Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale tam macie ładne drogi :decayed:

w ogóle klimat jak nie w polsce :kox:

so fucking US :kox:

jedyny kawałek drogi w całym śląskim, to aż się prosi o fotkę :decayed:

dokładnie taki 'so fucking US' klimat chciałem osiągnąć przy obróbce tego zdjęcia :decayed::kox:

w ori kolorach też wygląda nieźle, ale jednak trochę traci

dsc0640d.jpg

Opublikowano

Faktycznie tu jakieś te kolory jaieś takie... krzykliwe :mysli::decayed: po obróbce zdecydowanie lepiej :wink4: któryś miesiac w kalendarzu jest zdecydowanie twój :good:

Opublikowano

zacne auto :gwizdanie: zdjęcia wyszły ekstra :good:

Opublikowano

bywa :polew: :polew: :polew: ale musze kupić nowe wkłady

ale za tą fotkę to masz mistrza :notworthy: :notworthy:

dsc0640a.jpg

normalnie mam już tą fote jako tapetke na lapku w robocie :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

fajnie że się foty podobają :)

mam jeszcze takie :gwizdanie:

dsc0658a.jpg

dsc0662bp.jpg

Opublikowano

obie super :good:

Opublikowano

kurfa brakuje mudżyna za kierownicą i amerika pełną gębą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

obie super :good:

to zasługa Tomka, że się nie bał przy prędkościach rzędu 80-100km\h wystawić aparat za okno :kox::decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 21:22_________________________________________________

kurfa brakuje mudżyna za kierownicą i amerika pełną gębą :naughty:

się za późno kapnąłem i nie przywdziałem moich lanserskich okularów :wallbash::decayed:

Opublikowano

obie super :good:

to zasługa Tomka, że się nie bał przy prędkościach rzędu 80-100km\h wystawić aparat za okno :kox::decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 21:22_________________________________________________

kurfa brakuje mudżyna za kierownicą i amerika pełną gębą :naughty:

się za późno kapnąłem i nie przywdziałem moich lanserskich okularów :wallbash::decayed:

takie fotki idzie ogarnąć przy mniejszych prędkościach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pewnie tak, ale to był spontan bez uprzedzenia :)

Opublikowano

pewnie tak, ale to był spontan bez uprzedzenia :)

i tak jest elegancko :good:

Opublikowano

Panie musisz udostępnić w większej rozdziałce :kox:

Opublikowano

takie ładne foty by były, tylko musiałeś tam siedzieć... :facepalm: , a tak serio to ładne :afro:

Opublikowano

takie ładne foty by były, tylko musiałeś tam siedzieć... :facepalm: , a tak serio to ładne :afro:

przyciemni sobie szyby w PSie :polew:

Opublikowano
  • Autor

no gęba niewyjściowa, ale tego nie przeskoczymy :polew::bag:

chyba że...

66143169.jpg

Opublikowano

Macz beter :good:

Opublikowano

dzieci wyłączajcie komputery! :polew:

Opublikowano

bywa :polew: :polew: :polew: ale musze kupić nowe wkłady

ale za tą fotkę to masz mistrza :notworthy: :notworthy:

dsc0640a.jpg

dawaj koniecznie do kalendarza !!!! :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

dzieci wyłączajcie komputery! :polew:

bo Michas ma dużego.... Niutona i juz do was pedzi :wink4:

Opublikowano

Michal powiedz mi jak u Ciebie działał ten WOLF'S CHEMICALS DECON GEL, BRAKE DUSTER. Psikałeś, czekałeś i zaczynało "krwawić" ? Rozrabiałeś go z wodą? Bo dzisiaj psikałem na lakier i nic. To samo na kapsle (które na pewno były nie doczyszczone) i też nic. :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.