Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1365031436_r72eau_600.jpg
Opublikowano

ogłoszenie:

Okazja JEDYNY TAKI GOLF IV TDI 1999r (model 2000) zakupiony od niedowidzącego 91 letniego oficera SS w stanie spoczynku (żona adwokat, syn pilot, córka lekarz), 31tys. przebiegu gdyż było to 6 auto w rodzinie jeżdżone tylko w słoneczne dni, na co dzień stał pod kocem w ogrzewanym garażu. tydzień przed sprzedażą ten 1 właściciel dokupił 2 komplety opon, wymienił rozrząd, oleje, płyny, paski i kompletne zawieszenie. także nic nie stuka i nie puka, bez wkładu finansowego, tylko klima jest do nabicia. spalanie oscyluje w granicach 3L/100km, jak są korki i ktoś ma ciężką nogę to 3.5L/100km. autko do tego stopnia bezawaryjne, że człowiek zapomniał jak mechanik wygląda, śmiało można maskę zaspawać. w dzień zakupu tego Golfika, syn właściciela zatankował auto do pełna, umył i nawoskował na gorąco a córka zrobiła nam na drogę kanapki i kawy w termos. samochód w stanie kolekcjonerskim, jedyny taki, tylko lać ropę i jechać. na wyposażeniu są: strumienica, szpera, wydech z kwasiaka, rozpórki kielichów, fajera momo, kubły Recaro. serdecznie polecam to zadbane, doinwestowane autko w Dieselku. będzie służyć wiele lat gdyż nie jest wytłuczone i wykatowane. sprzedaję z bólem serca swoją laleczke, pilnie z powodu wyjazdu, tylko dla miłośnika marki, w dobre ręce.

Opublikowano
525259_504673976255539_2066195152_n.jpg
Opublikowano

- źle wyglądasz, co brałeś ???

- kredyt ....

Opublikowano

Policjant zatrzymuje kierowcę:

- O! Widzę że pan kieruje po pijanemu!

- Ale skąd?!?

- Proszę dmuchnąć w balonik.

Balonik zabarwił się na zielono.

- No i co? - Mam dowód! - mówi policjant.

Na to kierowca:

- Ten balonik jest zepsuty. Niech dmuchnie moja żona.

Żona dmucha i balonik również zabarwił się na zielono.

- No i co, nie mówiłem że jest zepsuty? - mówi kierowca.

- Panie! Ja nie jestem głupi, pańska żona też mogła pić.

- No to niech dmuchnie dziecko. (8 - letni synek)

- Dobrze - zgodził się policjant.

Dmucha chłopczyk i balonik również zabarwił się na zielono.

- A nie mówiłem? - zepsuty!

- Przepraszam bardzo miał pan rację, proszę jechać. Szerokiej drogi!

Troszkę dalej odjechali i mąż mówi do żony:

- A nie mówiłem że gówniarzowi setka nie zaszkodzi?!?

Opublikowano
535980_318145164979751_1976117343_n.jpg
Opublikowano
bmv.jpg
Opublikowano

pierwsza - PaczTo.pl

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

w ramach przedłużającej się zimy i braku kadry w gałę solidnie pykającej :

Skikanie na Narodowym

Opublikowano

1365298551_xzj8ua_600.jpg

:grin:

Opublikowano

Jedzie Rolnik KONIEM z Wozem przez Wioskę. Na wozie ma 2 Beczki. Zatrzymuje Go Milicja.

Szanowny Panie Kierowco

Co Pan wiezie na tym wozie ,zapewne Bimber?

Nie panie władzo - Nektar z Banana?!

Proszę sprawdzić !

Rolnik wziął szklankę wlał Milicjantowi tegoż Nektaru, dał dla spróbowania , Rolnik zaś obserwuje. Milicjant powąchał i spróbował ...

Rolnik odpowiada -I jak panie Władzo

Jakiś dziwny ten pana Nektar..

Dopiero pędzony Panie Władzo!

Milicjant skrzywiony popatrzył srogim wzrokiem na rolnika i pożegnał się.

Rolnik krzyknął - NO TO WIO BANAN !

Opublikowano

[h=5]Polska armia leci do Afganistanu. Na pokład samolotu odlatującego z Warszawy wchodzą żołnierze z kapitanem. Samolot startuje, kapitan zauważa smutek w oczach żołnierzy. Myśli sobie - k***a, rozklejają mi się, z takich żołnierzy nie będzie pożytku. Kapitan więc postanawia ich umotywować i krzyczy:

- Żołnierze! W Afganistanie albo my ich albo oni nas Daję k***a 100 dolarów za każdą głowę Afgana.

W oczach żołnierzy pokazuje się radość, ekstaza i chęć walki Zaczynają wznosić wojenne okrzyki i razem się nakręcać.

Samolot powoli zniża się do lądowania, a żołnierze drą sie jak zwierzęta, w oczach amok.

Kapitan coś tam do nich jeszcze krzyczy, ale oni już nie słuchają, chcą krwi.

Tylna część samolotu się otwiera, żołnierze wypadają i jak charty poszli w pola .....

Kapitan myśli:

- Co to k***a było?!

Po godzinie wracają, worki pełne głów, na bagnetach głowy. Kapitan aż przysiadł .... Krzyczy:

- Co wyście k***a narobili?!

A żołnierze - Ale panie kapitanie sam pan mówił 100 za głowę.

Kapitan przerażony - To było k***a dopiero międzylądowanie w Krakowie...[/h]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.