Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

a może przyszedł czas na nowego Mistrza, a Krzysiek po prostu nie może dać z siebie więcej- mówili, że jest w świetnej formie, ale tego nie było widać w ringu...jeśli dał z siebie wszystko, na co było go stać wczoraj- ok, Drozd był lepiej przygotowany, obrał lepszą/skuteczniejszą taktykę- wygrał...zobaczymy co będzie z Diablo za kilka tygodni, jakie decyzje podejmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sytuacja z wynagrodzeniem była deprymująca i nie wpłynęła na niego dobrze, ale nie sądzę żeby odpuścił. Po takiej porażce stawiam że zechce wrócić silniejszy i spróbuje odzyskać pas :-)

Się porobiło:

http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=40267%3Atommy-karpency-niespodziewanie-pokonuje-chada-dawsona&catid=1%3Alatest-news

Ciekawe z kim zawalczy teraz Fonfara ?

Edytowane przez Biszczan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w rękach Adamka i od niego będzie zależało jak na jego tle wypadnie Pineska.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek istniał jeszcze do walki z Kliczko, pożniej już coraz słabiej. Miejmy nadzieję że da rade jeszcze swoim doświadczeniem dokopać Szpilce. Podobno porażka z Adamkiem ma byc końcem kariery dla Szpilki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jakieś typy na Adamek Szpilka?

szpilka trochę pajacuje, ale Adamek też nie odbiega za daleko ;-) osobiście ciężko jest cokolwiek obstawić, bo koniec może być w dwie strony, myślę, że szpilka jest na tyle zdeprymowany, żeby doyebać adamkowi, a ten ostatnio nie pokazał sie z dobrej strony... walka będzie ciekawa i jak wiele sie o tym mówi- ostatnia dla przegranego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Adamek wygra z kieszonkowym "bandytą" :grin:

myślę, że wykorzysta wiecznie opuszczoną prawą rękę Szpilki i " najbardziej skazany ze skazanych" będzie na deskach,

w przypadku braku roztrzygnięcia walki przez nokaut może dojść do kontrowersyjnego werdyktu w stronę Pinezki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest taki że obydwoje kase dostaną, a kto wygra hmmm to pewnie oni już wiedzą kto!!! Wydaje mi się że scenariusz już został napisany wcześniej, np. taki: jako że adamek starszy i już wiadomo że nie osiągnie nic w wadze ciężkiej to przegra efektownie bądź efektywnie i postara się tą walką wypromować szpilkę ....... a później będzie czas na wikinga.

Moje zdanie, nie musicie się z nim zgadzać, dodam jeszcze że dla mnie to Gołota jest, był prawdziwym ciężkim który miał wszysko, tylko popracować trzeba było nad jego psychką i mielibyśmy naszego mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że scenariusz już został napisany wcześniej, np. taki: jako że adamek starszy i już wiadomo że nie osiągnie nic w wadze ciężkiej to przegra efektownie bądź efektywnie i postara się tą walką wypromować szpilkę .......

brzmi jak walka Adamek-Gołota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej pisałem tu nie ma co gdybać wszystko zależy od Tomka będzie chciał to wygrać, to wygra i to nawet bardzo szybko, a jeśli przyjechał posiedzieć u mamusi i pokazać się za dudki to wypromuje Pineskę amatora co i tak nic w tym sporcie nie pokaże.

Można sobie promować pseudo pięściarzy na" mistrza" i każdy ma do tego prawo, ale ring wszystko weryfikuje i za to kocham boks .... :wink:

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie gdyby walka wieczoru w Krakowie nie wyszła ( ciekawie zapowiadają się też starcia Chodecki - Syrowatka, oraz Proksa - Sulęcki) to będzie to można nadrobić walką Stieglietz - Sturm i nocnym deserem : Hopkins - Kovalev ! :)

Liczę na dobry widok w Kraków Arenie bo miejscówki w Dzierżoniowie i Częstochowie miałem mega dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka tak naprawdę ciężka do wytypowania.Adamek swoje już zdobył i w wadze ciężkiej już nic nie osiągnie,natomiast dla szpilki jest to być albo nie być.Porażka z jenningsem i teraz gdyby przegrał z prawie emerytowanym już adamkiem który najlepsze czasy ma za sobą, napewno nie wpłynie korzystnie na jego dalszą kariere.Szpilka zrobił wizualnie mega progres i jeśli poprawił obrone i nie będzie pajacował z opuszczaniem tej ręki to jest w stanie pokonać adamka.Tomek ma mega doświadczenie i tego nie mozna mu odmówić ale szpllka jest zbyt zdeterminowany żeby wygrać walkę.Jeśli tomek narzuci swój styl walki a szpilka mu na to pozwoli to przegra.Nie jestem ani za adamkiem ani za szpilką bo szpila pajacuje ale adamek też mówi ze wygra :) Widziałem jakis czas temu filmik , wtedy jak był zaostrzony medialny konflikt między szpilką i adamkiem w którym adamek powiedział : Zeby ze mną walczyć musi jeszcze duuużo cięzkich walk stoczyć i bojów a tu proszę :) Wszystko zweryfikuje ring :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak WAm mówie że karty już zostały rozdane i oni wiedzą kto wygra. A ta cała nagonka i szum wokół nich to tylko po to żeby zwiekszyć oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jak WAm mówie że karty już zostały rozdane i oni wiedzą kto wygra
jeśli by tak było, po ujawnieniu takiej wajhy- obydwaj, wraz z całym sztabem szkoleniowym, promotorami i sponsorami- nie odnaleźliby się w sporcie do końca życia...żaden nie może sobie pozwolić na układanie wyniku, takie zabawy można sobie robić na regionalnym poziomie amatorskim, a nie kiedy sie chce walczyć na światowym poziomie, w dzisiejszych czasach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom bo troszkę balastu szpilce zeszło :D Oglądając filmik z ważenia pomyślałem k**wa jak się ten szpilka zachowuje :) wszedł jak jakiś typowy dres, buja się , tą gumę tak żuł że myślałem że zaraz złamie znowu szczęke.Czy on się nie może normalnie zachowywać?Na typowego cwaniaka.Bo pewność siebie a cwaniactwo to dwie rózne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka zacznie się pózno bo po 12 w nocy.

Nic nie szkodzi dzisiaj zapowiada się za***ista noc .... :wink:

Tu będzie ciekawie i wielu ekspertów nie wie jak się ta walka zakończy.

Bernardem Hopkinem - Siergiejem Kowaliowem

Wiaczesław Głazkow z Darnellem Wilsonem

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...