Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym teraz zobaczyć walkę Lewis vs Kliczko, oboje u szczytu kariery, ale była by napierdzielanka :kox: :kox: :kox: :kox:

Tez by Ukrainiec wygral :tongue4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 02:16_________________________________________________Jak na razie nie widze przeciwnika dla Klitschko. Chyba juz wszystkich wielkich spral :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

robert. ok, nie mamy o czym gadać masz racje, bo ich nie było to jak masz mi je wskazać, przegrał z kretesem i tyle. Kliczko mu wybił z głowy pas i taka jest prawda a szkoda :thumbdown:

Każdy kto z nim staje/ stanie ma to wybite z głowy ... i tak zostanie do zakończenia kariery ... niestety w tym przypadku warunki fizyczne i konsekwencja ( prawie jak maszyna ) w tym co się robi mają przewagę

Musisz przyznać że szanse zawsze są na pokonanie choćby przypadkowe ale to trzeba próbować szukać tej szansy.. Tyson w latach świetności też przegrał niesamowicie niespodziewanie to jest waga ciężka, wszystko się może zdarzyć czasem decyduje jeden cios, ale fakt jest taki że jakiegoś niekwestionowanego mistrza świata co by pozamiatał Kliczków nie widać na horyzoncie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez by Ukrainiec wygral :tongue4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 02:16_________________________________________________Jak na razie nie widze przeciwnika dla Klitschko.

:good: :good: :good:

Do końca kariery rządzić będą bracia Klitschko ... no chyba , że podejmą moje wezwanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 02:20_________________________________________________

robert. ok, nie mamy o czym gadać masz racje, bo ich nie było to jak masz mi je wskazać, przegrał z kretesem i tyle. Kliczko mu wybił z głowy pas i taka jest prawda a szkoda :thumbdown:

Każdy kto z nim staje/ stanie ma to wybite z głowy ... i tak zostanie do zakończenia kariery ... niestety w tym przypadku warunki fizyczne i konsekwencja ( prawie jak maszyna ) w tym co się robi mają przewagę

Musisz przyznać że szanse zawsze są na pokonanie choćby przypadkowe ale to trzeba próbować szukać tej szansy.. Tyson w latach świetności też przegrał niesamowicie niespodziewanie to jest waga ciężka, wszystko się może zdarzyć czasem decyduje jeden cios, ale fakt jest taki że jakiegoś niekwestionowanego mistrza świata co by pozamiatał Kliczków nie widać na horyzoncie :wink4:

Klitschko niestety "jadą" konsekwentnie/maszynowo i przypuszczam , że nikt tego nie zatrzyma dopóki sami nie "odpuszczą" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z Wrocławia.. ale dostał łomot.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca kariery rządzić będą bracia Klitschko ... no chyba , że podejmą moje wezwanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

czyli Witalij już niedługo, bo kończy karierę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukrainiec techniki wogule masakra jaki on piesciarz - zresztą zenada zeby w polsce odbywala sie walka i nie mozna bylo jej zobaczyc kur... zenada

musialem na RTL ją ogladac szkoda gadac POLAK POTRAFI :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukrainiec techniki wogule masakra jaki on piesciarz - zresztą zenada zeby w polsce odbywala sie walka i nie mozna bylo jej zobaczyc kur... zenada

to chyba akurat normalne, że w Polsce zrobili płatne bo był największy popyt na walkę. A gdzie mieli zrobić płatne? W Hiszpanii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak już wcześniej mówiłem Adamek się troszkę za wcześnie rzucił na głęboką wodę, według mnie ta waga nie dla niego, jak Adamek uderzał w klatke piersiową to tamten nawet nie drgnoł. Jego ciosy były za słabe na Kliczkę, i niech się cieszy że tylko tak to się skończyło. bo już w pierwszej mogło być po walce. Kliczko se pewnie pomyślał Ludzie przyszli popatrzeć to co będe kończył tak szybko :naughty: . Tamten uderzał a Adamek się tylko odbijał od lin.

Apropp płatności to ja miałem na kablówce RTL za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pay per view w stanach jest od 30 lat i jest normą

nie wszystko,co w stanach jest dobre i normalne dla nas :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie normalne to chyba nie jest jak nie takie walki były za free w TV

Człowieku, rozumiem że jak ktoś ma w USA wykupione HBO to walkę ogląda za darmo, a jak nie ma to ma możliwość wykupienia samej walki i nie musi płacić całego abo. za HBO. I to jest OK.

A nie to co u nas zrobili, mam cały pakiet z cyfry+, full ze wszystkimi HD a i tak musiałbym wykupić walkę za 40zł. W życiu sie nie dam zerżnąć tak rodakowi.

Wole oglądać na RTL-u. Niemcy nawet fajniejsze mają reklamy. hehe

Nie wiem co to za dziwny styl ramieniem się zastawiać , ten Kliczko prezentuje ale jest skuteczny niestety, do tego ma świetne warunki fizyczne i póki co nie ma na niego mocnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Albercik dostał mniejszy oklep.

A Kliczko mógł sie wytrzeć i iść na dyskotekę. A między rundami poprawiali mu fryzurę. :confused4:

Niestety Adamek kilka klas gorszy. Do tego nie ma warunków fizycznych, może ze słabszymi rywalami nadrabiał sercem i szybkością ale przy Kliczko to niewystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pay per view w stanach jest od 30 lat i jest normą

nie wszystko,co w stanach jest dobre i normalne dla nas :bicz2:

Dokładnie. W Stanach jest normą, że zarobki przewyższają Twoje potrzeby konsumpcyjne, ale i to się w Polsce nie przyjęło :wink4:

Ja tam Adamka szanuję, choćby za to, że spróbował. Los dał mu taką szansę i starał się z niej skorzystać. Nie wyszło? OK

Piszecie dużo , że Tomek nie ma warunków na wagę ciężką. po cxzęści się z tym zgadzam, ale taki np. Wałujew ma warunki dużo lepsze niż Kliczko i co z tego...?

Myślę, że zbytnio się Adamek pospieszył. Za mało się oklepał w ciężkiej.

I nie spisywałbym jeszcze go na straty, jak co niektórzy; Czasami taki łomot może być przydatny, żeby się otrząsnąć, podnieść, stanąć twardo na ziemi i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczko mógł już skończyć Adamka w 2 rundzie, tylko jak mu zaj%$#, to cofnął rękę, sam się wycofał i chyba patrzył czy nie za mocno mu przypier%%%$. W 6 rundzie, też mógł go skończyć, widział, że Adamek już tylko biega, żeby przetrwać 1.5 minuty do końca i mu na to pozwolił. Adamek dostał dopiero w 10 rundzie bo wiadomo że o $$$ chodzi. Kliczko ma sprzedane reklamy pomiędzy rundami i by zwyczajnie stracił pare baniek jakby skońćzył walkę w 2 rundzie, a tak się woził do 10. Ale powiem Wam, że Sosnowski wyglądał o niebo lepiej niż pretendent Adamek. Adamek, był najsłabszym gościem z jakimi w ogóle walczyli bracia Kliczko w ostatnich kilku latach. - Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak już wcześniej mówiłem Adamek się troszkę za wcześnie rzucił na głęboką wodę, według mnie ta waga nie dla niego, jak Adamek uderzał w klatke piersiową to tamten nawet nie drgnoł. Jego ciosy były za słabe na Kliczkę, i niech się cieszy że tylko tak to się skończyło. bo już w pierwszej mogło być po walce. Kliczko se pewnie pomyślał Ludzie przyszli popatrzeć to co będe kończył tak szybko :naughty: . Tamten uderzał a Adamek się tylko odbijał od lin.

Apropp płatności to ja miałem na kablówce RTL za darmo

Dokładnie- Kliczko nawet gardy nie musiał trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...