Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha spoko, bo nawet nie wiedziałem :)

Opublikowano

widzę że ręczny Ci elegancko zrobił, ja się za to biorę w sobotę i zakładam wszystkie graty :slina:

Twój to był prototyp, tak jak mówiłeś. Teraz Ragga opatentował inny sposób i z tego co wiem to chyba jeszcze Moskalowi będzie robił tak jak mi :kox:

Mój mi się podoba w chooj, tylko musze dokleić te boki :wink4:, na czyimś musiał obczaić co i jak, ale jak na prototyp, to wyszła kosa w choooj :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale jak na prototyp, to wyszła kosa w choooj :kox:

true :good:

tylko musisz uderzyć jeszcze w coś takiego do kompletu :kox:

Gelb-Onyx_RS4.jpg

Opublikowano

ale jak na prototyp, to wyszła kosa w choooj :kox:

true :good:

tylko musisz uderzyć jeszcze w coś takiego do kompletu :kox:

Gelb-Onyx_RS4.jpg

no widziałem właśnie te fotele, ale w realu chyba nie do zdobycia, no chyba że nówki, ale to bym musiał OOOO sprzedać :polew:, Narazie dojdzie kiera obszyta też żółtą nicią(jak ją znajdę :wallbash:), no i bliżej zimy dekory w zółtej alkantarze, i poluje na czarne materiałowe fotele :good:

Opublikowano

też :gwizdanie:

ale jak to mówił porucznik Borewicz... "się skacze, się pływa, ciałko też się ma za***iste" :kox:

i co jest roznica czy pierlodą?

na razie przejechałem z nią ~10km, ale różnica jest, może nie kolosalna, ale warto :good:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 22:50_________________________________________________ :naughty:

dscn1585d.jpg

mniaaam kórwa, moja tak bedzie lezala na wiosne, tylko nie wiem jakiego kondona kupic? 225 czy 215 w 18 calach na ori RS6 ?? :mysli:

Opublikowano

Kup 215/40, albo 225/35, jaką masz szerokość tej RS6, 8J, czy 8,5J :mysli:

Opublikowano

Kup 215/40, albo 225/35, jaką masz szerokość tej RS6, 8J, czy 8,5J :mysli:

8j mam i dystans chcialbym dac bo et43 a an dystansie obecny kapec 234 sobie ranty klepie z przodu :wallbash: a tak na 215 bylby lekki naciag i kolo by nie bylo schowane, z tylu znowu bez dystansu talezyk z amorka wyryl sobie korytko gorzej niz u armiego...

Opublikowano

Kup 215/40, albo 225/35, jaką masz szerokość tej RS6, 8J, czy 8,5J :mysli:

8j mam i dystans chcialbym dac bo et43 a an dystansie obecny kapec 234 sobie ranty klepie z przodu :wallbash: a tak na 215 bylby lekki naciag i kolo by nie bylo schowane, z tylu znowu bez dystansu talezyk z amorka wyryl sobie korytko gorzej niz u armiego...

no u mnie 225/40, na 8J i Et35 jest spoko, tylko, z przodu ranty drze :decayed:, i bede chyba klepał błotniki na wiosnę :gwizdanie:

Opublikowano

no widziałem właśnie te fotele, ale w realu chyba nie do zdobycia, no chyba że nówki, ale to bym musiał OOOO sprzedać :polew:, Narazie dojdzie kiera obszyta też żółtą nicią(jak ją znajdę :wallbash:), no i bliżej zimy dekory w zółtej alkantarze, i poluje na czarne materiałowe fotele :good:

Żółte nici zostały już zamówione :naughty:

Opublikowano

no widziałem właśnie te fotele, ale w realu chyba nie do zdobycia, no chyba że nówki, ale to bym musiał OOOO sprzedać :polew:, Narazie dojdzie kiera obszyta też żółtą nicią(jak ją znajdę :wallbash:), no i bliżej zimy dekory w zółtej alkantarze, i poluje na czarne materiałowe fotele :good:

Żółte nici zostały już zamówione :naughty:

:kox:, teraz tylko znaleźć kiere :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

monster truck :kox: :kox: :kox:

20101026i.jpg

Opublikowano

monster truck :kox: :kox: :kox:

20101026i.jpg

gewinde?

iles skrecil :blink::shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

seryjne skubaniec sobie zamontował :tongue4:

Opublikowano

seryjne skubaniec sobie zamontował :tongue4:

łe tak to każdy potrafi

Opublikowano
  • Autor

seryjne skubaniec sobie zamontował :tongue4:

łe tak to każdy potrafi

:przebiegly:

1BA, teraz nie ma krawężnika na który bym nie wjechał :kox:

Opublikowano
:kox: u mnie nisko ;( boi sie kraweznikow :kox:
Opublikowano

monster truck :kox: :kox: :kox:

20101026i.jpg

ale masz wypas glebe i te koła :kox: :kox: :slina: :slina: :shocked: :shocked:

:bag:

Opublikowano
:naughty: Ło fak cały battalion na czarnej stali :polew::decayed: Ja jeszcze dzielnie trzymam się letnich :przebiegly:
Opublikowano

Ja też dopóki solą nie sypną :)

Opublikowano

:naughty: Ło fak cały battalion na czarnej stali :polew::decayed: Ja jeszcze dzielnie trzymam się letnich :przebiegly:

poszalały wszystkie no nie Rafalekx :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.