Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardziej podgonie auto na 1 i 2 jak turbo zasysa

przy nowym filtrze bedziesz to slyszec bardziej-przy przykurzonym,przytkanym juz tak nie-ale to wiadoma sprawa,filtry sie wymienia co jakis czas... :wink4:
Opublikowano
  • Autor

ja mam K&N wkladka wiec musze wyczyscic

Opublikowano

ja kupie 007

to bedzie 1000razy lepsze wyjście od BOV-a :good: :good:

fajnie się z Tobą zgodzić :wink4:

Opublikowano

witam mam problem , zapala mi sie na wyswietlaczu komputera kontrolka takie zolte kolko w nim jest napisane 1km/h , dzieje mi sie to gdy przeciagam go powyzej 3 tys obrotow z gory dziekuje za pomoc[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 06:41_________________________________________________a co tam pioszecie o tym 007 to jest efekt nawet niezly pozdrawiam

Opublikowano

To chyba nie wątek na takie pytania :kox:

Opublikowano

u mnie po montażu tipa z kwasówki oraz już wczęsniej posiadanym forge 007 zaczeło bardzo ładnie psykać :decayed:, moim zdaniem zupełnie wystarczająco nie wyobrażam sobie żebym miał bardziej popsykiwać jadąc przez miasto :tongue4: a tak jest w zupełności wystarczająco :good:

Opublikowano

zmieniło się coś z blow offem do tdi? :gwizdanie:

tzn jest już coś co mogę kupić? :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam po zalozeniu tego bova 007 mam , duzy dul ,gdy przyspieszam tak od 3 tys obrotow da sie cos z tym zrobic ,bo nie za bardzo da sie tak jezdzic, czy u kogos z was takie cos wystapilo

Opublikowano

a dobrze go zalozyłeś?????

Opublikowano

no wydaje mi sie ze tak , ten orginalny zawor zdjąłem , zaslepilem jedna dziure , a do drugiej podlaczylem bova

Opublikowano

no wydaje mi sie ze tak , ten orginalny zawor zdjolem , zaslepilem jedna dziure , a do drugiej podlaczylem bova

syczy?

Opublikowano

Nie wiecie może, jak zrobić w naszych wozidłach takie blow off - :song:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: wypas :D kup wabik na kaczki i załóż na bova hahah ;d
Opublikowano

jak najbardziej syczy a da sie cos z tym zrobic, zeby ten dolek zniknol, i te obroty jeszcze nierowne

Opublikowano

jak najbardziej syczy a da sie cos z tym zrobic, zeby ten dolek zniknol, i te obroty jeszcze nierowne

i tu sie potwierdzxa teza,ze nie kazdy silnik 1,8T akceptuje BOVa
Opublikowano
  • Autor

kolego zaku Ty masz bova czy forge 007??

Opublikowano

tego forge 007

Opublikowano
  • Autor

hmmm to nie wiem co Ci sie tam dzieje bo przeciez to zamiennik do ori DV[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 17:14_________________________________________________co tam niby zaslepiales ?? przeciez foge 007 wyglada jak ori DV i ma takie same wyjscia...cos chyba pochrzaniles

Opublikowano

no wlasnie tez sie zastanawiam bo tam nie ma co zaslepiac :mysli:

Opublikowano
  • Autor

forge 007 robisz tak ze wyciagasz DV to jest ten nadole i wkladasz Forge... chyba ze sie myle to niech mnie ktos poprawi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.