Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Impreza | @Pindos.pl - obrazki i gify z pieprzem

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

VW | @Pindos.pl - obrazki i gify z pieprzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj obie części sondy . ludzie o słabych nerwach nie oglądać .

Przeprowadzili sondę wśród gimnazjalistów. 'Ile dni ma rok?' Odpowiedzi szokują [WIDEO]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Aż strach pomyśleć co to będzie w przyszłości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy na pewno są tacy, ale najgorsze jest to - na pewno najlepsi TU nie zostaną :-(:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej nauczyciel mógł więcej niż dzisiaj, drewniana linijka pomagała w nauce, teraz nauczyciel nie może się nawet krzywo popatrzeć na ucznia bo już go skarżą, że się znęca. Uczniowie robią co chcą i nikt im w tym nie przeszkadza to ja się pytam jak ma być dobrze? Rozpieszczone dzieciaki w domach z zasadami bezstresowego wychowywania.

Dużo bym dał żeby wróciły dawne czasy.

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Najważniejsze to zrobić dokładne zdjęcie :wink:

AUDI A4 B7 2005-2008 ROK LEWA LAMPA IDEALNA (3147176223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej nauczyciel mógł więcej niż dzisiaj, drewniana linijka pomagała w nauce, teraz nauczyciel nie może się nawet krzywo popatrzeć na ucznia bo już go skarżą, że się znęca. Uczniowie robią co chcą i nikt im w tym nie przeszkadza to ja się pytam jak ma być dobrze? Rozpieszczone dzieciaki w domach z zasadami bezstresowego wychowywania.

Dużo bym dał żeby wróciły dawne czasy.

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Najważniejsze to zrobić dokładne zdjęcie :wink:

AUDI A4 B7 2005-2008 ROK LEWA LAMPA IDEALNA (3147176223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wiem że ot ale Piotrek ma racje, kiedyś było inaczej

Zdenerwowany nauczyciel nie wytrzymał / Best teacher on study - YouTube

miałem w szkole podobe jazdy tylko jak koles spał na lekcji to butem dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje miasto:wink: wiem, nie ma się czym pochwalić, ale poza tym, że na pewno wybrali tylko te najgorsze odpowiedzi, to prawdą jest to że w szkołach uczą na debili, debilami łatwiej sterować. Widzę to po moim bracie 11 lat młodszym, czasem jak zerknę do jego książek to się śmieję, jeszcze troche i na maturze zadania będą polegały na pokolorowaniu rysunku i wycinaniu z papieru kolorowego. Straszne jak pomyślisz, że za kilka lat będziemy z nimi pracować, albo będą nas przyjmować jako specjaliści, np lekarze.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=5]Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi:

-Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm...

-Dziadku Onanie, nie umieraj![/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi:

-Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm...

-Dziadku Onanie, nie umieraj!

:polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=5]2027. Koło godziny 22 facetowi w centrum handlowym zachiało sie sikać. Więc poszedł i poproisł o klucz do męskiej, a sprzątaczka na to:

-Panie w męskiej posprzątane.

-Ale ja nie wytrzymam - odpowiedział facet.

-No a może by pan poszedł do damskiej? - spytała sprzątaczka.

-No ok tylko szybko- powiedział.

-Ale niech pan nie naciska czerwonego guzika - ostrzegła sprzątaczka.

-Ok, Ok - powtórzył facet i poszedł.

W toalecie zrobił to co trzeba i nacisnął niebieski guzik i nagle tajemniczy głos powiedział:

PODCIERANIE ZAKOŃCZONE

Później facet nacisnął zielony:

MYCIE ZAKOŃCZONE

Wahał się czy nacisnąć ten czerwony i w końcu pomyślał: raz kozie śmierć i nacisnął... Nagle słychać krzyk z damskiej toalety. Facet krzyczy, a głos się odzywa:

USUWANIE TAMPONU ZAKOŃCZONE[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...