisję Uzupełnień. Miał już wtedy żonę i dziecko, a ponadto był to okres, gdy wreszcie chcieliśmy nagrać krążek. I Magik zaczął tak kombinować, że sobie zszargał psychikę. Obrał taktykę udawania osoby kompletnie niepoczytalnej. Dwa razy go odraczali, ale tylko na rok. To wmawianie sobie, że ma świra, że nic mu nie wychodzi, doprowadziło do tego, iż przemęczył organizm. Gdzieś w podświadomości zakodował sobie, że jest źle i to doprowadziło do osłabienia psychiki. Powiedział mi kiedyś: "Rahim, wiesz co? Przez to WKU pojebało mi się. To, co sobie kiedyś wmawiałem, żeby tylko grać niepoczytalnego przed komisją, teraz mną zawładnęło. Czuję, że kompletnie świruję"[18]."

Szacunek to ja mam do Osoby chorej lub utyranej Życiem a nie do Pana Który popełnił samobójstwo żeby uniknąć Wojska :facepalm:.

[/TABLE]

Opublikowano

To jest strefa smiechu a nie wylewania żali kto jakie poczucie humoru ma.

SIXU nie znałeś człowieka i nie wierz w to co piszą na wiki czy w innych źródłach. To jest tylko oficjalny powód. Jak był naprawdę wiedzą tylko jego najbliżsi.

Opublikowano

1303732247zbadaj.jpeg

:ban:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.