Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz przejechałem łącznie z dojazdami na stok i wycieczką do Salzburga 2170km, przepaliłem łącznie prawie 250l oleju. Realne spalanie wychodzi 11l. Przy takiej jeździe uważam za wynik bdb :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo... to jak ja byłem w grudniu w Salzburgu przez Viedeń -> łącznie 2100km wyszło mi 5,85 średnio... hehe...ale jeździłem głównie z prędkościami około 120-130 km/h :polew: :polew:

przy ciągłej jeździe 200km/h bym został w rowie bo warunki nie pozwalały albo z wysranym silnikiem od przeciążenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie tez pod uwage, ze kola 18", waga auta pewnie ponad 2t.

Jak dla mnie spalanie calkiem spoko. Przy predkosciach autostradowych pewnie moj by spalil 13-14l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 200 boxa było już wyraźnie słychać, szybciej się bałem, że mogę zgubić :decayed: Droga była idealna w obie strony suchutka, słoneczko jechało się bosko :decayed: i był fun :decayed: aż się żona wkrewiła i trzeba było się uspokoić.[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:27_________________________________________________Aha, manetki przy kierownicy to jednak bajka. Latem pogiąłem tarcze przy ostrym hamowaniu. Teraz można sprawnie i szybko operować biegami czy to przy hamowaniu czy przy przyśpieszaniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik bardzo dobry i całkiem realny.

A co do manetek to zgadzam się w 100%. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Ty masz taki "TEMPOMACIK z funkcja głosowego przypominania"... a w razie ignorowania ostrzeżeneń włącza się funkcja "głośnego mówienia"..

znam to ,..jakiś czas temu jechałem po zakrętach a za mną próbował się utrzymać Mini Cooper S... i najpierw była funkcja powiadamiania... a że zignorowałem ostrzeżenie... włączona została funkcja "głosnego mówienia" :polew: :polew: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeździj tak szybko, boję się o bezwypadkowość twojej audiczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ wydechowy wygląda mi bardzo znajomo :wink4: Pytanie jak będzie brzmiał w dieslu :)

BTW czy przy końcówkach masz jeszcze jakieś dodatkowe oznaczenia oprócz Milltek Sport?? Pytam z ciekawości. Na zdjęciach jest Milltek Sport i teraz czy masz resonated (bardziej cichy) czy non resonated (głośniejszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ wydechowy wygląda mi bardzo znajomo :wink4: Pytanie jak będzie brzmiał w dieslu :)

przeciez jest dedykowany do 3.0TDI, bedzie super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ wydechowy wygląda mi bardzo znajomo :wink4: Pytanie jak będzie brzmiał w dieslu :)

przeciez jest dedykowany do 3.0TDI, bedzie super ;)

Mam nadzieję Fly, mam nadzieję :rolleyes:

arki zdjęcia końcówek dałem w pierwszym poście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ wydechowy wygląda mi bardzo znajomo :wink4: Pytanie jak będzie brzmiał w dieslu :)

przeciez jest dedykowany do 3.0TDI, bedzie super ;)

Super to mało powiedziane :tongue4:

Wiem, że to benzyna, ale posłuchajcie - u mnie brzmi dokładnie tak samo jak nie lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arki z klekota to nie ma szans aby taki dźwięk wydobyć, zresztą jak dla mnie to trochę za głośno by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arki z klekota to nie ma szans aby taki dźwięk wydobyć, zresztą jak dla mnie to trochę za głośno by było

Wiesz z początku też tak myślałem, że jest za głośno, ale jak się okazało jest to "Milltek Sport full resonated (quieter) exhaust system", czyli wersja bardziej cicha :wink4:

BTW Milltek z klekotem też da radę :good:

Czekamy na filmik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest A4 B7 tylko A5, tu masz cat-back milltek w A4 B7 3.0 tdi z wywalonym dpf:

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 13:26_________________________________________________

arki z klekota to nie ma szans aby taki dźwięk wydobyć, zresztą jak dla mnie to trochę za głośno by było

Wiesz z początku też tak myślałem, że jest za głośno, ale jak się okazało jest to "Milltek Sport full resonated (quieter) exhaust system", czyli wersja bardziej cicha :wink4:

BTW Milltek z klekotem też da radę :good:

Czekamy na filmik :wink4:

Początkowo myślałem że do B7 3.0 tdi też są dwie wersje resonated i non-resonated ale okazało się, że w tym przypadku jest tylko jedna standardowa wersja.

Mam trochę zagwostkę z tym wydechem bo nie wiem czy dawać go pod dpf'a czy wywalić filtr i dołożyć down-pipe między katem a milltekiem. Muszę zapytać patroxa za ile by się podjął wycięcia dpfa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc właśnie....lepiej byłoby z down-pipe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...