Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dieselek mojej żony


aju

Rekomendowane odpowiedzi

furka fajna :kox: :kox: a teraz wrzuć może fotke auta z żonką hehehe abyśmy zobaczyli jak pasuje do takiego limo :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna :kox: :kox: a teraz wrzuć może fotke auta z żonką hehehe abyśmy zobaczyli jak pasuje do takiego limo :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz będzie na odwrót

:boobs:

a tak poważnie to ona jest głównym sponsorem owej zabawki :)

To chyba slabo sie starasz w tym waszym zwiazku skoro jestes jej "tylko" A4 B5 warty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę, chodzi mi po głowie s4 (b5) jakieś "funkel nówka"[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 16:49_________________________________________________po tysiącu kilometrach stwierdzam: mało mocy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę, chodzi mi po głowie s4 (b5) jakieś "funkel nówka"[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 16:49_________________________________________________po tysiącu kilometrach stwierdzam: mało mocy :gwizdanie:

:vaglogi:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

nie nie... po prostu lekko ponad 200koni szału nie robi w takiej budzie :polew:

Jakie spalanie ? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-15 :)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 16:08_________________________________________________dziś oba autka stoją i się czipsują :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-15 :)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 16:08_________________________________________________dziś oba autka stoją i się czipsują :naughty:

no to ile wyplula gwiazda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :D powiedzieli że automatu się nie hamuje :mysli::kox:

program teoretycznie jest na 275koni i 660Nm

[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 15:53_________________________________________________dodam jeszcze że szybkie zakręty tym autem to pełne spodnie :decayed: większy strach niż to warte ale już więcej nie próbuje, jak d*pa chciała uciec, pasy mi się zwinęły tak mocno że aż się wystraszyłem i pojawiła się moc kontrolek..... po czym auto wróciło do obranego toru jazdy... za duży i za miękki czołg na wygłupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw7

po bmw3 stwierdziła że żadnego bmw już nigdy :gwizdanie:

wolałbym a8

ja też ale nie było godnej sztuki, pewnej i od ręki[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 10:56_________________________________________________sprzedany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę marudziła na parkowanie i dość sporą niepewność na szybkich zakrętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A8 i 7er są dużo pewniejsze dla kierowcy ;) S służy raczej do zasiadania na tylnej kanapie :tongue4:

Co teraz będzie, A6 C6? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...