Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czyszczenie tapicerki


marians81

Rekomendowane odpowiedzi

Czym czyścicie siedzenia welurowe? Ostatnio rozlałem redbulla na siedzeniu , probowałem to wyczyścic letnią wodą z odrobiną proszku ale została, duza plama i nieładnie to wyglada jak temu zaradzić?

vanish do dywanów i całe siedzenie przeprać tzn sama pianą... :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wylała się niedawno kawa w samochodzie(zalany fotel pasażera).Byłem w trasie i nie miałem jak tego wyczyścić.Po powrocie do domu(od rozlania mineło 2 dni)zakupiłem na stacji BP coś takiego: s5005193.th.jpg

Efekt:po kawie nie zostało żadnych śladów,wyczyściłem przy okazji fotel kierowcy i tylną kanapę i jest :good: koszt specyfiku 25 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam płyn do czyszczenia tapicerki "moje auto" czy jakoś tak używam tego do czyszczenia tapicerki i daje rade jutro zrobię fotkę płynu i wrzucę . Cena jest niska w porównaniu z innymi markowymi odplamiaczami ale one się nie sprawdzają a ten środek jest the best :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja coraz poważniej myślę o zakupie jakiegoś odkurzacza piorącego KARCHERA, np SE 4001.

Kosztuje to niemało ( ok. 700zł ) :confused4: , ale przy mojej beżowej tapicerce sprawdzi się chyba najlepiej, a i w domu się przyda do prania dywanów. :)

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam środka firmy Merida i jestem bardzo zadowolony.

http://www.merida.com.pl/catalogue.phtml?cat_category_id=799&action=cat_product_show&cat_category_id=799&cat_product_id=3092

Jakiś czas temu wyczyściliśmy razem z dziewczyną tapicerkę 13letniego samochodu, który nigdy nie miał pranych ani czyszczonych siedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam plamę na siedzeniu kierowcy po mokrych kąpielówkach z morskiej słonej wody :P myślicie, że bez problemu da się zlikwidować zacieki? Chyba dziś wypróbuje Vanisha :)

Nie zaszkodzi. tylko przepierz całe siedzenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanish jest za słaby do niektórych plam. Za to Merida Tapis poradzi sobie ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wylała się niedawno kawa w samochodzie(zalany fotel pasażera).Byłem w trasie i nie miałem jak tego wyczyścić.Po powrocie do domu(od rozlania mineło 2 dni)zakupiłem na stacji BP coś takiego: s5005193.th.jpg

Efekt:po kawie nie zostało żadnych śladów,wyczyściłem przy okazji fotel kierowcy i tylną kanapę i jest :good: koszt specyfiku 25 pln.

Idealna rzecz na małe i średnie plamki ! :good:

Ja woziłem ze sobą w samochodzie..jak mnie kobitka pochlapała tapicere to od razu zaprałem i po kłopocie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanish oxi action intelligence plus. Działa rewelacyjnie, zprałem tym smar z foteli. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...