Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki olej do 2.0 ALT?


decard86

Rekomendowane odpowiedzi

i tak nic nie przebije valvoline 10w40 (czarna butelka) jeśli chodzi stosunek jakości do ceny.

u mnie najlepiej się sprawuje i za 4l płacę poniżej 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nic nie przebije valvoline 10w40 (czarna butelka) jeśli chodzi stosunek jakości do ceny

Czarna butelka? :D

Ja miałem czerwoną :D

http://moto-team.szczecin.pl/443-large_default/valvoline-all-climate-extra-motor-oil-sae-10w-40-5l-olej-silnikowy-sklep-szczecin-willowa-8.jpg

O to Ci pewnie chodzi :D

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwona to long life :)

tak, all climate.

jeździłem też na valvoline 5w40 (szara butelka) też było lepiej niż na motulu 10w40 za którego płaciłem 160 zł.

Edytowane przez tracer123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po namyśleniu zostanę jednak przy LIQUY MOLY 10w40, 5W40 pewnie pożre więcej tej oliwy..

kupię od chłopaków z forum, powinien być dobry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego macie takie złe opinie o tym motulu 10W40 ?

Kuźwa, i znowu problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwona to long life :)

tak, all climate.

jeździłem też na valvoline 5w40 (szara butelka) też było lepiej niż na motulu 10w40 za którego płaciłem 160 zł.

Motul 5w40 synergie + jest w cenie 80-100 zł, chyba że dwie bańki brałeś

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego macie takie złe opinie o tym motulu 10W40 ?

Kuźwa, i znowu problem..

w żadnym wypadku ! ja zmieniłem z castrola 10w40 i nieporównywalnie lepsza praca silnika !

na castrolu to wydawało mi się że wyje jakby jeździł bez oleju O_O a zawsze mam 3/4 bagnetu.

teraz zalewam LM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z olejem jak z kobietami, zmieniamy na inne i każdy ma swojego faworyta

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10w40 lata po 150-160 za bańkę.

Tu masz sporo taniej nawet z przesyłką a oleje są oryginalne http://galonoleje.pl/sklep/29-polsyntetyczne#/producent-valvoline

Czyli Motul może być tak?

Ja leję taki silnik mruczy jak kot :decayed:http://galonoleje.pl/sklep/wysylka-gratis/590-millers-ee-semisynthetic-10w40-5l-nanodrive.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod tym linkiem valvo jest droższe :)
za 5l płaciłem 75 zł.

za to http://galonoleje.pl/sklep/29-polsyntetyczne#/producent-motul jest sporo tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki silnik to nie ma co lać millersa raczej :D

Zobaczymy jak się motul będzie sprawował 10W40 a jak lipa to zmienię na 10W40 Valvoline DuraBlend niebieska butelka i ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki silnik to nie ma co lać millersa raczej :D

Zobaczymy jak się motul będzie sprawował 10W40 a jak lipa to zmienię na 10W40 Valvoline DuraBlend niebieska butelka i ma być.

Jeżeli masz duże ubytki oleju to faktycznie millers jest finansowym samobójstwem ,ale forumowicze chwalą motula 6100+ także śmiało lej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki silnik to nie ma co lać millersa raczej :D

Zobaczymy jak się motul będzie sprawował 10W40 a jak lipa to zmienię na 10W40 Valvoline DuraBlend niebieska butelka i ma być.

Chyba chcesz przyjechac do mnie bardzo na wymiane silnika :lol: Zalej to 5w40 bo zajedziesz nową pompe oleju raz dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić valvoline max life 5w40 ze względu na kulturę pracy silnika, jeżdżę na gazie więc oczywiście olej mi spala. Do tej pory przetestowałem olej : LM syntoil high tech 5 w40, motul synergi 10 w40, oraz dodatek LM z mos2. Spalanie wszystkich oleji mam na podobnym poziomie, około 0,3 l na 1000 km, przez pierwsze 2 tyś km o połowe mniejsze póki olej jest świeży. Dodatek LM nic nie zmienił więc szkoda kasy. Na 10w40 po około 8 tys silnik chodził głośniej niż na 5w40 przy tym samym przebiegu.

Tak jak kolega wyżej napisał każdy mam swojego faworyta :)

Zastanawiam się jeszcze na motulem 5w40 lpg specyfik https://filtrytotu.pl/pl/oleje-silnikowe/16972-motul-specific-cng-lpg-5w-40-5l.html?gclid=CMzhpvX9_9ACFU4o0wodiS8Crw, ze względu na mniejszą zawartość popiołów, próbował ktoś ?

Edytowane przez matiuas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba chcesz przyjechac do mnie bardzo na wymiane silnika :lol:

Ty gdzieś pisałeś, że ADR nie do zdarcia, więc chyba chcesz mojego ADRA zakosić i sobie wstawić HAHAHAAHAH :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...