Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio obiło mi się o ucho że ci się oświetlenie led nie widzi :whistling:

no bo nie widzą mi się świecące trupią bielą śmieszne diody . Szukam czegoś zbliżonego do 4000-4500K iczyli w barwie nie kojarzącej się z salą operacyjną :decayed:

mają kolorek koło 4300k :decayed:....zimne białe nie saą stosowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

auto na żywo robi wrażenie, blenda fajna przód bez rejki wygląda o wiele lepiej:decayed: szkoda że miałem tak mało czasu żeby troszkę pogadać :kwasny: btw rs6 w 19 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petarda!!! :slina::slina::slina: prawie idealnie z zewnątrz jak dla mnie..
...prawie? :mysli::naughty:

prawie, bo ja bym wywalił te chromy... ale to wiadomo, kwestia gustu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, teraz zauważyłem dopiero że wrzuciłeś do środka Ledy od Tomnika. Rzeczywiście tak jasno świecą? Może tez bym się skusił bo widzę że światło całkiem całkiem dają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petarda!!! :slina::slina::slina: prawie idealnie z zewnątrz jak dla mnie..
...prawie? :mysli::naughty:

prawie, bo ja bym wywalił te chromy... ale to wiadomo, kwestia gustu :decayed:

jak dla mnie też, ale kobiety na to lecą :wink:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, teraz zauważyłem dopiero że wrzuciłeś do środka Ledy od Tomnika. Rzeczywiście tak jasno świecą? Może tez bym się skusił bo widzę że światło całkiem całkiem dają :wink:
W porównianiu z "rurkami" które miałem wcześniej to jest mega zmiana! Tamte po prostu nie świeciły! :grin::wink:
petarda!!! :slina::slina::slina: prawie idealnie z zewnątrz jak dla mnie..
...prawie? :mysli::naughty:

prawie, bo ja bym wywalił te chromy... ale to wiadomo, kwestia gustu :decayed:

jak dla mnie też, ale kobiety na to lecą :wink:

:decayed:

:decayed: No właśnie - kwestia gustu ale o tym się nie dyskutuje. :cool::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, teraz zauważyłem dopiero że wrzuciłeś do środka Ledy od Tomnika. Rzeczywiście tak jasno świecą? Może tez bym się skusił bo widzę że światło całkiem całkiem dają :wink:
W porównianiu z "rurkami": które miałem wcześniej to jest mega zmiana! Tamte po prostu nie świeciły! :grin::wink:

Właśnie też miałem rurki we wcześniejszym aucie i wsiadając do niego w nocy jak zapalały się te ledy to oczy aż bolały od patrzenia w ich świetle.

Czytałem że jakiś problem z mrugnięciem podczas ich zapalania jest? Bardzo to jest widoczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tych modułach od Tomnik'a? :mysli: U mnie nie widzę takiego problemu. :wink4:

auto na żywo robi wrażenie, blenda fajna przód bez rejki wygląda o wiele lepiej:decayed: szkoda że miałem tak mało czasu żeby troszkę pogadać :kwasny: btw rs6 w 19 :slina:
:hi::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy mogę również polecić nawet do podświetlenia rejstracji.

Dla mnie do wnętrza do są one trochę za mocne. W poprzednim aucie jak się zapalały to aż się oczy mrużyło.

Akjam możesz wrzucić foto jak wyglądają ledy w podświetleniu drzwi.

I daj znać jak postojówki. Jak jeszcze nie miałem czasu ich zamonotwać

Za autko pełen szacun,:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petarda!!! :slina::slina::slina: prawie idealnie z zewnątrz jak dla mnie..
...prawie? :mysli::naughty:

prawie, bo ja bym wywalił te chromy... ale to wiadomo, kwestia gustu :decayed:

jak dla mnie też, ale kobiety na to lecą :wink:

:decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy mogę również polecić nawet do podświetlenia rejstracji.

Dla mnie do wnętrza do są one trochę za mocne. W poprzednim aucie jak się zapalały to aż się oczy mrużyło.

Akjam możesz wrzucić foto jak wyglądają ledy w podświetleniu drzwi.

I daj znać jak postojówki. Jak jeszcze nie miałem czasu ich zamonotwać

Za autko pełen szacun,:brawo:

Postojówek jeszcze nie montowałem bo brak czasu i do końca nie wiem czy da się to zrobić bez wyciągania lamp, zderzaka?

Co do fotek LEDów z A8 w drzwiach postaram się cyknąć fotkę wieczorem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postojówek to wydaje mi się że wystarczy je mocniej pociągnąć (tak jak w passacie b5fl). Chyba że się mylę to proszę o instrukcję wymiany tych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na szyber, tylko na solar dach żeby go zmotywować :wink: na szczęście mam wentylacje bez solara :cool1:

Jedno nie wyklucza drugiego :wink: Ale tak szczerze - za duże koszty i mało prawdopodobne aby udało się taki mod wykonać na tyle profesjonalnie aby nic nie spierdzielić (miałem w planach ale po sprawdzeniu i przekalkulowaniu - odpuściłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Bart-S tak mówi to nawet już o tym nie myślę. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje autka, i pełen szacunek dla ilośći włożonej pracy. Ciężko znaleść opcje której nie dodałeś ... kiedy będziesz wycinał dziurę na szyber ? :grin:
Dzięki kolego za miłe słowo.:hi:

Tommy Gun poszło PW. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co sie cieszyć bo jak odłoże trochę kapitału na mody to wiesz że nie będziesz miał spokoju :P

A co do pomysłów na mody to przegladajac filmiki na YT trafiłem na taka recenzje z jakiegos komisu :

Niby nic niezwykłego ale w 1:13 pokazane jest fabryczne ogrzewanie tylnej kanapy ... może dla was to nic ciekawego ale jak szukałem autka dla siebie to przejrzałem i obejrzałem naprawdę sporo audiczek i w absolutnie żadnej sie z taką opcją nie spotkałem. To jakiś frykas dla wygodnych amerykanów czy i na starym kontynencie to montowali ? Myślicie że jak sie ma ogrzewane przednie to cięzko byłoby się dozbroić w tylnie? pewnie trzeba by znaleść kanapy z matami, ten mały panelik i niewiem czy nie obudowe tunelu .. ciekawe czy duzo dorabiania instalacji. Niby z tyłu żadko kogoś wożę ale w tą zimę już mi się zdarzyło i marudzili że skóra zimna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...