Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:notworthy:

No i widzisz a gościu mi pokazywał jakieś cuda wianki, w ogóle nie przypominające nawet tych z allegro :wallbash:

A ja na elektronice się nie znam i kiwam głową tylko... :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

A ja na elektronice się nie znam

ja też :wink4:

sierpień będzie piękny w tym roku :kox: :kox: :gwizdanie:

08sierpien.jpg

Opublikowano

sierpień będzie piękny w tym roku :kox: :kox: :gwizdanie:

08sierpien.jpg

czyli mówisz, że ładna pogoda ma być w sierpniu:wink4: :kox:

skąd masz prognozę :tongue4:

Opublikowano

sierpień będzie piękny w tym roku :kox: :kox: :gwizdanie:

wiem, wiem :polew:

obraz001fn.th.jpg

Opublikowano

Marzec też moze byc fajny na nowym kole :cool1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jakby kogoś interesowało polerowanie felg - nie róbcie tego :decayed: :decayed: :wallbash:

najpierw trzeba zmatowić grubym papierem lakier i potraktować go jakimś remowatorem

20120215026.th.jpg

20120215027.th.jpg

jak już spuchnie to zgarniamy plastikową szpachelką, zazwyczaj trzeba powtórzyć kilka razy

20120215028.th.jpg

20120215030.th.jpg

dostajemy się do gołego alu, wtedy zaczyna się zabawa z papierami ściernymi różnych gradacji, a na koniec filc i pasty (gdzie tam jeszcze do końca ;()

20120215033.th.jpg

20120215031.th.jpg

Opublikowano

ale będzie czad :good:

ręcznie polerujesz ?

Opublikowano

Mówisz, że aż tak źle?

Zastanawiałem się czy nie pomalować prosiaków ale w końcu stwierdziłem, że je wypoleruję tylko :cool1:

Opublikowano

jeszcze kolor auta zmień na brillant black :decayed: , to bedzie jak na tym filmiku :slina::blink::slina:

Opublikowano
  • Autor

ale będzie czad :good:

ręcznie polerujesz ?

nigdy w życiu, ręcznie tylko papier i to tej najmniejszej gradacji - wszystko co później to mechanicznie, a i tak nie ma lekko :confused4:

Mówisz, że aż tak źle?

Zastanawiałem się czy nie pomalować prosiaków ale w końcu stwierdziłem, że je wypoleruję tylko :cool1:

jak mi wszyscy mówili, że jest przeyebane to nie wierzyłem :decayed:

u Ciebie przy czarnej budzie polerka będzie wyglądać dużo lepiej :good:

jeszcze kolor auta zmień na brillant black :decayed: , to bedzie jak na tym filmiku :slina::blink::slina:

będzie drugi film - ze srebrną :decayed::kox:

Opublikowano

niestety robota przy polerce to nie lekka sprawa :disgust:

ale efekt końcowy wynagrodzi wsio :good:

Opublikowano
  • Autor

ale efekt końcowy wynagrodzi wsio :good:

i tego się trzymajmy :good:

BTW summertime pikczer :kox:

asdaom.jpg

Opublikowano

Mówisz, że aż tak źle?

Zastanawiałem się czy nie pomalować prosiaków ale w końcu stwierdziłem, że je wypoleruję tylko :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

powodzenia :decayed::hi:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 20:54_________________________________________________

ale efekt końcowy wynagrodzi wsio :good:

i tego się trzymajmy :good:

BTW summertime pikczer :kox:

asdaom.jpg

Mówisz, że aż tak źle?

Zastanawiałem się czy nie pomalować prosiaków ale w końcu stwierdziłem, że je wypoleruję tylko :cool1:

masz misiu kolorowy na zachete 90% reki cie czeka :jerk::polew:

obraz001bv.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

walki z kółkami ciąg dalszy, jedna przygotowana do malowania:kox:

swirle które widać na zdjęciu z lampą mam zamiar zniwelować finiszowym polerowaniem już po malowaniu wnęk, na tę okoliczność trzeba kupić jakiegoś megłajersa:naughty:

to co na foto to efekt zwykłej twardej pasty do polerki alu...

dscn0039wt.jpg

dscn0050hz.jpg

Opublikowano

Niezłe lustro, juz jest tłusto:buhaha:

Opublikowano
walki z kółkami ciąg dalszy, jedna przygotowana do malowania:kox:

swirle które widać na zdjęciu z lampą mam zamiar zniwelować finiszowym polerowaniem już po malowaniu wnęk, na tę okoliczność trzeba kupić jakiegoś megłajersa:naughty:

to co na foto to efekt zwykłej twardej pasty do polerki alu...

dscn0039wt.jpg

dscn0050hz.jpg

loffciam :giveheart:

Opublikowano

Ja kupiłem MEGUIARS ALL METAL POLISH, zobaczymy co potrafi i czy jest wart swojej ceny :)

Opublikowano
  • Autor

na żywo efekt jest trochę lepszy, mój kalkulator nie robi zdjęć przy jarzeniówkach:facepalm:

następne foty będą jak skończę polerować, malować, z założonymi ukrytymi wentylkami, oponami i dekielkami:kox:

---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

Ja kupiłem MEGUIARS ALL METAL POLISH, zobaczymy co potrafi i czy jest wart swojej ceny :)

oooo to widzisz, mów mi na bieżąco jak się ten smalec sprawuje:drunk:

Opublikowano
na żywo efekt jest trochę lepszy, mój kalkulator nie robi zdjęć przy jarzeniówkach:facepalm:

następne foty będą jak skończę polerować, malować, z założonymi ukrytymi wentylkami, oponami i dekielkami:kox:

---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

Ja kupiłem MEGUIARS ALL METAL POLISH, zobaczymy co potrafi i czy jest wart swojej ceny :)

oooo to widzisz, mów mi na bieżąco jak się ten smalec sprawuje:drunk:

jak Ci motywacja spada to sobie wlacz :D

wogole napierasz cialem ? :D:D:D:D

Opublikowano
  • Autor

oglądam przed każdym wyjściem do garażu:polew::thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.