Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:whistling:No mam nadzieje ze już jutro będzie u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wszystko przedłużyło bo inne sprawy na głowie i ostatecznie dopiero wczoraj dotarła do mnie przesyłka. Ale może juz w tym tygodniu będzie webasto na pokładzie. :naughty: Póki co fotki poglądowe. :wink: Dzięki dla Turzola & sh_akala bo to oni niemal że w tej samej minucie podrzucili mi cynk o webasto na sprzedaż. :hi:

Komplet Eberspacher Nordic wraz z pilotem i całą resztą. :banan:Dawca to A4 B7 2.0TDI więc tak jak wyszło z fabryki i będzie u mnie idealnie pasowało. :wink:

2a3163c8471e327e.jpg

Przy okazji jeszcze będzie wymiana dolnych osłon silnika i skrzyni. Dzięki R7 JAREK za ORI używki w idealnym stanie. :hi:

6e912299ee85f86e.jpg

Jeszcze termostat bo cosik temperatury nie trzyma. :wink:

442ceea4dc328212.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: teraz tylko żeby mrozy się utrzymały co by się webastem nacieszyć :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też szukam kompleciku, ale nic nie ma na allegro . Same piecyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło Panie Grzegorzu :kox:
Miło to będzie na 100% jak już będzie wszystko podłączone i wsiąde po pracy do ciepłego wozu. :wink: Ale dzięki! :hi:
Jak zwykle :oklasky:
Masz w tym swój wkład. :whistling::hi:
:naughty: teraz tylko żeby mrozy się utrzymały co by się webastem nacieszyć :grin:
Zimą jak i w lecie można wykorzystać webasto. :whistling:
zazdroszczę mu na samą myśl....:decayed::wink:
:naughty:
:kox:
:banan:
ja też szukam kompleciku, ale nic nie ma na allegro . Same piecyki

To prawda. Ciężko trafić komplet z pilotem i wszystkimi modułami, pompkami, etc. Dlatego nawet chwili się nie zastanawiałem nad kupnem biorąc pod uwagę fakt, że Webasto/ogrzewanie postojowe to mod z typu pożytecznych tak jak m.in. wymiana stołków, fotochrom... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wszystko przedłużyło bo inne sprawy na głowie i ostatecznie dopiero wczoraj dotarła do mnie przesyłka. Ale może juz w tym tygodniu będzie webasto na pokładzie. :naughty: Póki co fotki poglądowe. :wink: Dzięki dla Turzola & sh_akala bo to oni niemal że w tej samej minucie podrzucili mi cynk o webasto na sprzedaż. :hi:...

Nie ma za co :wink: Od tego jest Forum żeby sobie pomagać :wink:

Najważniejsze żeby wszystko hulało jak należy :kox: Jeszcze chwilę i nie będziesz miał co robić w swojej furmance :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...