Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Milo patrzeć jak moje przyszłe autko pieknieje:)

niezle doinwestowane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo patrzeć jak moje przyszłe autko pieknieje:)

Rafał, możesz zapłacić już dzisiaj a odebrać w bliżej nie określonym terminie późniejszym :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo patrzeć jak moje przyszłe autko pieknieje:)

Rafał, możesz zapłacić już dzisiaj a odebrać w bliżej nie określonym terminie późniejszym :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo patrzeć jak moje przyszłe autko pieknieje:)

niezle doinwestowane :naughty:

Staram się doprowadzić auto do stanu w jakim powinno wyjechać z fabryki :decayed: ale takiego wypasu jak u Ciebie to nigdy nie będzie miało :hi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystawisz fakturę ?

Nawet kratkę Ci mogę wstawić i zrobić przegląd na ciężarówkę :polew: :polew: :polew: nad faktura też można pomyśleć :decayed:

Przez ten rok lub dwa postarał bym się abyś miał jeszcze większy wypas :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, na razie daje Ci wolną rękę..,w przypadku rozpoczętego finansowania musiałbyś dostawać na wszystko zgodę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, na razie daje Ci wolną rękę..,w przypadku rozpoczętego finansowania musiałbyś dostawać na wszystko zgodę :tongue4:

:tongue4: puki co życzę bezproblemowego użytkowania S-Maxa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) a ja życzę dalszych tzw. sukcesów rozwojowych

PS będę kibicował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl pisales ze sprzedajesz koncowki wydechow :gwizdanie: Bylbym chetny na nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samych końcówek nie sprzedaję, jeśli już to w komplecie z wydechem i dyfuzorem, ale to nic pewnego na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuję z cat-back Milltek wersja resonated (cichsza) z końcówkami jak w DTM'ie fi 100mm, tylko sprawdzam jak go skrócić i przerobić pod DPF'a.

Z tego co się orientuję (nie mierzyłem jeszcze u siebie) w seryjnym wydechu mam rurę łącząca między dpfem a układem środkowym ok 60mm a w Millteku jest 69,5mm i nie wiem czy jak za filtrem będzie większa średnica to nie wpłynie negatywnie na układ wydechowy :mysli: i kompresja spalin się nie spierdzieli.

Dobrze by było aby oprócz dźwięku milltek obniżył temperaturę egt.

IMG_1069.jpgIMG_1070.jpgIMG_1071.jpgIMG_1072.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co oglądałem wykresy na seryjnych wydechach A6 [ASB] 3.0 tdi to DPF nie jest problemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzałem się do Millteca, ale po dyskusji z Patroxem mój zapał spadł. Właśnie chodzi o DPFa, który niestety trochę przeszkadza.

Chciałoby się obniżyć EGT, a tutaj przydałby się większy przekrój na całości.

Teraz raczej poszedłbym w kierunku jakiego wydechu customowego, np. takiego, jak miał Patrox w swojej B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam jak tego zweryfikować na 100% ale wg. wstępnych informacji dźwięk powinien być ok, a w sprawie egt też powinno pomóc.

Problem w tym, że publicznie nie ma info aby ktoś to już robił. Niby przerabiają ale we własnym zakresie a co i jak no body now :no:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 11:38_________________________________________________

Też przymierzałem się do Millteca, ale po dyskusji z Patroxem mój zapał spadł. Właśnie chodzi o DPFa, który niestety trochę przeszkadza.

Teraz raczej poszedłbym w kierunku jakiego wydechu customowego, np. takiego, jak miał Patrox w swojej B7.

Przeliczał ktoś ostatnio na forum ile wyjdzie wydech customowy, którego efektu nie poznasz puki nie założysz. Różnica w cenie nie jest wcale duża. Sam sobie nie pospawam. Millteka na ebaju wyrwiesz za 3100, za dobry customowy zapłacisz 2500-3000. Więc wolę dopłacić te parę złotych i mieć coś sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millteka na ebaju wyrwiesz za 3100, za dobry customowy zapłacisz 2500-3000. Więc wolę dopłacić te parę złotych i mieć coś sprawdzonego.

Podzielam Twoje zdanie :wink4: sam chciałbym wykonać identyczną migrację jaką Ty planujesz.. zastawiałem się tylko czy może nie usunąć tego DPF'a nieszczęsnego. Faktycznie niektórzy twierdzą ze filtr i cat-back to nie zbyt dobre połączenie ale jednak może jest jakieś wyjście z całej sytuacji. Jakbyś tylko coś wiedział więcej, dziel się od razu informacjami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

Też przymierzałem się do Millteca, ale po dyskusji z Patroxem mój zapał spadł. Właśnie chodzi o DPFa, który niestety trochę przeszkadza.

Teraz raczej poszedłbym w kierunku jakiego wydechu customowego, np. takiego, jak miał Patrox w swojej B7.

Przeliczał ktoś ostatnio na forum ile wyjdzie wydech customowy, którego efektu nie poznasz puki nie założysz. Różnica w cenie nie jest wcale duża. Sam sobie nie pospawam. Millteka na ebaju wyrwiesz za 3100, za dobry customowy zapłacisz 2500-3000. Więc wolę dopłacić te parę złotych i mieć coś sprawdzonego.

Oczywiście masz rację. Kupowanie kota w worku, nie jest fajne. Ale zakładam, że skoro Patrox miał u siebie taki wydech i zrobiłby coś takiego u mnie, to powinno być ok.

Jasne, że Milltek kusi. Może jak zrobisz u siebie, to będzie wiadomo w którą stronę iść.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...