Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klapka obiegu zamkniętego powietrza


maicke82

Rekomendowane odpowiedzi

...witam strasznie paruja mi szyby w aucie gdy jest deszczowo, filtr kabinowy wymieniony, szyby wypucowane, podloga i dywaniki suche a problem jak byl tak jest,czy moze byc to wina klapki ktora zamyka obieg powietrza...nie mam klimy, jak wymienialem filtr to widzialem caly wentylator, ale jak ta klapke sprawdzic czy ona dziala i czy wogole ona jest w aucie bez klimy???pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie ten dział

po drugie ty masz rok 95 więc na 98 % tej klapki nie masz ona znajduje się pod filtrem kabinowym, u mnie też jej nie ma a z parowaniem szyb miałem też nie mogłem sobie poradzić ale słyszałem że szyby można potraktować pianką do golenia. Jest spora różnica parowania przed a po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak parują ci mocno szyby polecam najpierw sprawdzić czy gdzieś nie przecieka ci woda do kabiny typowe miejsca to wejście przewodów w obudowie od komputera(bardzo często przecieka uszczelka u mnie akurat tak było mimo że mam auto z 2001 roku to już przeciekała ), wejscie linki do otwierania bagażnika i uszczelka pod obudową filtru pyłkowego. Woda powoduje że jest dużo wilgoci i wtedy właśnie parują szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...