Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Abraham chyba zakończy karierę,wielki Helmucki Król został po raz trzeci rozbity... :cool1:

Arreola jak zapowiadał sporo tłuszczu zrzucił ,było widać szybkość rąk ale brakowało jeszcze szybkości poruszania się na nogach, ogólnie zaprezentował się nie źle.... jeśli weżnie się za siebie to jeszcze może w ciężkiej zamieszać ... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koleś nie wykorzystał wczoraj życiowej szansy,wystawiali,go ciągle z młodymi bokserami niemieckimi,na galach w Hamburgu...teraz miał swoje 5 minut niestety....

http://bokser.org/_special_service_AleksKuziemski_level3_PL.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś nie wykorzystał wczoraj życiowej szansy,wystawiali,go ciągle z młodymi bokserami niemieckimi,na galach w Hamburgu...teraz miał swoje 5 minut niestety....

http://bokser.org/_special_service_AleksKuziemski_level3_PL.jsp

...ale za to 46-letni Hopkins pokonał Pascala i został najstarszym Mistrzem Świata.... :hi:

.... Lebiediew w Moskwie znokautował w 10 rundzie Roya Jonesa Jr i to już chyba koniec kariery Roya po tym ciężkim nokaucie

...najlepszy był Pudzian..... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebedev vs. Jones Jr - świetna walka jak dla mnie - piękna technicznie i do tego ciekawie się oglądało :good: Sędzia niestety zachował się jak ostatni lamer, przez co Jones doznał tak ciężkiego KO :thumbdown:

Wcześniej oglądałem walkę Lebedev vs. Huck - szkoda Rosjanina, że go sędziowie tak oszukali :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Ewidentna walka dla Lebedev'a jak dla mnie w starciu z niemieckim tworem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany może wy pomożecie, gdzie w internecie będę mógł kupić bilety na walkę Adamka? Wiem że jest jakaś stronka z biletami ale ni choooja nie mogę sobie jej przypomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyła się konferencja prasowa.... KLICZKO-ADAMEK .....

...Kliczko martwcie się aby stadion do września był skończony a resztą to się ja już zajmę ..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach Kliczko wygląda jak nauczyciel wuefu z katolickiego gimnazjum :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa z tych biletów poszła dla sponsorów, rodziny i organizatorów..zostały same kiepskie miejsca..nawet te najdroższe są średnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj następna walka Super Six ... Carl Froch "Kobra" zmierzy się z Glenem Johnsonem....

a w Kopenhadze

Mehdi Bouadla - Mikkel Kessler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy dobrze wczoraj wypadli :good: . Miałem nadzieje że Cygan wygra przez nokaut a nie na punkty :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem taką nadzieję..ale Dawid musi zabawiać publiczność i oszczędzać przeciwników wiedząc że i tak każdą rundę wygrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie każdą ,był na deskach i był liczony .To mnie zaskoczyło i zepsuło jego wizerunek w tej walce. Ważne że wygrał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym Cygan złamał rękę sobie w 2 rundzie i walczył do końca ze złamaną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qźwa ja mam wesele i nie zobaczę walki :(

w zakładach dają :

Wladimir Klitschko (UKR) - David Haye (UK) 02-07-11 21:00 1,40 51,00 2,70

ale fajnie by było jakby Władimir dostał :D

a tak na poważnie to teraz młodszy brat jest w dobrej formie więc powinien wygrać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

browar kupiony :naughty:

oto Kliczko przed walką

Pełną transmisję gali przeprowadzi TVP HD od godziny 20.45, natomiast główną walkę wieczoru od godziny 22.45 zobaczyć będzie można na TVP1 oraz TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...