Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Te fele z polerowana zewnetrzna czescia to masakryczna kupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy link to repliki... Do tego kiepskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że grafit :polew: widzę planujesz kupno z allegro - brałem od tego typka swoje poprzednie koła :good:

W sobotę jestem w Poznaniu to oblookam oba wzory i jeszcze w zwykłym srebrnym.[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 15:55_________________________________________________

Pierwszy link to repliki... Do tego kiepskie...

Bartku, akurat te to oryginały na 100% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzuca mnie jak widzę felgę malowaną na czarno od środka + część zewnętrzna polerka :polew:

dobrze, że MAM7 sprzedałem Wandejowi, bo spać nie mogłem myśląc, że jeszcze są w moim posiadaniu :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

odrzuca mnie jak widzę felgę malowaną na czarno od środka + część zewnętrzna polerka :polew:

dobrze, że MAM7 sprzedałem Wandejowi, bo spać nie mogłem myśląc, że jeszcze są w moim posiadaniu :polew::decayed:

Ale przynajmniej nikt takich nie zapierdooli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

odrzuca mnie jak widzę felgę malowaną na czarno od środka + część zewnętrzna polerka :polew:

dobrze, że MAM7 sprzedałem Wandejowi, bo spać nie mogłem myśląc, że jeszcze są w moim posiadaniu :polew::decayed:

Ale przynajmniej nikt takich nie zapierdooli :polew:

:polew: :polew: :polew: Nie, no kupa rzeczywiście. Wzór OK ale nie w tych barwach...

Przyglądam się tej fotce i chyba rzeczywiście to jest ori - jak są tak pomalowane, wszystkie wyglądają jak FAKE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki rozmiar chcesz kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne powiadasz :mysli: chce odmienić trochę look od tego co było przez ostatni rok. Raczej bedą w ori graficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że grafit nie pasuje do Twoich chromów, a z kolei ta polerka będzie zalatywała wiochą..

szukaj takiego wzoru ale całego srebrnego..

Jedna mała uwaga, kupiłem od tego użytkownika moje zimówki (repliki avus III), felga mocna, wyprodukowana we Włoszech, jak była srebrna wyglądała bosko, jak mój lakiernik pod proszek, wypiaskował powierzchnie ukazała się dosyć dziwna struktura, którą ciężko było usunąć. Ale ogólnie wrażenia jak najbardziej na plus :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie grafit na ten sezon :wink4: nie będę u niego kupował bo ma za drogo, dałem tylko fotki z jego aukcji. W okolicach Poznania mam zaufanego sprzedawcę od którego zimowe RS6 kupowałem nowki sztuki w kartonach prosto z aso :wink4: za 1800 komplet :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowki sztuki w kartonach prosto z aso :wink4: za 1800 komplet :naughty:

kartony to moze i z ASO... :polew:

poprostu nie wierze w takie okazje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę :notworthy: uwierz :notworthy: :notworthy: :notworthy: nie rób mi tego :decayed: :decayed: :decayed:

image.jpgimage.jpgimage.jpg

Dwie w kartonach audi, dwie w zwykłych, wszystkie 4 sztuki nówki, nigdy nie były na aucie.

Stare ereski, które kupowałem we wrześniu wróciły do gościa z allegro bo z nich farba schodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będzie miał w sobotę, ale takiej promocji już niestety nie będzie :kwasny: Po prostu tamta felga (RS6) przy ET54 jest mało chodliwa a ja akurat takich szukałem bo u mnie jeździ na dystansie 20mm :wink4:

BTW pod felgi letnie z ori ET43 zamówiłem dystanse 10mm z pierścieniem centrującym w ECS tuning:

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_S4--V8/Wheels/Spacers/ES1990/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...