Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dudnienie powyżej prędkości 80 km/h, na piątym biegu.


rajder

Rekomendowane odpowiedzi

hehe na pewno wszyscy juz slysza to twoje dudnienie :polew: czlowieku w aucie tyle rzeczy moze "dudnic" ze chyba sobie z tego sprawy nie zdajesz. powiedz na jakiej podstawie mamy ci pomoc? no bo opis niczego nie wnosi.. jedyne co mi przychodzi do glowy to poluzowana oslona pod silnikiem albo inny plastik ktory trzepocze pod wplywem nacisku powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na pozostalych biegach?

80km/h i piaty bieg to troche wolno,. byc moze zwyczajnie przeciazasz silnik.

byc moze problem dotyczy skrzyni biegow- kol piatego biegu.

malo informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 4 biegu tez to słychać w granicach 80- 120 km/h tak jak by mialo cos bicie na przykład krzywa opona ale to tylko słychać na całym gazie jak puszcze noge z gazu to cisza

efekt wystepuje, gdy gaz do dechy wciskasz, czy dzieje sie to w czasie jazdy ze stala predkoscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 4 biegu tez to słychać w granicach 80- 120 km/h tak jak by mialo cos bicie na przykład krzywa opona ale to tylko słychać na całym gazie jak puszcze noge z gazu to cisza

efekt wystepuje, gdy gaz do dechy wciskasz, czy dzieje sie to w czasie jazdy ze stala predkoscia?

tylko dzieje sie to jak wciskam gaz do dechy[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 23:04_________________________________________________teraz tak wibruje na całym gazie ze chyba cały srodek sie rozkreci[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 19:01_________________________________________________dodam jeszcze ze tak samo ma drgania na zimnym silniku i cieplym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzcie czy dudni także przy skręcaniu kół z tą prędkością czy może cichnie, mi też tak buczało, i w koncu doszedłem że to łożysko w kole, w weekend wymieniłem teraz cisza i spokój- inny samochod :rolleyes: Jeśli łożysko to ja brałem skf- podobno najlepsze lub FAG lub ruvielle który pakuje łożyska FAG w swoje pudełka:) :good: acha od tego pół lewej strony mi drżało ale teraz super:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzcie czy dudni także przy skręcaniu kół z tą prędkością czy może cichnie, mi też tak buczało, i w koncu doszedłem że to łożysko w kole, w weekend wymieniłem teraz cisza i spokój- inny samochod :rolleyes: Jeśli łożysko to ja brałem skf- podobno najlepsze lub FAG lub ruvielle który pakuje łożyska FAG w swoje pudełka:) :good: acha od tego pół lewej strony mi drżało ale teraz super:) Pozdrawiam

u mnie raczej to nie to zreszta jak sprawdzic czy skacze auto przy predkości 80km/h i pedale gazu w podłodze????[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:49_________________________________________________

może to być dwumas :mysli:

w 1z???????????????????????????????????[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:49_________________________________________________u mnie może być plecionki wina bo jest w opłakanym stanie a nie mam czasu i kasy wymienić jak nie to poducha(pod silnikiem albo skrzynią) ale za chorobę nie wiem jak je sprawdzić ruszałem silnikiem ale siedzi bardzo sztywno innej metody nie znam[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:52_________________________________________________a u mnie dzieje sie to od 1200 do 2000 obr na 4 i 5 biegu gdy pedał w podłogę, jeśli się trochę ujmę gazu objawy są ale mniejsze to tak jak bym po jakichś płytach betonowych jechał abo po małych "policjantach" :naughty:nie wiem już jak to opisać :no: w każdym bądź razie trzecie budą[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 20:56_________________________________________________panowie odgrzewam temat naprawił to ktos bo szlak mnie juz na to trafia??????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy zaraz przy przegubie wewnętrznym półoś rusza się góra-dół,jeśli tak to wysoce prawdopodobne że masz przegub wewnętrzny do wymiany-miałem też takie objawy-przy spokojnej jezdzie niby ok a gdy tylko wiecej gazu to dostawsał wibracji,po wymianie przegubu drgania znikneły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...