Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba z groszem pajacu ze wsi

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Bo na wsi to mieszka burżuazja. a w miescie zaściankowe pospólstwo :kox:

SSIJ [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:44_________________________________________________pompki załozone.. korekcje 01-02 :naughty:

czuje ze jedzie teraz góra :good:

Opublikowano

Czekamy na korekte bez 19X KM i 4XX NM nie wracaj.

Opublikowano

Widziałem... Ale waza 11 KG a OZ superleggera 8 z groszem :naughty:

to mniej powietrza napompuj :bag::polew:

Opublikowano

Czekamy na korekte bez 19X KM i 4XX NM nie wracaj.

na moment z 4 z przodu to bym sie nie nastawial

Opublikowano
  • Autor
na moment z 4 z przodu to bym sie nie nastawial

mysle ze moze taki wyskoczyc ale dwumas moze tego nie ogarnac...

Opublikowano

4 z przodu żadna sprawa...

ale dwumas moze tego nie ogarnac...

czemu?

Opublikowano

no co ty lekkim czajfem ja mialem 420 i furacz jezdzi u kolegi tymka teraz

Opublikowano

wszystko zalezy tez przy jakich obrotach bedziesz mial jaki Nm , jak przy 1800 bedziesz juz mial 420 to nie sadze ze dlugo dwumas wytrzyma... ale jak bedziesz mial tak przy 2400 to co innego :wink4: lepiej powiedz Witkowi zeby Ci zrobil max Nm tak od 2200-2400

Opublikowano
  • Autor
lepiej powiedz Witkowi zeby Ci zrobil max Nm tak od 2200-2400

ee Serio? :naughty: On przeciez sam wie co zrobic

Opublikowano
lepiej powiedz Witkowi zeby Ci zrobil max Nm tak od 2200-2400

ee Serio? :naughty: On przeciez sam wie co zrobic

ale nie wiadomo co Tobie w glowie siedzi :evil: klient nasz Pan :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tata zarabia tata ma... niech wali 400 nm przy 1800 , tylko pozniej sciepa forumowa na sprzegło :cool1:

potrzebuje setup uliczny a nie racing :naughty:

Opublikowano

i tak nie polecam startów z miejsca :bag:

Opublikowano
  • Autor
i tak nie polecam startów z miejsca bag

wiem. najlepsza roleczka od 30 km/h :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 18:06_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=znnaqgLuM7w

na dzien dzisiejszy jedzie to tak

jakies 18,5 sekundy od 50-160

Opublikowano

Fajna furmana :)

Opublikowano

nagraj taki sam filmik po korekcie zobaczymy roznice :naughty: plynu dolej :gwizdanie:

Opublikowano
i tak nie polecam startów z miejsca bag

wiem. najlepsza roleczka od 30 km/h :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 18:06_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=znnaqgLuM7w

na dzien dzisiejszy jedzie to tak

jakies 18,5 sekundy od 50-160

jeszcze nie jedzie

Opublikowano
  • Autor

Tymek zrób swoj projekt... zobaczymy czy bedzie jezdził :decayed: bo na razie do na dzo dza Ex'ie smigasz :bicz:

plynu dolej gwizdanie

yyy :think2:

Opublikowano

Tymek zrób swoj projekt... zobaczymy czy bedzie jezdził :decayed: bo na razie do na dzo dza Ex'ie smigasz :bicz:

otóz to, nie sztuka kupić zrobione i oceniać innych, sztuka zrobić coś samemu :gwizdanie:

Opublikowano

widzę to piszę ciekawy jestem korekty trochę po za tym znasz moje zdanie jeśli chodzi o tunig tdi [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 12:05_________________________________________________

Tymek zrób swoj projekt... zobaczymy czy bedzie jezdził :decayed: bo na razie do na dzo dza Ex'ie smigasz :bicz:

otóz to, nie sztuka kupić zrobione i oceniać innych, sztuka zrobić coś samemu :gwizdanie:

:facepalm: chłopie ogarnij sie co to za sztuka kupić turbo za 1200 stare sprzedać za 700 i dać to komuś by to jeszcze wymienił ale żal tu piszecie chłopcy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.