Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja kolejna Audiczka :) 1,8 T Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich Forumowiczów

Auto posiadam około 3 miesięcy :)

Auto to 1.8 Turbo Quattro :)

Na razie auto dostało 16 felgi i lampy poliftowe + Xenon

W planach zmienię środek bo przeraża mnie ta kratka.... chromowane relingi

1ECjS0.jpg

1n2bJS.jpg

1ECoRi.jpg

15k9XJ.jpg

1n2lIr.jpg

1ECwkJ.jpg

1n2vH0.jpg

Opublikowano

Fajna Audiczka :>

Będziesz montował spryskiwacze do Xenonów ??

chromowane relingi

:good:
Opublikowano

Witam Wszystkich Forumowiczów

Na razie auto dostało 16 felgi i lampy poliftowe + Xenon

W planach zmienię środek bo przeraża mnie ta kratka....

wloszka? :naughty::mysli:

jaka kratka?

Opublikowano
  • Autor

Witam Wszystkich Forumowiczów

Na razie auto dostało 16 felgi i lampy poliftowe + Xenon

W planach zmienię środek bo przeraża mnie ta kratka....

wloszka? :naughty::mysli:

jaka kratka?

włoszka włoszka ale nie bita włoszka :cool1:

...

mówię o kratce na fotelach :) szukam wnętrza poliftowego najlepiej czarnego i muszę podłokietnik do przodu zamontować

trochę się musiałem pomęczyć żeby doprowadzić ja do stanu wyjątkowego bardzo dobrego

Opublikowano

Fajny kolor i silnik :good:

a co to za ksenony 6000k ?

Opublikowano
  • Autor

Fajny kolor i silnik :good:

a co to za ksenony 6000k ?

tak xenon 6000k ale bez sprysków
Opublikowano

a co planujesz jeszcze zmienić? jakie mody?

Opublikowano

wloszka? :naughty::mysli:

włoszka włoszka ale nie bita włoszka :cool1:

Ładna włoszka :wink4: Z wypasu pewnie ma jeszcze kierę od Ski, fotele kubełkowe, 4 szyby w prądzie, ale zawiasu 1BE nie ma :mysli:

A dlaczego chcesz relingi chrom? :mysli: wg mnie na srebrnym aucie nie robią roboty :rolleyes: do xenonka sprysk by się przydał żeby dowodzik nie uciekł :gwizdanie: Pokaż to wnętrze :wink4: ocenimy to co Cię tak wqrza :)

Opublikowano
  • Autor

1G220J.jpg

fotel kierowcy ma 3 małe przepalenia :angry:

z wyposażenia mam :

klimatronic

4 poduszki

regulowana kiera w 2 strony

4 szyby w prądzie

domykanie szyb z kluczyka

Opublikowano

Witam.

Ja mam o rok młodszą włoszkę i ma już silniczek APU na elektronicznej przepustnicy , felgi 16" jak te Twoje zostawiłem sobie na pakiet zimowy a na lato zakupiłem już 17" zresztą zobaczysz jak będziesz chciał :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_to_sie_pochwale_a4_avant_18t_apu_17_sline-t99416.0.html

Tak poza tym ładne A4 :good:

z wyposazenia tez mam składane lusterka (włosi chyba bali się żeby skuterowcy ich nie połamali )

A propo chrom pakietu możesz zobaczyć jak wygląda to u mnie :kox:

pozdrawiam

Opublikowano

Ładne sreberko, fotele zmień na te z podtrzymaniem bocznym.

Opublikowano

dobry wybór 1.8T + quattro :good:, niezaleznie od rocznika :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ładne sreberko, fotele zmień na te z podtrzymaniem bocznym.

jestem na etapie szukania foteli :) wczoraj wjechał do środka podłokietnik z tunelem. Na dniach zamiana kiery :cool1:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A ja się pochwalę, bo moja włoszka ma zawieszenie 1BE :tongue4: oraz fotele kubełki i ori. podłokietnik a także składane lusterka :naughty:

Czy wasze włoszki też mają 1BE??

Opublikowano

Czy wasze włoszki też mają 1BE??

moja belgijaka ma trochę więcej jak 1BE :naughty::decayed::kox:
Opublikowano

A ja się pochwalę, bo moja włoszka ma zawieszenie 1BE :tongue4: oraz fotele kubełki i ori. podłokietnik a także składane lusterka :naughty:

Czy wasze włoszki też mają 1BE??

Tak, można powiedzieć typowe wyposażenie w autach z Włoch :)

Opublikowano

jak lustra składane to chyba tylko włochy

Ładne autko :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam kolege z miasta,

ładna zadbana sztuka, a co najwazniejsze już Ci zazdoszcze quattro,

Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ładne autko, ładne :good:

i właściwie zero problemów

z tym, że w tzw. międzyczasie zmieniło właściciela

NA MNIE :>

i autko dalej zostaje w klubie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.