Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zamawiał ktoś ori poduchy z allegro?? Chodzi o to,żeby nie wywalić kupe forsy,a trafić na podróbki??
https://allegro.pl/uzytkownik/VW_AUTORUD?order=m

Na allegro kupiłem i wszystko jest ok.
Opublikowano
8 minut temu, luki19862121 napisał:

https://allegro.pl/uzytkownik/VW_AUTORUD?order=m

Na allegro kupiłem i wszystko jest ok.

Dziękuje kolego,właśnie też na niego patrzyłem, pozdrawiam ;)

Opublikowano

We Wrocławiu ASO lewa 650 prawa 600 zł

 

Do kolegi Michała też warto napisać zapytać jak cenowo. Kamil podrzucił wyżej.

Opublikowano

Poduszki bf i ag mam taniej niz na allegro oryginaly :)

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Montowałem u siebie poduszkę z lewej strony. Ułożyłem poduszkę w taki sposób jak była ułożona poprzednia. tuleja była w odowiednim otworze montażowym. Od góry natomiast nic już nie ustawiałem. Ktoś wie do czego są te dwa plastikowe elementy od góry poduszki? czy one musze wejść w jakieś zagłebienia na łapie?

Opublikowano
13 godzin temu, Zdanek89 napisał:

Ktoś wie do czego są te dwa plastikowe elementy od góry poduszki? czy one musze wejść w jakieś zagłebienia na łapie?

Są w podporach takie miejsca na te wypusty z poduszki, ale raczej nie idzie tego źle wsadzić bo by od razu skosiło Ci poduchę :P 

0042846_000-016-587-002-b5d16ce0-b243-44 141228_x800.jpg

Edytowane przez kamil-vag

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nowe ORI poduchy założone i dalej telepie silnikiem: dołączam link do filmiku,proszę o jakieś sugestie :( silnik zimny,na ciepłym nie wiele lepiej :/ Silnik 1.9 Tdi AVF

 

Edytowane przez Furiino

Opublikowano
19 minut temu, Furiino napisał:

Nowe ORI poduchy założone i dalej telepie silnikiem: dołączam link do filmiku,proszę o jakieś sugestie :( silnik zimny,na ciepłym nie wiele lepiej :/ Silnik 1.9 Tdi AVF

Myślę, że powodem trzęsienia twojego silnika nie są poduchy a jego zasilanie lub sterowanie dawką paliwa.

 

PZDR VEN

 

 

19 minut temu, Furiino napisał:

 

 

Opublikowano

jak dokładnie jest z tym przelewaniem oleju w poduszce? z czasem chyba w każdej zaczyna się przelewać? ale czy świadczy to o uszkodzeniu?

Opublikowano

Przelewaniem?

W poduszce jest olej i z czasem poduszka puszcza olej i nie ma amortyzacji dla silnika.

Przykładowo w moim przypadku moja lewa poduszka była pusta, a w prawej były nikłe ilości tego oleju.

PZDR VEN

Opublikowano

chodzi i to że jak się trzęsie poduszką to słychać chlupanie/przelewanie oleju. 0 wycieków itp

Opublikowano

Witam,

Musze wymienić poduchy bo lewą mam wylaną (wymieniam obie na ori) tylko mam pytanie bo na allegro znajduje tylko z końcówką BF i AG a wg rocznika miałbym założyć L i D... więc jak?? Mogę założyć nowsze czy szukać tych L i D??

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ten opis roczników to są lata produkcji poduszek a nie samochodu... Im nowsze poduchy tym lepiej - poprawiona technologia.  Także bierz BF i BG. 

Tu masz w dobrej cenie: 

 

Opublikowano
Witam,
Musze wymienić poduchy bo lewą mam wylaną (wymieniam obie na ori) tylko mam pytanie bo na allegro znajduje tylko z końcówką BF i AG a wg rocznika miałbym założyć L i D... więc jak?? Mogę założyć nowsze czy szukać tych L i D??
Pozdrawiam.
Podaj vin to sprawdze Ci jakie powiniened miec

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Michał on potrzebuje BF i AG tylko chłopak nie bardzo zrozumiał rozpiskę z 1 strony :) Tam jest chronologia numerów poduszek na przestrzeni lat i ostatni wypust to właśnie BF i AG ;) 

Opublikowano
Podaj vin to sprawdze Ci jakie powiniened miec

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

WAUZZZ8E92A293554

 

 

Opublikowano
WAUZZZ8E92A293554
Dokladnie musisz miec ag i bf :)

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, m1chal napisał:

Dokladnie musisz miec ag i bf :)

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

Jak dokonać zakupu?? Masz jakąś aukcje?? 880zł z przesyłką ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.